INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Alabrale, 05.06.2023. u 20:17

manje od 5% dionica je mali dioničar

Što znači da jedino imatelj 95% dionica može ići u prisvajanje dionica od malih dioničara.

 

Ingrin zaokret prema urbanom razvoju skandinavskog tipa

Kad nemaš što objaviti na zse 2 godine. Onda ide novi oglas na poslovni. Elektrana vodik ide .ne ide?

uskoro10kn, 06.06.2023. u 12:31

Kad nemaš što objaviti na zse 2 godine. Onda ide novi oglas na poslovni. Elektrana vodik ide .ne ide?

stvarno su odlični u Pr…. uvik su im ovi oglasi/članci ono ko da su tesla ….

Wave777, 06.06.2023. u 06:18

Ingrin zaokret prema urbanom razvoju skandinavskog tipa

 

izgleda smo jako blizu izlaska iz pred stečajne….. lipo će se to  iskomunicirati….

je li je još koja firma izašla iz predstečajne ili su sve završile u ponoru …

Pevec?

Trolam, hejtam, vrijeđam, ponižavam, omaložavami - mućki Džubrarim.

Djubre, 07.06.2023. u 20:03

Pevec?

U peveca je bilo svačega,  o dokapitalizacije i razno raznioh igara…

Predsjednik NO kupio van burze 5.000 dionica po cijeni 3 EUR.

Svi kupuju. Svi sa informacijama.

Druga većina sa golim ku*cem u ruci gleda i nikome ništa nije jasno.

 

Trolam, hejtam, vrijeđam, ponižavam, omaložavami - mućki Džubrarim.

https://eho.zse.hr/obavijesti-izdavatelja/view/50336

Ako predsjednik kupuje po 3 e,valjda je valuirao vrijednost.

I Chuck Norris vozi Dajca!! Tko vozi Dajca ima krupna jajca!! Nebojše=Ne boj se ! Ne valja li ga,ne valja, dok ne kroči Nebojse!

Djubre, 29.06.2023. u 21:36

Predsjednik NO kupio van burze 5.000 dionica po cijeni 3 EUR.

Svi kupuju. Svi sa informacijama.

Druga većina sa golim ku*cem u ruci gleda i nikome ništa nije jasno.

 

Ne znam što bi se uskoro trebalo objaviti. Skupština je uskoro. Bilo bi dobro da proglase kraj predstečajne. Ili odlični Q2 što je za očekivati. Uskoro je i pripremno ročište koje Andročec vodi već godinama. Što on traži u toj tužbi?

 

I?

uskoro10kn, 05.07.2023. u 16:06

I?

Pa ništa ne objavljuju na obavijestima ZG burze. Počela Skupština u 14:00. Jel’ ima tko kakve informacije?

Sve kako je i planirano.

Dobit u zadržanu dobit.

Ne mogu je niti isplatiti kad su službeno i dalje u predstečajnoj.

Zato su i aktivirali opciju trezorske kupovine i poništavanja dionica. Na period od 5 godina.

S obzirom da je na Skupštini bilo zastupljeno oko 30% glasova. I to uglavnom onih koji prate situaciju oko INGR. Ova ostala većina niti zna niti je zanima šta se događa. Tako da u slučaju da Trezor krene kupovati a ovako šupalj ask. To će utjecati na rast cijene INGR.

A dividenda kad izađu iz PSN-a.

Mene zanimaju novi poslovi. Novi izvor prihoda. Mislim da nam to trenutno najviše treba. Da ne ovisimo 90% o Areni.

 

itd, 30.06.2023. u 18:08

 





Djubre, 29.06.2023. u 21:36



 

Predsjednik NO kupio van burze 5.000 dionica po cijeni 3 EUR.

Svi kupuju. Svi sa informacijama.

Druga većina sa golim ku*cem u ruci gleda i nikome ništa nije jasno.

 

 



 

Ne znam što bi se uskoro trebalo objaviti. Skupština je uskoro. Bilo bi dobro da proglase kraj predstečajne. Ili odlični Q2 što je za očekivati. Uskoro je i pripremno ročište koje Andročec vodi već godinama. Što on traži u toj tužbi?

 

Nisam stigao jer sam u guzvi, vidjeti detaljno odluke GS, a interesira me sto su sa dobiti odlucili?

New Report

Close