DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 23.04.2024. u 20:30
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,41
2.549
1,059
2,40
2,42
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Kolega Mia

Meni na Proficiju spojili 1000:1. Isplatili mi mojih par sto dionica 2000 kn iako nisam pristao na prodaju.

Jasno i na dlkv sam izgubio jedan novi autić

 

 

 

Poznat datum ročišta koja će odrediti sudbinu najveće dokapitalizacije u zemlji

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

lojtra, 05.11.2021. u 17:09

Kolega Mia

Meni na Proficiju spojili 1000:1. Isplatili mi mojih par sto dionica 2000 kn iako nisam pristao na prodaju.

Jasno i na dlkv sam izgubio jedan novi autić

 

Kolega ,ako ste u tužbama niste još ništa izgubili.

Moglo bi se uskoro dogoditi da trgovački sud proglasi ništetnom odluku Ad10 glavne skupštine od 30. lipnja 2021.

Famozno spajanje dionica, jer malo je koji sudac danas u RH toliko slijep da ne vidi kakve promjene slijede zamjenom predsjednika Vrhovnog suda RH.

Riba će se čistiti od glave ovaj puta, Predsjednik je tako rekao.

Nas su pionire još kao male učili da valja slušati uvijek svoga Predsjednika.

Za suce trgovačkih sudova je najveća blamaža da im odluke  padnu pred VSRH.

Nakon toga mogu samo sanjati plasman u vijeća VTS-a.

A gotovo svi su suci u današnjem društvu po vokaciji karijeristi.

Uostalom niti jedan sudac ni sutkinja  ne želi potpisati da je izvlaštenje 6000 građana Hrvatske bez bilo kakve naknade bilo pošteno.

A da je bilo neophodno to valjda ni notorne budale ne vjeruju više kada vide kako se posvuda vara uz prešutni support institucija.

Te institucije, plaće njihovih službenika i kadrovika, pa i dužnosnika plaćaju porezni obveznici.

I zato se riba i morala početi čistiti od glave ovaj puta.

 

 

 

johnwayne, 25.12.2021. u 19:11

 





lojtra, 05.11.2021. u 17:09



 

Kolega Mia

Meni na Proficiju spojili 1000:1. Isplatili mi mojih par sto dionica 2000 kn iako nisam pristao na prodaju.

Jasno i na dlkv sam izgubio jedan novi autić

 

Kolega ,ako ste u tužbama niste još ništa izgubili.

Moglo bi se uskoro dogoditi da trgovački sud proglasi ništetnom odluku Ad10 glavne skupštine od 30. lipnja 2021.

Famozno spajanje dionica, jer malo je koji sudac danas u RH toliko slijep da ne vidi kakve promjene slijede zamjenom predsjednika Vrhovnog suda RH.

Riba će se čistiti od glave ovaj puta, Predsjednik je tako rekao.

Nas su pionire još kao male učili da valja slušati uvijek svoga Predsjednika.

Za suce trgovačkih sudova je najveća blamaža da im odluke  padnu pred VSRH.

Nakon toga mogu samo sanjati plasman u vijeća VTS-a.

A gotovo svi su suci u današnjem društvu po vokaciji karijeristi.

Uostalom niti jedan sudac ni sutkinja  ne želi potpisati da je izvlaštenje 6000 građana Hrvatske bez bilo kakve naknade bilo pošteno.

A da je bilo neophodno to valjda ni notorne budale ne vjeruju više kada vide kako se posvuda vara uz prešutni support institucija.

Te institucije, plaće njihovih službenika i kadrovika, pa i dužnosnika plaćaju porezni obveznici.

I zato se riba i morala početi čistiti od glave ovaj puta.

 

 

 



 

 

Kolega John,

ja se tome iskreno nadam i to bi ipak vratilo i to malo povjerenja koje jos imam u institucije za koje sam se krvavo borio.

Ovo oko DLKV je nevjerovatna pljacka postenih malih ulagaca i vjerujemd da bi to moglo pasti na sudu odmah u prvom stupnju.

Nisam podnio tužbu jos jer nemam odvjetnika koji to razumije pa vas oet sve pitam’ molim ime odnosno prijedlog tko mi to moze u Osijeku ili Zagrebu odraditi do kraja.

LP

Mia, 28.12.2021. u 20:59

 





johnwayne, 25.12.2021. u 19:11



 

 





lojtra, 05.11.2021. u 17:09



 

 

Kolega Mia

Meni na Proficiju spojili 1000:1. Isplatili mi mojih par sto dionica 2000 kn iako nisam pristao na prodaju.

Jasno i na dlkv sam izgubio jedan novi autić

 

Kolega ,ako ste u tužbama niste još ništa izgubili.

Moglo bi se uskoro dogoditi da trgovački sud proglasi ništetnom odluku Ad10 glavne skupštine od 30. lipnja 2021.

Famozno spajanje dionica, jer malo je koji sudac danas u RH toliko slijep da ne vidi kakve promjene slijede zamjenom predsjednika Vrhovnog suda RH.

Riba će se čistiti od glave ovaj puta, Predsjednik je tako rekao.

Nas su pionire još kao male učili da valja slušati uvijek svoga Predsjednika.

Za suce trgovačkih sudova je najveća blamaža da im odluke  padnu pred VSRH.

Nakon toga mogu samo sanjati plasman u vijeća VTS-a.

A gotovo svi su suci u današnjem društvu po vokaciji karijeristi.

Uostalom niti jedan sudac ni sutkinja  ne želi potpisati da je izvlaštenje 6000 građana Hrvatske bez bilo kakve naknade bilo pošteno.

A da je bilo neophodno to valjda ni notorne budale ne vjeruju više kada vide kako se posvuda vara uz prešutni support institucija.

Te institucije, plaće njihovih službenika i kadrovika, pa i dužnosnika plaćaju porezni obveznici.

I zato se riba i morala početi čistiti od glave ovaj puta.

 

 

 

 



 

 

 



 

Kolega John,

ja se tome iskreno nadam i to bi ipak vratilo i to malo povjerenja koje jos imam u institucije za koje sam se krvavo borio.

Ovo oko DLKV je nevjerovatna pljacka postenih malih ulagaca i vjerujemd da bi to moglo pasti na sudu odmah u prvom stupnju.

Nisam podnio tužbu jos jer nemam odvjetnika koji to razumije pa vas oet sve pitam’ molim ime odnosno prijedlog tko mi to moze u Osijeku ili Zagrebu odraditi do kraja.

LP

Koliko sam ja shvatio,Vi bi htjeli tuziti bez obzira na ishod i niste zadovoljni jer Vas “odvjetnici ne razumiju”.Pa recite im da samo zelite tuziti (kako bude biti ce) i placati im naknade i sudske takse pa ce Vas zastupati.

Nije li sada malo kasno za tužbu ? Obicno postoje rokovi do kada se to može napraviti. Mada bi bilo dobro da ih se još tuži

Koliko poznajem ZTD i ZTK ne može se više tužiti odluke GS od 30.06.

Mogla bi se uvjetno tužiti “neregularnost u sazivanju skupštine”, za koju

tužbu ima temelja, ali treba vidjeti da li takvu tužbu može podnijeti

dioničar koji nije bio prisutan na GS.

I druga stvar, postavilo bi se pitanje zašto dotični dioničar koji je zamijetio neregularnost

nije odmah reagirao nakon čitanja objave poziva za GS.

Osobno ne bih ulazio u to, da sam na mjestu izigranih dioničara podigao bih tužbu protiv

RH za naknadu štete zbog nepravilnog rada tijela javne uprave i HBOR-ice u ovom slučaju,

a izvjesno i sudova, TS u Zagrebu koji je upisao onako spajanje dionica.

Očito u Hrvatskoj suci ni 27 godina nakon uvođenja tržišta kapitala u Hrvatsku

nisu uspjeli savladati pravo vrijednosnih papira, i za njih su ovakve vidne anomalije

“uređenog tržišta” normalne i što je gore – prihvatljive.

 

 

johnwayne, 29.12.2021. u 23:39

Koliko poznajem ZTD i ZTK ne može se više tužiti odluke GS od 30.06.

Mogla bi se uvjetno tužiti “neregularnost u sazivanju skupštine”, za koju

tužbu ima temelja, ali treba vidjeti da li takvu tužbu može podnijeti

dioničar koji nije bio prisutan na GS.

I druga stvar, postavilo bi se pitanje zašto dotični dioničar koji je zamijetio neregularnost

nije odmah reagirao nakon čitanja objave poziva za GS.

Osobno ne bih ulazio u to, da sam na mjestu izigranih dioničara podigao bih tužbu protiv

RH za naknadu štete zbog nepravilnog rada tijela javne uprave i HBOR-ice u ovom slučaju,

a izvjesno i sudova, TS u Zagrebu koji je upisao onako spajanje dionica.

Očito u Hrvatskoj suci ni 27 godina nakon uvođenja tržišta kapitala u Hrvatsku

nisu uspjeli savladati pravo vrijednosnih papira, i za njih su ovakve vidne anomalije

“uređenog tržišta” normalne i što je gore – prihvatljive.

 

 

Kolega John,

moguce da ste u pravu i da sam zakasnio ali ipak mnogi su mali podnijeli tužbu a jos nije donesen pravorijek.Ako sud ospori ovaj nacin pljacke oko dokapa i vrati stvari na stanje prije odluke GS, to ce automatizmom zahvatiti sve ostecene male dionicare …barem se nadam takvom ishodu.

lp

Za kolegu Mia.

 

Niste li između ostalog i vi bili pozvani ljetos da se priključite nama koji smo podigli tužbu?

 

Objavljivao sam ja i ovdje pozive da se svi zainteresirani jave. Uglavnom, uskoro će ići prijava Europskoj komisiji pa ukoliko budete zainteresirani moći ćete nam se priključiti.

pocetnikzg, 30.12.2021. u 15:47

Za kolegu Mia.

 

Niste li između ostalog i vi bili pozvani ljetos da se priključite nama koji smo podigli tužbu?

 

Objavljivao sam ja i ovdje pozive da se svi zainteresirani jave. Uglavnom, uskoro će ići prijava Europskoj komisiji pa ukoliko budete zainteresirani moći ćete nam se priključiti.

Postovani,

na žalost, tada sam kontaktirao  udrugu malih dionicara putem maila ali sam dobio samo 1 odgovor i ne baš precizan pa me vrijeme pregazilo.

Ja bih i sada podnio tužbu ako nije kasno ali moj odvjetnik mi je iskreno priznao da ovo nije njegovo podrucje i da potražim nekog jaceg.

A vezano za Europsku komisiju, ja sam apsolutno otvoren i molim kontakt na bilo koji nacin,

lp

Poštovani,

kada se krene u prijavu Europskoj komisiji, obavijestit ćemo sve zainteresirane putem ovoga foruma pa tko želi neka nam se priključi.

 

Udruga je tada bila oprezna s odgovorima jer javljalo se puno špijuna koji su ispipavali situaciju i pokušavali odgonetnuti naše poteze.

 

Uglavnom, ići će se s ovim slučajem do kraja, a kada sve završi, podizat će se i  kaznene prijave protiv svih odgovornih za ovu pljačku, kao i protiv svih koji su bili dužni sankcionirati propuste, ali su se oglušili.

Proces je dug i zahtjevan, ali svaki član uprave, kao i svaki član institucija koji su se oglušili na ovu pljačku imat će posla s europskim sudovima.

pocetnikzg, 04.01.2022. u 10:45

Poštovani,

kada se krene u prijavu Europskoj komisiji, obavijestit ćemo sve zainteresirane putem ovoga foruma pa tko želi neka nam se priključi.

 

Udruga je tada bila oprezna s odgovorima jer javljalo se puno špijuna koji su ispipavali situaciju i pokušavali odgonetnuti naše poteze.

 

Uglavnom, ići će se s ovim slučajem do kraja, a kada sve završi, podizat će se i  kaznene prijave protiv svih odgovornih za ovu pljačku, kao i protiv svih koji su bili dužni sankcionirati propuste, ali su se oglušili.

Proces je dug i zahtjevan, ali svaki član uprave, kao i svaki član institucija koji su se oglušili na ovu pljačku imat će posla s europskim sudovima.

Potpisujem sve i ja vam stojim na raspolaganju…spreman sam do kraja i neću žaliti niti truda niti novca da se ovoj neshvatljivoj pljački odnosno njenim idejnim tvorcima stane na kraj.

Znate li kada bi se mogla očekivati i prva presuda kod nas jer će ona, ako bude potvrdjena na drugom stupnju, biti i pravno obvezujuća odnosno direktno će imati uticaja na status naših dionica

lp iz Osijeka

pocetnikzg, 04.01.2022. u 10:45

Poštovani,

kada se krene u prijavu Europskoj komisiji, obavijestit ćemo sve zainteresirane putem ovoga foruma pa tko želi neka nam se priključi.

 

Udruga je tada bila oprezna s odgovorima jer javljalo se puno špijuna koji su ispipavali situaciju i pokušavali odgonetnuti naše poteze.

 

Uglavnom, ići će se s ovim slučajem do kraja, a kada sve završi, podizat će se i  kaznene prijave protiv svih odgovornih za ovu pljačku, kao i protiv svih koji su bili dužni sankcionirati propuste, ali su se oglušili.

Proces je dug i zahtjevan, ali svaki član uprave, kao i svaki član institucija koji su se oglušili na ovu pljačku imat će posla s europskim sudovima.

Ajme,koje teorije urota ,citiram:”Udruga je tada bila oprezna s odgovorima jer javljalo se puno špijuna koji su ispipavali situaciju i pokušavali odgonetnuti naše poteze.”

Sto se tice “europskoh sudova” kako navodite,malo provjerite njihove nadleznosti i tko je aktivno i kada legitimiran povesti i kakve postupke.

Stvari su prilicno jednostavne ovdje i jedino je bitno dali je postupak proveden zakonito ili ne,a teoruje urota,”groznje ne znam cim vec ne” i sl. ,jednostavno nije “produktivno” u pravnom smislu.

Don’ t worry bisakovi. znamo što radimo, a zadnju riječ će imati EK, a nakon toga kaznene prijave protiv odgovornih zbog radnji, kao i nečinjenja.


@Mia
, o svemu ćete dobiti obavijest

ova dionica totalno je pala u zaborav, nitko njome više ne trguje niti ikoga zanima osim onih koji su zaglavili unutra. tužno

New Report

Close