HPB (Hrvatska poštanska banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HPB (Hrvatska poštanska banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sad kad vise nema Agrokora, nesto ce izgleda i biti pozitivno od ove banke na kraju

Iako nikad ne znas, jer mozda Skoro na kraju i dobije izbore, sto je onda znak za osvjeziti valjanost putovnice jer Todoric ponovo vranca jase po domovini

mauricije, 10.04.2007. u 11:15

Evo za našeg Kucila, skoro pa ni nema prodaje:

Kupnja – HPB-R-A 2 9.402,00
2 9.400,01
2 9.400,00
2 9.355,00
2 9.200,00

Prodaja – HPB-R-A
2 9.700,00
12 9.900,00
8 15.000,00

 

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

hpb2020hpb, 15.06.2020. u 10:45

ajde i ovo je dobra vijest

https://zse.hr/userdocsimages/novosti/kIjxdMPCrtuXLdsMYsxYqA==.pdf

Ovdje presudom suda kapne 90 milijuna kuna i ništa osobito se ne desi. Kolika je sada knjigovodstvena cijena?

upravo zbog takvih stvari sam već nekoliko puta rekao da je zse najbolja burza na svijetu! imaš barem tri dana do nekakve reakcije tržišta bilo u pozitivnom, bilo u negativnom smjeru!

Danas se ocito kupovalo o tu nema dvojbe.

Da ce cijena prema 550kn za koji dan nemam sumnje. Trziste uvijek kasni s reakcijom, al odreagira.

Ja sam kupovao po 400kn kad nitko nije htio.

Knjigovodstvena cijena je na cca 1220 kn.

Par zadnjih dana krenula malo pojacana trgovina i danas info na zse da fondovi predlazu svog clana u NO.

Napokon !!..napokon da u NO udje netko tko nije u vezi s drzavom ( Lovrincevica ne uzimam za ozbiljno )..ERSTE PLAVI Ii Prosperus odlucili ipak da za svojih 179 000 dionica imaju nekog koji ce ih predstavljat i predlagat odluke.

 

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Imali intetesa za kupnju Croatia banke od strane HPB?

Najbolje dugoročno ulaganje na ZSE. No traje li ga traje…. Nadam se da će mi se čekanje isplatiti X3

Jaskanac, 16.07.2020. u 08:18

Najbolje dugoročno ulaganje na ZSE. No traje li ga traje…. Nadam se da će mi se čekanje isplatiti X3

bojim se da će nam prije inflacija i rast troškova pojesti svu vrijednost

hpb2020hpb, 16.07.2020. u 10:35

 





Jaskanac, 16.07.2020. u 08:18



 

Najbolje dugoročno ulaganje na ZSE. No traje li ga traje…. Nadam se da će mi se čekanje isplatiti X3

 



 

bojim se da će nam prije inflacija i rast troškova pojesti svu vrijednost

Svega sam se nagledao ovdje, ali nadam se da ce u ovom slucaju ipak prevladati fundamenti. Znamo kako je Kras reagirao prosle godine, a kaj bi tek bilo ovdje, kad bi drzava rekla da ide u prodaju. Book je 40 posto cca negdje…..

S obzirom na drzavne financije i nedostatak novaca da li se tu u skoro vrijeme moze ocekivati prodaja drzavnoga dijela?

Dobro bi dosla konstruktivna misljenja kolega koja vladaju ovom materijom da malo raspirimo mastu😎!!!

https://novac.jutarnji.hr/aktualno/vlada-treba-prodati-hpb-i-osnovati-fond-koji-bi-ulagao-u-mala-i-srednja-poduzeca/10427683/

Ova dionica ne mrda nigdje bez obzira na solidno izvješće?

Ne razumijem da li su ljudi vode tu banku nekompetentni, nije ih briga ili to rade namjerno da drze cijenu dionice na 40% knjigovodstvene vrijednosti (na kraju ove godine bit ce i vise), a samo sa racuna banke eventualni kupac moze pokriti kompletan iznos koji bi ulozio u kupnju banke, cime dobije banku bez kostura u ormaru i sa 6% trzisnog udjela.

Nije ni cudo da su fondovi trazili predstavnika u nadzornom odboru.

Halo…. 6% trzista sa 40% vrijednosti dionice… da su Delboya stavili na celo shvatio bi o cemu se radi

New Report

Close