DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.04.2024. u 19:03
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,39
6.938
2,902
2,40
2,42
-1,65%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ma ti su ulazili prije ovog rezanja, znači kupovali su u rasponu od 3- 1kn , znači nisu ulazili za vrijeme dokapa..

To je čisti pokazatelj da je ta ekipa imala info što će se i kako odvijati poslije i koja će se cijena novih dionica držati, kakve se očekuji dividende itd..znači znali su!

Zašto je danas prošao nalog na 99,80 kn , a oni poslje po 60 kn stonirani,znači držat će se cijena samo više i to su igrači znali.

Pa tko bi kupovao inače ako nema insajderski info

To je moje mišljenje što ne znači da sam 100% u pravu.

Koja Sprdac….ina od burze. Vidjeli su da nesto ne stima pa ponistili transakcije a nisu vidjeli kako su ponovo privatizirali firmu na hr nacin na ustrb malih dionicara 😂

Ljudi Jel ovo normalno???.

Kakve su ovo makinacije…nalozi se puste…netko kupi…i sve se stornira.   ..SAD reagiraju poštenjem i zakonima..pravdom??!!! SAD

 

Uzas uzas….gdje je sad odnos ponude i potražnje?

Zasto ?

I jel gledo tko stanje racuna u skkd?

Meni i dalje stoji staro stanje..a bome i na pbz  invvestoru..cak mi prolazi nalog na prodaju 🤣

Onli in kroejša bejbi

sitnariba, 27.07.2021. u 21:30

Ma ti su ulazili prije ovog rezanja, znači kupovali su u rasponu od 3- 1kn , znači nisu ulazili za vrijeme dokapa..

To je čisti pokazatelj da je ta ekipa imala info što će se i kako odvijati poslije i koja će se cijena novih dionica držati, kakve se očekuji dividende itd..znači znali su!

Zašto je danas prošao nalog na 99,80 kn , a oni poslje po 60 kn stonirani,znači držat će se cijena samo više i to su igrači znali.

Pa tko bi kupovao inače ako nema insajderski info

To je moje mišljenje što ne znači da sam 100% u pravu.

A jakog naloga. 1 kom. To neki mali pokušava prodati svoje ali nikoga nije navikao. A i tih 100kn je 1kn po starome. Ne znaš bi li se smijao ili plakao od tog cirkusa.

zorangutan, 27.07.2021. u 12:53

vidim da se neki pitaju tko će od dokapitalizatora prodavati po 1x kuna? sigurno da neće svi dokapitalizatori koji sad uđu po 10 kn, ali dosta je da par njih prodaje i tu će već biti ogromne količine dionica u ponudi…no čak ni to ne bi bio problem nego je problem što će fundamentalno firma sada biti tako posložena da će njen novi kapital kada se podijeli s ukupnim brojem dionica (znači nove + konvertirane), odgovarati iznosu od 10 kn po dionici i to bi trebala biti neka realna početna vrijednost na burzi …tek kasnije, ovisno o poslovanju, vrijednost dionice može više i manje odstupati od tih 10 kn….no kroz 20 godina praćenja ove firme na burzi, iz osobnog iskustva mogu reći da sumnjam u značajniji rast cijene dionice već pretpostavljam da će im za koju godinu opet trebati lova za neki novi dokap? 🤪

tako je,uloženi kapital nakon dokapa podijeljen s brojem dionica (nove + stare konvertirane) davat će 10 kn po dionici. trenutno je taj iznos bliže nuli nego 10 kn , a hoće li u konačnici cijena na burzi biti par kuna iznad ili ispod 10 kn manje je bitno,ali je poanta da cijene od 30 kuna ili više o kojima neki ovdje maštaju nemaju veze s mozgom

Ma šou i cirkus  🙂 je na skdd stoji još uvijek stari broj dionica.

Manipalacije, prikrivanje, otimačina u procesu hahaha

Ovo je ko kad dojdeš u Indoneziju na bankomat, a na stanju – milijuni. Puuno milijuna….

🙂

 

 

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

🤣🤣🤣 top! hahahaha

MiniBar, 28.07.2021. u 09:39

Ovo je ko kad dojdeš u Indoneziju na bankomat, a na stanju – milijuni. Puuno milijuna….

🙂

 

 

 

Dođe mi da se javno odreknem ove sirotinje od dionica što mi ostalo i poklonim gladnoj upravi 🤣🤣 pa neka imaju, ako sami sebe ne sje..za dvije/tri godine  🤣🤣

Obzirom da se više praktički ne trguje ovom dionicom, kroz neko vrijeme mogla bi preseliti u režim “niskolikvidnih” dionica s posebnim vremenom trgovanja.

Ignore: KressoM, delux

A tko će više kolega kupovat taj šit i to po 100 kn, kad znamo da su lešinari..

sitnariba, 28.07.2021. u 11:23

A tko će više kolega kupovat taj šit i to po 100 kn, kad znamo da su lešinari..

100kn?

Ne pratim baš ali ako se ne varam to bi bio Mcap od 4 miljarde???

sitnariba, 28.07.2021. u 10:19

Dođe mi da se javno odreknem ove sirotinje od dionica što mi ostalo i poklonim gladnoj upravi 🤣🤣 pa neka imaju, ako sami sebe ne sje..za dvije/tri godine  🤣🤣

Mnogi su Vas ovdje prije dokap. upozoravali da je dionica jako rizicna.Mogli ste dakle to znati i ne trebate se na nikoga drugog  ljutiti .

sitnariba, 28.07.2021. u 10:19

Dođe mi da se javno odreknem ove sirotinje od dionica što mi ostalo i poklonim gladnoj upravi 🤣🤣 pa neka imaju, ako sami sebe ne sje..za dvije/tri godine  🤣🤣

Zašto bi poklanjao Upravi nešto što vrijedi XX… kuna ?

Nema logike kolega, pa da je jedna kuna pa se takvoj Upravi koja

je lagala vlastite dioničare ne poklanja ništa.

Prije bi baki nekoj na ulici poklonio kojoj vidim da stvarno treba.

Za Upravu ne brini, ako ovo odrade do kraja kako su dobili zadatak

od svojih šefova iz sjene poklonit će se njima još svašta toga.

Tvoja kuna im neće faliti 😉

 

…. i tak čo’ek s jučerašnjih pola miljona kuna dojde na 5.000 kuna.

 

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

New Report

Close