INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.










4. SEDLAR JOSIP436.1253,22%

+3404

Pa po tvojoj logici nebi bilo trgovanja na burzi. Svako valjda zna kada i zašto izlazi. Čovjek ne napisao da kupuje stan. I izašao sa svim na 2.4-2.6. Možda mu je bilo hitno. Lojtra je izašao na 7kn jer dionica ne vrijedi. I tako dalje i vi ćete izaći pa će netko reći zašto niste čekali 6 ili 7 eura

Seeker, 31.05.2023. u 17:39

 





Alabrale, 31.05.2023. u 16:51



 

nisu mi jasni ovi što prodaju na 3.16-3.20….  šta ne mogu pričekat još malo do skupštine

 



 

Zašto samo do Skupštine?

Poprilično sam siguran kako će ovo biti dobro ulaganje idućih nekoliko godina.

Ovi što su danas prodali su izašli sa dobitkom, neki samo par %, drugi mnogo više. Ukoliko su sretni i misle da ima boljih prilika, neka ih. Nema smisla kritizirati ih zbog toga.

Arena i dalje zlatna koka, projekt u Ivanić gradu je realnost… premda će trebati pričekati nekoliko godina birokracije u ovom Uhljebistanu. Obveze se smanjuju, sudski sporovi na minimumu. Mnogo dobrih stvari se dogodilo posljednjih godina. Samo zakonska ograničenja (PSN) sprječavaju isplatu dobiti. Ali zato i ide kupnja dionica od strane Trezora.

Nisam mislio da ću ovo ikada reći ali INGR jedno od boljih ulaganja na ZSE trenutno. Hahaha.

 

Ljudi prodaju iz raznih razloga….  al ovo je bas bilo bezveze… neki su prije 7 dana prodavali na 2.66

Od kud liku svakih par dana 10K eura to se niko ne pita.

 

Wave777, 31.05.2023. u 22:43

 

 










4. SEDLAR JOSIP436.1253,22% 

+3404


 

 

Turizam u Dalmaciji zlatna koka,  a dotični u njemu već 20-ak godina. Dovoljno je vidjeti prihode firmi kojima je vlasnik da se može znati kupovna moć.

Trolam, hejtam, vrijeđam, ponižavam, omaložavami - mućki Džubrarim.

uskoro10kn, 01.06.2023. u 08:47

Pa po tvojoj logici nebi bilo trgovanja na burzi. Svako valjda zna kada i zašto izlazi. Čovjek ne napisao da kupuje stan. I izašao sa svim na 2.4-2.6. Možda mu je bilo hitno. Lojtra je izašao na 7kn jer dionica ne vrijedi. I tako dalje i vi ćete izaći pa će netko reći zašto niste čekali 6 ili 7 eura

 

Nije izašao iz dionica…  jednostavno je stao na i malo razmislio i odlučio pričekati mjesec dana i izvještaje i poziv….   učinio je ono što bi realno treba svaki investitor smireno odlučivati bitne korake …

https://seenews.com/news/croatias-ingra-to-skip-dividend-824309

Djubre, 01.06.2023. u 18:56

Turizam u Dalmaciji zlatna koka,  a dotični u njemu već 20-ak godina. Dovoljno je vidjeti prihode firmi kojima je vlasnik da se može znati kupovna moć.

A koje su to firme?

Meni se vidi da doticni igra sva jaja u istu košaru i da mu je prosjek relativno nizak…. još. Berkopic varijanta samo sto INGR nije KODT.

Prilično sam siguran da će u nekom trenutku polomiti zube ako već sad nema daljnjeg nositelja štafete.

neka nema divke, doći će i to na red, sve dođe, opstati ćemo i mi sređena država, ovo je samo jedan korak:

 

https://www.index.hr/vijesti/clanak/izvjesce-hanfe-o-aferi-hnb-zaposlenici-hnba-su-trgovali-dionicama-nasli-smo-ih-jos/2335212.aspx

one, 02.06.2023. u 13:13

 





Djubre, 01.06.2023. u 18:56



 

Turizam u Dalmaciji zlatna koka,  a dotični u njemu već 20-ak godina. Dovoljno je vidjeti prihode firmi kojima je vlasnik da se može znati kupovna moć.

 



 

A koje su to firme?

Meni se vidi da doticni igra sva jaja u istu košaru i da mu je prosjek relativno nizak…. još. Berkopic varijanta samo sto INGR nije KODT.

Prilično sam siguran da će u nekom trenutku polomiti zube ako već sad nema daljnjeg nositelja štafete.

Turizam mu je glavni izvor prihoda.

Ako rokne Turizam, neće imati niti za INGR.

Šta je zapravo nebitno. Jer ako propadne turizam, budimo realni, propast će sve u ovoj žabokrečini.

Trolam, hejtam, vrijeđam, ponižavam, omaložavami - mućki Džubrarim.

moglo bi se dogoditi lagani pad do 3 eura danas…  30 dana je do skupštine

Trebate prvo pronaći budalu koja će vam biti voljna prodati do 3 EUR i nadati se kako nitko drugi neće biti na bidu.

Reć ću vam odmah, jako malo vjerojatnost. Velika potražnja, mala prodaja.

Trolam, hejtam, vrijeđam, ponižavam, omaložavami - mućki Džubrarim.

Djubre, 05.06.2023. u 09:14

Trebate prvo pronaći budalu koja će vam biti voljna prodati do 3 EUR i nadati se kako nitko drugi neće biti na bidu.

Reć ću vam odmah, jako malo vjerojatnost. Velika potražnja, mala prodaja.

 

To stoji 100%…   ali misli da će guraći put dole malo odigrati..   Ostaje pitanje tko i koliko je spreman kupovati po 3.2 – 3.5 na burzi…

sigurno da nitko ne razmišlja o prodaji ispod 3…  a vjerojatno ih malo računa  i ispod 4…

 

Nismo dobili odgovor na ovo pitanje. Zna li netko?

mark12, 30.05.2023. u 23:33

Molio bih vas, koji broj dionica dioničara ne čini malim dioničarem??

 

manje od 5% dionica je mali dioničar

New Report

Close