DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.04.2024. u 12:23
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,39
6.938
2,902
2,40
2,42
-1,65%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Nakon provedene korporativne akcije, temeljni kapital Izdavatelja iznosi 2.471.930,00 kuna i podijeljen je na 247.193 redovnih dionica, pojedinačnog nominalnog iznosa od 10,00 kuna, oznake DLKV-R-A, ISIN oznake HRDLKVRA0006, od kojih svaka daje pravo na jedan glas u glavnoj skupštini Izdavatelja. 

https://eho.zse.hr/fileadmin/issuers/DLKV/ZPI-DLKV-28be494692dc3127d97980689af8e5b8.pdf

Ignore: KressoM, delux

Jel zna tko ili da zovem skdd…gdje se nalaze ove spojene dionice?

Na acc.od skdd nisu nigdje vidljive?

Usitnili oni nas 🙂 ali sviđa mi se cijena prodaje 🙂 pogotov ovo iznad 500 kn 🙂

Nisu mi jasni ovi kupci koji smatraju da ova dionica vrijedi SEDAM puta više nego što su je procijenili Končar i ekipa. Ne vrijedi to više od 10 a ne bi im ni toliko dao u potporu dioničarima koji su ošišani i to po “zakonu”. Jadan zakon koji to dopušta.

sitnariba, 29.07.2021. u 12:05

Usitnili oni nas 🙂 ali sviđa mi se cijena prodaje 🙂 pogotov ovo iznad 500 kn 🙂

možeš staviti i na 1000 kn…imaš iste šanse prodati kao i oni na 1xx kn… 😁

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

avax10, 29.07.2021. u 11:44

Nakon provedene korporativne akcije, temeljni kapital Izdavatelja iznosi 2.471.930,00 kuna i podijeljen je na 247.193 redovnih dionica, pojedinačnog nominalnog iznosa od 10,00 kuna, oznake DLKV-R-A, ISIN oznake HRDLKVRA0006, od kojih svaka daje pravo na jedan glas u glavnoj skupštini Izdavatelja. 

https://eho.zse.hr/fileadmin/issuers/DLKV/ZPI-DLKV-28be494692dc3127d97980689af8e5b8.pdf

zasad svi samo gledaju K/P jer još nema novih dionica iz dokapa po 10 kn u opticaju.. trgovanje će krenuti kad one uskoro počnu pristizati na burzu, a onda će cijene biti puno bliže cijeni iz dokapa od 10 kn nego ovim nebuloznim koje sada kupci postavljaju na prodaji

Možeš na kupnju staviti i 7 kn, ali dobit ćeš figu, trenutno ako želiš kupiti moraš dati 90 kn. Jeftinije je bilo neki dan 0,7-0,8 kn. 🙂

nemammozga, 29.07.2021. u 12:04

Jel zna tko ili da zovem skdd…gdje se nalaze ove spojene dionice?

Na acc.od skdd nisu nigdje vidljive?

Ma nemaš šta zvati, to su već zamračili, kakve spojene dionice hahaha.

Pa da ih netko vidi iz EU šta izvode, spajaju i prekrajaju dionice 100 u 1,

bez rješenja regulatora, spičili bi im takav penal da bi im prisjelo i spajanje i dokap.

Imam sve više dojam da profesori koji su im slagali taj “extra extra plan” veze nemaju sa pravom EU.  U ovakvim se situacijama postojećim dioničarima daju tzv. “prava”.

S tim “pravima” koja su ovi jarani propustili dati, postojeći dioničari imaju pravo u 1. krugu kupiti Nove dionice sa diskontom na tržišnu cijenu.

li max po njoj, ako je ona niža od tzv. “Par value”.

A tržišna je bila kolko ono na dan Skupštine, podsjetite me molim vas…

Šta to moje uši čuju??

Jedna kuna?

Čekja, Jel moguće to?

Stručnjacima koji su “radili” na ovom experimentu protjerivanja postojećih (malih) dioničara bi najbolje bilo da nekako dođu

do meni dragog ruskog biznismena Alexei Mordashova  i njega pitaju kako je to išlo u TUI AG.

Tamo su postojeći dioničari dobili tu vrstu prava kod i jasno uz izbor hoće li ili ne sudjelovati

u dokapitalizaciji TUI AG, koji je spašavala i sama  njemačka vlada.

Ne moram vam govoriti u kakvim je gubicima i zaostacima bio najveći europski

tour-operater nakon otkaza ala 90% aranžmana zbog pandemije pred samu sezonu 2020.

Ovi gubici DLKV su smijeh za ono što je TUI prolazio.

I prošao je

I postojeći dioničari su ostali u vlasničkoj strukturi bez bitnog razvodnjavanja.-

Kamoli ovakvog izvlaštenja i progona malih dioničara.

Kad Njemački mediji dođu do ovog slučaja i čuju kako se u Hrvatskoj pokrivaju gubici – imovinom vlasnika kompanije  – ništa im neće biti jasno.

Mislit će da smo mi Hrvati potpuni idioti.

 

https://www.facebook.com/zivizidd/videos/831497864145988/

 

Njemu se obratite i pišite Kolakušiću da vam rastumači kao bivši sudac Trgovačkog suda

da li se može kompletnom imovinom suvlasnika dioničkog društva pokrivati gubitak.

Samo vi njima pišite, čim prije ovo sve izađe u javni prostor, tim prije ćete postići nagodbu

sa suprotnom stranom.

izašlo je fi, ali nema ga smisla komentirati obzirom na provedenu konverziju i dokap koji je u toku

paaa meni se sviđa takvo trgovanje, samo što prije do 500kn da dođe 🙂 mali je broj dionica 247.193 kom, a jaki igrači unutra , tako da samo neka raste 🙂 

sitnariba, 30.07.2021. u 11:57

paaa meni se sviđa takvo trgovanje, samo što prije do 500kn da dođe 🙂 mali je broj dionica 247.193 kom, a jaki igrači unutra , tako da samo neka raste 🙂 

doalzi 40 milijuna novih dionica koje će biti kupljene/ili komenzirane za dugovanja, po samo 10 kn!

ne bi me čudilo da cijenu na burzi na 100 kn pumpa netko tko je upisao poveću količinu ovih dionica pa sada diže cijenu da poslije može prodavati naivcima jer će oni kojin e kuže kad vide da je cijena pala sa 100 na 50 ili na 30 kn misle da kupnjom rade dobar posao, a zapravo će im maheri uvaljati dionice koje su kupili po samo 10 kn..i koje realno i vrijede samo 10 kn

sitnariba, 30.07.2021. u 11:57

paaa meni se sviđa takvo trgovanje, samo što prije do 500kn da dođe 🙂 mali je broj dionica 247.193 kom, a jaki igrači unutra , tako da samo neka raste 🙂 

Zaboravio si još silne milijune dionica u dolasku. Ovo netko ulaže novce na blef i diže cijenu. Ako mu uspije nemam ništa protiv. Samo mislim da mu, im, je veliki rizik

 

Nikad od mene pesimista 🙂 možda će ovo biti nova Ingra iz najboljih dana 60.000 kn+ po dionici  🙂 jer mi mali znamo da ništa ne znamo na kraju 🙂

Jel to SKDD ušao u Dalekovod ??? Zasjeo na 4.mjesto ?? hooooo mišo moj 🙂

New Report

Close