DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.03.2024. u 23:30
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,41
36.449
15,146
2,38
2,40
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Uporedjujuci ovo izvjesce prosle godine i sad i citajuci pomalo komentare vezano za ovu dionicu, fascinantno je da isti ljudi davaju iste komentarene i onda i sada. Mozda nekad i upali. Necu raditi copy past jer se ne zelim raspravljati.

Ali eto, i corava koka nekad pogodi zrno, pa moram priznati da se ova firma vraca i ima potencijal, a plus ce samo biti gradjevinski boom koji sljedi kod nas.

Inace, nemam ovu dionicu ( mozda greska), u turistima sam.

greska kume, greska.

system, 01.08.2020. u 10:55

Ja mislim da se prodajom prvo vijetroelektrane, a sada i cinčaone samo krpaju rupe u tekućoj likvidnosti. Tko normalan prodaje vijetroelektrane kada su one proizvođači novca, o cinčaoni kao o sastavnom djelu čeličnih konstrukcija da se i ne priča. To da će Česi cinčati jeftinije nego sami sebi objesiti mačku o rep…

Kolega, naravno da se vjetroelektrane ne bi prodale da nije uglavljeno kao obveza u PSN, kada nismo prodali morali smo placati osjetne penale..to jest  steta ali nije bilo izbora. Napravit cemo nove za 3-4 godine i vrijednost kompanije dici za 50% vrijednosti. No o tom potom.

Lp

Graditeljski sektor biljezi veliki boom. Ovako puno poslova nismo imali nikad u povijesti.

Imam i Dlkv i Igh i prije 8kn ne bi prodavao Dlkv niti Igh prije 200kn.

Mia, 02.08.2020. u 08:37

 





system, 01.08.2020. u 10:55



 

Ja mislim da se prodajom prvo vijetroelektrane, a sada i cinčaone samo krpaju rupe u tekućoj likvidnosti. Tko normalan prodaje vijetroelektrane kada su one proizvođači novca, o cinčaoni kao o sastavnom djelu čeličnih konstrukcija da se i ne priča. To da će Česi cinčati jeftinije nego sami sebi objesiti mačku o rep…

 



 

Kolega, naravno da se vjetroelektrane ne bi prodale da nije uglavljeno kao obveza u PSN, kada nismo prodali morali smo placati osjetne penale..to jest  steta ali nije bilo izbora. Napravit cemo nove za 3-4 godine i vrijednost kompanije dici za 50% vrijednosti. No o tom potom.

Lp

 

…a bome ste optimistični, ajde ve razumijem, ali zašto se prodala cinčaonica kad je neophodna za proizvodnju konstrukcija…i kolike su uopće profitne marže na poslovima koji se odrađuju. pa ispada da se radi za 4-5 % , tu i najmanja greška u ponudi znači gubitak ..vidim da ste u tome pa bi bilo zanimljivo čuti koliko vam Valard uzima poslova…

 

Kolega System,

ja sam vec u vise navrata pisao da nikada nije dobro prodati bilo koju vrstu proizvodnje, i nacelno sam protiv toga ali ovdje su, izgleda, uocili da im cincaonica nosi gubitke sto se vidi pazljivim iscitavanjem prethodnih FI. Vjerujem Upravi..ha zapravo sto mi drugo i preostaje.

Sto se tice Valarda, nisam uzimao kalkulacije ali znam da smo s poslom do grse puni iduce tri godine i zapravo se mora vrlo oprezno javljati na raspisane natjecaje zbog mogucnosti placanja penala u slucaju otkazivanja dobivenog tenderskog posla.

lp

lp

nazad na 5 kn….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Koliko je BV od Dlkv?

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

…ma svaka čast, ja sam uvijek za optimizam, kamo sreće da se Dalekovod vrati na stare staze….

dali ima nešto nova s njemačkom elektroprivredom 0 dogovoru velikih investicija o zamjeni velikih nosivih elktr stupova te daljnje pobošanje energetike

Po mojim saznanjima Dlkv radi u Njemackoj trenutno.

Lijepo se danas poskidalo s aska, sto se tice njemacke ondje i ja ocekujem grandiozne poslove i to ce biti tocka na i.

tada je samo nebo granica a ovih 10 sto kolega lojta kaze je kao plitak potok pregazen,,,ja ni ne trzam na to jer je nevjerovatno da je pala s 27 na 4 a na 4 ima osjetno bolje pokazatelje nego li na 27 prije 3 godine..podsjetit cu da su mirovinci ulazili na 250 i kusur na dokapu.

Ovdje je jedina istina da svaki dan AZ Profit profitira gubitak prodajući svoje dionice.

vjerovatno svi koji su mislili kupiti su pokupovali, mozda je ostalo jos nekih slucajnih prolaznika koji nalete

pa onako, cisto me usputno zanima razmisljanje:

tko ce dalje kupovati i dizati cijenu

i sta ako ne bude gradjevinskih poslova stoljeca s direktnom pogodbom, a zaradili ste vec 30-45% na porastu cijene

 

Coffey

Smiješan post. Kupi, jer dok pređe 10 onda se tek fondovi uključuju. Onda više nećeš stići.

New Report

Close