IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

salt, 10.08.2020. u 23:15

Pa ne mislim da ce dionica vjecno padati..al TA kaze 96kn i to je to. Igh je trenutno dobro vodjena firma. Nije to Saponija ili Ddjh da se harče novci bezveze i krpaju gubici.

TA ovo, TA ono. TA nije predvidjela i ukalkulirala prebjege iz ige u opte i nazad. TA je da se imaš s čime malo zabavljati i u nešto vjerovati (ako već baš moraš).

 

Prema svemu sudeći, slijedeća kupnja ti je na skuplje nego si prodavao i time se okolo hvalisao. Baš je grdo kad surova stvarnost ne uzima u obzir trejderske želje, planove i očekivanja.

 

Prema stanju bida i očitog očekivanja od strane novih ulagača, sve smo dalje od stotice kuna.

 

 

Nista od Neovih targeta 🙁

Steta, a ja bas pripremila novce.

Kolega ja sam mogao kupovati po 117,116,114,113 …dakle jeftinije nego sam prodao. Malo sam se zakockao jer 160.000kn uloziti u firmu u predstecajnoj nije moj fax. Al ovaj se isplatio. Dakle zahvalite meni na potpori na 100kn.

Od dobiti ostavio 300kom Igh. Za njih ni kopao nit orao. Nek se toćaju.

Dakle meni odgovara i rast i pad.

Svejedno TA postuje count valova, igh,sapn, hpb, adpl,lkpc,opte,lkri,rivp….puno dionica gledat cemo nize..mozda ne iduci tjedan..al budite sigurni da hocemo u bliskoj buducnosti.

Ozbiljno. Danas nije bilo prometa iako ne cijena nominalno narasla oko 7 posto ako se ne varam. Ali promet mali. Ni sve sto imam ne bi mogla danas prodati. E sada, ili nitko ne zeli prodati nize ili nitko ne zeli kupiti po ovim cijenama. Vidjeti cemo sutra kuda ce prodaja ici.

P. S. Kolega Salt igh ce rasti, naravno da ce valova gore dolje uz taj rast biti.

Stvar je u tome da se situacija na opti smirila i da su preskakači vamo-tamo primireni, pa više ne bi trebalo biti skokovitih promijena cijene.

Osim naravno ako se PBZ malo ne intenzivira, ako bude, što bi bilo poželjno.

Valova će biti, ali sa sve manjim pikovima prema dolje i sve većim prema gore.

Bit će još novih poslova. Lova je odobrena.

https://novac.jutarnji.hr/restart-biznis/posao-desetljeca-na-kojem-ce-raditi-vise-od-tisucu-radnika/10447084/

“Osim ceste na ovoj dionici će se graditi nekoliko novih vijadukata, podvožnjaka i nadvožnjaka te će se obnoviti odmorište Kvarner”.

 

 

Bez sumnje, i ovdje će IGH partipicirati.

 

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/projekti-teski-5-milijardi-slovenci-gp-krk-i-euro-asfalt-pocinju-graditi-najskuplju-cestu-u-rh-15013090

 

 

Zasto mislite da se moj target nece ostvariti? Samo 15kn i islod stotice.

Meni se cini da je IGH u up trendu. Biti ce svakako valova gore dolje, ali bez velikih propada. Ali cijena ce rasti.

Uglavnom, vidjeti cemo.

Odbijanac od dna je bio 3. travnja. Od tada kilavi ili raste.

Sačekajmo još FI najkasnije do kraja ovog mjeseca jer će taj FI  barem kratkoročno determinirati  trend kretanja cijene.

FI krajem mjeseca ce pokazati je li rast bio opravdan ili su to bile lijepe zelje. Vidjeti cemo.

Odbijanac trenutno nije moguc jer su oscilatori pregrijani. Dakle ovdje fali jedno dobro izuvanje…jer nije lako do pogace bez nauke.

Akcionar soma manje još ostali 14 somova

Pbz soma više i ima 6 I pol

I ja bum pričekao cca 103 da uzmem bar soma 🤣

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Bude li Fi loš na izlazu će biti usko grlo. Svejedno ne vjerujem u loš FI.

Imam 300 dionica IGH.

Čini se da se PBZ zahuktava. Time Lejo postaje mala riba.

I ja bum pričekao, ali s obzirom da to nikoga ne zanima, neću forum opterečivati tim brojkama.

New Report

Close