JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A ako još kupe i ove tankeraše, onda bolje da država proda što hitnije jer će inače vrijednost dionice značajno skočiti, a znamo da država ne voli prodavati skupo :-).

Stvarno se događa čudo (pozitivno) s ovom tvrtkom u zadnje vrijeme, sve samo neke bolje i bolje novosti …

Tu će doći do značajnog porasta dobiti već sad u ovoj godini.

Mislim da gore od prošle uprave sigurno neće biti, 25 kn dokap.je bilo za zatvora. Pavlović je podigao i cijenu i kompaniju realno na 20 eura minimalno. Što se iza kulise kuha to ćemo vidjeti uskoro.

Djubre, 29.03.2023. u 21:43

 





plavi01, 28.03.2023. u 20:26



 

Ako se prodaje luka rijeka tako ja onda opet pitam zašto se ne bi prodao i jadroplov

 



 

Da JDPL otiđe van državnih šapa u privatne ruke… proda bih sve šta imam i ubacio u ovu dionicu. Ovako ne bih dao lipe. Od dokapitalizacije do dokapitalizacije i tako sve dok ne propadnu… milijun puta već viđeni scenarij.

Da Jdpl ode u druge ruke i ta mogućnost je trenutno realna.

diokidina, 29.03.2023. u 20:14

@BabaLuji

Ne znam jeli imas kakve insajderske informacije. Ali Mario Pavic je u zadnjih par mjeseci bio 2 puta kod Dede na razgovoru.

Skoro pa bismo mogli skovati novu kletvu: Dabogda te preuzela Tankerska.

.

Gori od njih bi bio samo Vujnovac.

You can't stop the waves. But you can learn how to surf.

Osim upravne zgrade na Zapadnoj obali gdje Jadroplov ima 1800m2, jedna nekretnina nalazi se iza hotela Marjan na Dražancu, a jedna je smještena uz toranj Splitske banke na Komulovića putu. 

7 000 000 eura je samo upravna zgrada u vlasnistvu Jdpl ostalo nemam podatke o kvadraturi. Bilo je nekad spomena o prodaji 2013.godine. Zgrada je preko 4000 m2 HZZO, HZMO, Jdpl. Za cijenu na toj lokaciji se ne pita. A mi na 11 eura 😀😀😀😀

Da sada netko kupi jdpl i proda nekretnine na dobitku su sa 100 pomoraca, 7 brodova i preko 10 milja eura od prodaje nekretnina.

1.636.674 ukupno dionica x 11 = 18 milja eura pa sada sami procijenite kolika je vrijednost kompanije bez obzira na sve.  Poklon! 

11 eura, šta kao loše, s kad je nedavno bilo oko 1 euro.

 

A dokap po koliko će biti nedavnih oko 3 ili ?

 

Lp

 

Eureka

Promatrajmo, i 20 je  povoljno. Prije ćemo tu opciju gledati nego tih 1 eur. Mislili su po 3 pa se sada zovu “bivša” uprava.

Ako budu iz Zadra, može li biti po 5?

Ima kupaca koji ne daju puno.

Lp

Eureka

BabaLuji, 02.04.2023. u 14:56

Osim upravne zgrade na Zapadnoj obali gdje Jadroplov ima 1800m2, jedna nekretnina nalazi se iza hotela Marjan na Dražancu, a jedna je smještena uz toranj Splitske banke na Komulovića putu. 

7 000 000 eura je samo upravna zgrada u vlasnistvu Jdpl ostalo nemam podatke o kvadraturi. Bilo je nekad spomena o prodaji 2013.godine. Zgrada je preko 4000 m2 HZZO, HZMO, Jdpl. Za cijenu na toj lokaciji se ne pita. A mi na 11 eura 😀😀😀😀

Cca 6000m2 je cijela stambena površina, a od toga kako si rekao 1800m2 je u vlasnistva Jadroplova.

Samo te moram ispravit da je prije nekoliko godina vrijedila 7mil€, a sad je cijena oko 10mil €.

Ima Jadroplov jos nekretnina od tome cu drugom prigodom.

U Rijeci brod MEGA SUN krca staro željezo, na mjestu gdje to inače radi naš Split.

Ima li tko info, o čemu se radi?

Ima li to kakve veze sa JDPL?

 

Deda ide za većom lovom, voze svi. Turska krama također vozi staro željezo dok se ne raspadne. Čekamo izvještaj 1Q

Milijarder, 08.04.2023. u 13:43

U Rijeci brod MEGA SUN krca staro željezo, na mjestu gdje to inače radi naš Split.

Ima li tko info, o čemu se radi?

Ima li to kakve veze sa JDPL?

 

Split i Trogir voze. Kako cujem da Cios razmnozio posao pa je vukao i druge brodove u posao.

I luka Rijeka ce imati znacajne prihode.

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/svijet/moze-li-lude-od-ovog-splitski-brod-s-ukrajinskom-posadom-uplovio-u-rusku-luku-evo-sto-krije-nevjerojatni-manevar-1279866

 

Vrijednost flote je poprilicno narasla od pocetka godine. I jos dva broda su u punom pogonu. Ovo je samo za ozujak.

Samo logirani korisnici mogu vidjeti privitke.

New Report

Close