JDRN (Jadran d.d. Crikvenica)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDRN (Jadran d.d. Crikvenica)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

drale242, 12.01.2021. u 13:56

 





Crikva1, 11.01.2021. u 11:26



 

 





Andromeda, 07.01.2021. u 17:44



 

 

Nema više kupnje po bidu. Ugrabili su veliki šta su mogli. Krećemo na neke nove razine.

 

 

 



 

Ugrabili su uglavnom od bivših radnika kojima je mijenjan dug za dionice  a koji nemaju ili za preživit pa prodaju ili strpljenja više.  Očigledno mnogi tu ne shvaćaju koji je cilj mirovinaca kao većinskih vlasnika a kad počmu shvaćati biti će neke nove razine.

 



 

Koje su to razine??

Objasni laiku..

Recimo 26,76 kn kolika je bila knjigovodstvena vrijednost po dionici iz 3/2019 g. Korona je naravno sve usporila i poremetila ali nije da se nije ulagalo.  Uskoro bi trebalo krenuti normalno poslovanje a onda niti dividenda  nije nemoguća.

Ima tu puno potencijala. A da će mirovinci dugoročno upravljati Jadranom ne zvuči realno. Nekako više paše uz Valamar ili Falkensteiner koji su iz te branše ; )

A da će mirovinci upravljati dugoročno s Jadranom nije realno.  Prije će

 

Naravno da nece,mirovinci ce to prodat e sad kome vidicemo….i sta ce naravno biti sa vrijednostima dionice?

Gruber Reisen istraživanje: Hrvatska najtraženija destinacija na austrijskom tržištu

ETC: Europljani žele putovati unutar EU

Kako se čuje rezervacije idu vrlo dobro već sad , pogotovo first minute a u prilog tome ide današnja informacija da nema novozaraženih u PGŽ.

Andromeda, 25.01.2021. u 15:09

Kako se čuje rezervacije idu vrlo dobro već sad , pogotovo first minute a u prilog tome ide današnja informacija da nema novozaraženih u PGŽ.

te rezervacije su obične kule u zraku zato što ljudi sada utipkaju rezervaciju jer je ona BEZ uplate akontacije i s pravom da je bez penala mogu otkazati gotovo neposredno pred dolazak. što je najgore-ista obitelj u pravilu rezervira na više lokacija u isto vrijeme i onda naravno otkaže sve osim jedne, a i ta ovisi što će biti s coronom

budapest !

zvekir, 25.01.2021. u 17:16

 





Andromeda, 25.01.2021. u 15:09



 

Kako se čuje rezervacije idu vrlo dobro već sad , pogotovo first minute a u prilog tome ide današnja informacija da nema novozaraženih u PGŽ.

 



 

te rezervacije su obične kule u zraku zato što ljudi sada utipkaju rezervaciju jer je ona BEZ uplate akontacije i s pravom da je bez penala mogu otkazati gotovo neposredno pred dolazak. što je najgore-ista obitelj u pravilu rezervira na više lokacija u isto vrijeme i onda naravno otkaže sve osim jedne, a i ta ovisi što će biti s coronom

Slažem se u globalu ali godi interes makar i na ovakav način. Veći dio takvih rezervacija će se ostvariti jer recimo 15% popusta na takve rezervacija nije malo. Mislim da je platežna moć uslijed ove svjetske krize oslabila ali isto tako postoji jaka želja za odmorom i morem pa makar tjedan dana da ljudi izađu iz ” zatvora ” . Istra i PGŽ će biti kao i lani ,ako ništa zbog blizine ,najatraktivnije lokacije.

 

 

GREŠKA pa bi zamolio moderatora da obriše cijeli gornji post i objavi samo ovo sada postano. Zahvaljujem moderatoru i ispričavam se na nenamjernoj grešci.









kanabis, 17.06.2020. u 18:35





Analizirao sam malo ovu dionicu prije ulaska i po svemu sudeći ulaz ispod 17,25kn je siguran.


Osobno sam počeo ulaziti na 15kn i tada se već ta razina potrošila i cijena je rasla. Naravno kako je cijena padala, tako sam podebljavao. Ovdje je free float samo 5 % i bojim se da fondovi više neće dozvoliti veliko propadanje. Ako cijena krene niže, bit će nas dosta koji će željeti podebljati portfelje.


Mislim da ovdje svi mogu mirno spavati,a minusi će se sami istopiti do sljedećeg ljeta.


I da nije Corone ova dionica bi na kraju 3Q imala fundamente koji bi opravdali cijenu od preko 20kn.





poštovani


a kakva je danas analiza/situacija za jadrancrikva? Ia sam zamolio za graf na dionice.net i uslišali su mi želju pa im zahvaljujem.dali može nešto sada od Vas ili daliborop koji je bio izvrstan za opatiju.

Njemački institut FUR: 80 posto Nijemaca već razmišlja o putovanju za odmor ove godine

Ovakve brojke ne pamte se još od rujna: U posljednja 24 sata broj zaraženih pao na dvoznamenkasti iznos

Brojke sve manje.Toplo vrijeme dolazi. Baš mi se i ne čini izgledno da će prvenstveno Austrijanci, Nijemci,  Slovenci, Poljaci doma biti zaključani bez obzira na eventualne preporuke njihovih vlada.

 

Oni nas neće iznevjeriti, već pripremaju novi pohod na Jadran

Pa neće valjda na Balaton😀. A za Poljake pak ne moramo ni sumnjati.Lani ih je bio skoro isti broj kao i preklani tako da brige nema.

Zanimljivi novi igrači na tržištu.

Američki investicijski fond kupio Bluesun od Jake Andabaka?

 

 ” O namjeri ulaganja u Hrvatskoj, govorio je Martin Edsinger, stariji potpredsjednik KSL-a na Adria Hotel Forumu u Beogradu, održanom prije pandemije. Istaknuo je tada da aktivno razmatraju projekte u Istočnoj i Središnjoj Europi, uključujući Hrvatsku u kojoj su u zadnje tri godine primijetili značajan napredak.”

Slijedeći Jadran ?

A zašto objava tako dugo čeka

Esplanade otvara svoja vrata  05.3.

 

https://www.jadran-crikvenica.hr/

Crikva1

Slijedeći Jadran?

Može li pojašnjenje na što se misli

New Report

Close