IPKK (Termes Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IPKK (Termes Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

evo i lova od države stigla
https://www.24sata.hr/news/masna-nagodba-kralju-prsuta-vlada-daje-77-milijuna-kuna-666430

Zvao sam Termes grupu i razgovarao sa pravnicom, uglavnom oni koji nisu bili na skupštini mogu poslati ponudu za otkup dionica sa svojom cijenom (ne mora biti ona iz njihove ponude).
Nakon toga uprava će odlučiti da li će otkupiti te dionice iz slobodne ponude, tj. nemaju nikakvu obavezu otkupa.
Nije spominjala da će dioničari dobiti poštom ponudu za otkup.
Veliko je pitanje zašto se dioničari s većim brojem dionica nisu izjašnjavali i što oni znaju a mi mali ne znamo.

Buy the dip!

Dionice su prekjučer otišle sa SKDD računa, a danas su novci od prijenosa sjeli.

Tko izgubi dobitak dobije gubitak


Dionice su prekjučer otišle sa SKDD računa, a danas su novci od prijenosa sjeli.

mogli su i koju kilu šećera dodati pride ženi za kolače, dobro su tžili,
podsjeća me na onu nagradnu igru kada se sakupljalo Kanditove markice, pa ti oni za nagradu pošalju punu kutiju od 2kg čokolade


Dionice su prekjučer otišle sa SKDD računa, a danas su novci od prijenosa sjeli.

Koliko je prošlo vremena od kad si postavio zahtjev za otkup do isplate?



Dionice su prekjučer otišle sa SKDD računa, a danas su novci od prijenosa sjeli.

Koliko je prošlo vremena od kad si postavio zahtjev za otkup do isplate?
[/quote]
Ugovor mi je stigao na mail 2-3 dana nakon što je izašla obavijest, a novci su sjeli malo ispod dva tjedna nakon što im je stigao ugovor.

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

sada je jasno nakon trgovanja na Viru koliko je Marko Pipunić za.ebo svoje dioničare
jedno priča, drugo radi

FOTO: Marko Pipunić iz osječkog Žita dobitnik nagrade za poduzetnika godine

https://www.tportal.hr/biznis/clanak/slavonski-gazda-pipunic-odrzao-motivacijski-govor-studentima-prvi-milijun-maraka-zaradio-sam-s-29-godina-najbolje-je-slijediti-osjecaj-u-trbuhu-foto-20200129

ako itko zna sto s nama koji imamo dionice kako ih prodati….hvala

tom7, 22.04.2021. u 18:19

ako itko zna sto s nama koji imamo dionice kako ih prodati….hvala

Probaj preko Hita-OTC. Ali baš i nema neke ponude na kupnji.

kolika je cijena dionice bila u otkupu u ponudi..lp hvala

cca 42 kn

 

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Zna li netko, nakon svih ovih promjena u Termes grupi, čega smo mi u stvari vlasnici.  Ima li taj netko skupštinu i objavljuje li financijska izvješća?

New Report

Close