HPB (Hrvatska poštanska banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HPB (Hrvatska poštanska banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

neznam kaj je realno ali da HPB proda do toga datuma udio u Optimi i digne BVPS je sasvim realno

snupy, 17.11.2021. u 22:17

neznam kaj je realno ali da HPB proda do toga datuma udio u Optimi i digne BVPS je sasvim realno

podići će im BVPS ako sada te dionice vode kao 0,ali realnije je da ih vode po onoj cijeni po kojoj im je preračunato dugovanje tj.po 10 kn, a ako je je tako onda im BV neće porasti nego pasti jer prodaja opte bi trebala ići po nekakvih 5,3x kuna

strašnih li novaca!! o tome sigurno ovisi stabilnost i prosperitet banke! a o adekvatnosti kapitala da i ne govorimo!

zrno po zrno palaca kamen po kamen pogaca htjedoh rec ako nastavimo sljedece godne ovako poslovati ocekujem BVPS oko1500kn za godinu

Cari “drzavnog” vlasnistva .

 

https://www.hpb.hr/hr/odluka-stozera-civilne-zastite-o-uvodjenju-sigurnosne-mjere-obveznog-testiranja/7005

 

Pozdrav

svi smo mi Crobex

hrvalin, 18.11.2021. u 17:10

 





snupy, 17.11.2021. u 22:17



 

neznam kaj je realno ali da HPB proda do toga datuma udio u Optimi i digne BVPS je sasvim realno

 



 

podići će im BVPS ako sada te dionice vode kao 0,ali realnije je da ih vode po onoj cijeni po kojoj im je preračunato dugovanje tj.po 10 kn, a ako je je tako onda im BV neće porasti nego pasti jer prodaja opte bi trebala ići po nekakvih 5,3x kuna

tako je, ako se dionica proda po tih 5,xx BV će im se smanjiti, a ne porasti. drukeri stvarno nemaju srama u drukanju

snupy, 18.11.2021. u 23:27

zrno po zrno palaca kamen po kamen pogaca htjedoh rec ako nastavimo sljedece godne ovako poslovati ocekujem BVPS oko1500kn za godinu

Slična priča kao na Saponiji.

Fondovi ispod top 10 su počeli kupovati.

 

Jeli tko gledao promjene u knjizi dionicara? Zivo me zanima tko pojacava a tko smanjuje a nisam do skdd isao….

bar je ovdje jasna strategija izlaska prodajom i privatizacijom drzavnog udjela

Pitanje je kada će to biti heh.

osobno ocekujem max 3 godine do 2025 vjerujem da ce otici  iPodr i Aci mozda Janaf resto Crosa i Koei dugova je puno a gladnih usta jos vise

Jaskanac, 30.11.2021. u 15:42

Jeli tko gledao promjene u knjizi dionicara? Zivo me zanima tko pojacava a tko smanjuje a nisam do skdd isao….

Osim Prosperus ulaganja nema nekih vecih koji prodaju.. jos koju tisucu pa su gotovi ( moraju) a kupuju malo fondovi , malo “mali”..malo “veliki”..

Duzni ste mi 125 kn !

 

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Dali to imamo znatniju prmjenu u Top 10

Prosperusovih 50 000 prije prebacenjih na HBOR sad knjizeni sa HBOR-a na drzvavu pa HBOR ispao a 11 ti dosao na 10 mjesto.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Izgleda da su prodavači ovdje presušili i da bi konačno mogao doći jedan malo ozbiljniji rast do kraja mjeseca na 700-750 kn?

Ignore: KressoM, delux

New Report

Close