DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.03.2024. u 08:20
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,41
36.449
15,146
2,38
2,40
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ne pamtim kad je prošlo tako dugo vremena a da dlkv nije objavio novi posao. A obično se prije toga iscenira pad. Baš da vidimo…

Teško podcjenjena dionica.

Vidjet ćemo to na FI.

Bitno da je povećani opseg posla, a vjerujem da čemo uskoro saznati i detalje

Dalekovod d.d. Zagreb radi povećanog opsega poslova raspisuje natječaj

https://www.moj-posao.net/Posao/497648/Strucni-suradnik-nudjenja-i-ugovaranja-inzenjer-elektrotehnike-mz/

https://www.moj-posao.net/Posao/497632/Samostalni-inzenjer-elektrotehnike-inzenjer-nudjenja-i-ugovaranja-mz/

Ja sam vec pisao o tome i o perspektivi kompanije, ona je neupitna i ogromnog potencijala koje ce eruptirati u buducnosti.

Jedino je jedan i jedini problem, da li imamo dovoljno radnika-inzenjera na trzistu da se uhvatimo u kostac s izazovima. Po meni je to jedini problem koji ja vidim  a sve drugo je neupitno. Ogroman je potencijal ovdje.

lp

da, sad kad su vas majstori sve nakrcali po 7-7,50 kn ili čak 8 kn, sada je teško podcijenjena dionica! dobro proučite FI pa vidite kakve su brojke uključujuči i dugove. imali ste vremena skoro tri mjeseca skupljati ih do 4 kn i pobrati u kratko vrijeme skoro duplo. sada treba čekati slijedeći val nadobudnih da izađete van s burekom.

Za

Ingru i Igh je Dlkv zakon.

Kolega Lojtra kaj ste kupili Dlkv pa tako sada 😀

Pa za razliku od Igh i Ingre barem je FI na vrijeme.

A podcijenjena je i to jako. Ja ne tvrdim da ce cijena sutra gore, ali za 2 godine ove razine ce biti smijesne.

Kolega randopph nisam vam ja nikakav burekdžija niti sam kupovao zadnjih mjeseci Dalekovod nego na početku godine pa vidite pošto sam kupovao.

Ja samo govorim da iz današnje perspektive kad gledam vrijednost tvrtke a budućnost koja za sad meni izgleda obećavajuća ova dionica je podcjenjena.

Ne mislim je prodavat u dogledno vrijeme pa tako me ne zanimaju trenutne oscilacije.

nisam mislio na nikog posebno, već onako općenito. gotovo na svakoj dionici gdje se očekuje nekakav preokret, oni koji među posljednjima ulaze pri vrhu očekuju da će se rast nastaviti unedogled, a kad ono odjednom stane i obično padne desetak posto. oni najviše jauču, na to sam mislio.

a vi kolega, ako ste toliko uvjereni u svjetlu budućnost, krenite stopama pilapile na igh! čovjek godinama skupljao vjerujući u firmu i došao na 7. mjesto dioničara igh! proporcionalno njegovoj cifri, i vi možete u top 10.

možda je to i jedini ispravan način investiranja na zse jer je mala burza, a ne kao što gotovo svi radimo, tu cifru raspršimo na desetak dionica zbog tobožnjeg nekakvog balansa portfelja. s druge strane, prvo pravilo investiranja je diverzifikacija! pa ga ti znaj sada.

Ja sam siguran da pilapila nije pogrijesio svojim potezom, isto kao i ljudi koji invrstiraju, na ovim razinama,u Dlk. Vrijeme ce pokazat za obje firme. Naravno, kod nas je problem jedna stvar, a to je nestrpljivost..plus toga dlk je dobio epitet daily trejd dionice..za sada. Ali, moje misljenje je da obje dionice idu gore. Ja vidim dlk na 13 kn..no dobro

@ randopph

Nije situacija ista s početka godine  i danas. Dalekovod ima hrpu poslova i izvukao se iz mogućeg stečaja, cijena nema veze s realnošću, jer se ipa kupuju očekivanja.

Svi govorili da će Ingra u stečaj i godinama crnili a onda 200% u par mjeseci, iako je situacija znatno gora nego u Dalekovodu.

Kakav izvještaj očekujete kolege?

xato, 26.10.2020. u 22:42

@ randopph

Nije situacija ista s početka godine  i danas. Dalekovod ima hrpu poslova i izvukao se iz mogućeg stečaja, cijena nema veze s realnošću, jer se ipa kupuju očekivanja.

Svi govorili da će Ingra u stečaj i godinama crnili a onda 200% u par mjeseci, iako je situacija znatno gora nego u Dalekovodu.

Kolega, pa o kakavom vi mogucem stecaju govorite uopce. pa stecaj je bio moguc 2014 kada je sklopljena PSN.

Pa sve ugovorene obveze od tada su rijesene pa cak i preko ocekivanog.Nije mi jasno od kuda uopce teza da je dlakv pocetkom godien mogao u stecaj.Pa u pozitivnom smo FI odavno i to s osjetnim plusom. Prije ce RH otici u bankrot nego li DLKV. Posla i povoljnog financiranja ima na pretek. Samo nedostaje strucne radne snage ali one koja hoce raditi a ne onih koji imaju diplome ili uhljebi.

 

izgleda da je odgovor na izvjesce stigao…na zalost

naravno, volio bih da se varam

New Report

Close