DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dionicari koji zajedno drze 5% ili vise mogu poslati svoj prijedlog odluke dnevnog reda, npr smanjenje kapitala na pola i pokrice ostatka gubitka iz buducih dobiti.

 

Ipak smo na kraju ostali i bez gaca i bez love. Copy-Paste obrazac Dalekovoda.

Bently, 17.05.2022. u 19:51

Ipak smo na kraju ostali i bez gaca i bez love. Copy-Paste obrazac Dalekovoda.

Najteže je priznati samom sebi da si nešto krivo napravio/investirao i ustrajavati i dalje u toj zabludi. Nekad treba jednostavno sve presjeći i adio.

Ignore: KressoM, delux

Eto..kad j netko tvrdoglav i ne zeli priznat da su 2 + 2 uglavnom 4…malo kad 5 ili 3 a ponekad i nula.

Uprava opet u pozivu ne navodi postupak do kraja i zaobilazi dosta bitne detalje !

Prijedlozi odluka Ad 1,

Program restrukturiranja :

Točka 1 i točka 2 …Smanjenje nominale sa 20 na 10…spajanje 50 u jednu…dokap od strane države u iznosu od 101 mil kuna …Sve opisano na dugo i široko .

Točka 3..točka 4…spajanje 2 u jednu ..dokap od strane Čeha u iznosu od 227 mil kuna izdavanjem novih dionica…O tome osim navedenog ni riječi !?!?

A računat na udruge dioničara !?!?..Teko se u to pouzdat. Nedavno sam bio na skupštini društva koje po skdd ima preko 600 dioničara..na skupšitni nas je bilo 7 !?!?

Nitko nema više povjerenja u državu niti joj se zeli suprotstavljat. Traje ..skupo je..a rezultat uglavnom bude isti ili gori

 

Pozdrav

 

 

svi smo mi Crobex

Zar je moguce da bas nitko od nekoliko tisuca malih dionicara Djure Dakovica nije primijetio ozbiljnu pravni pogresku u ovom pozivu zbog kojeg je cijela skupstina pobojna?

Nazovite si svoje odvjetnike vi koji ste ovo na hvalospjeve N.B placali po 25 i vise kuna po dionici

Bently, 17.05.2022. u 19:51

Ipak smo na kraju ostali i bez gaca i bez love. Copy-Paste obrazac Dalekovoda.

Jos nisi ostao bez gaca. Ali skoro je sigurno da hoces ako varalicama ne pruzis otpor sine

Ne da će u lipe, nego će kao i Luna u cryptu na 0!!!

 

johnwayne, 17.05.2022. u 18:16

Dionicari koji zajedno drze 5% ili vise mogu poslati svoj prijedlog odluke dnevnog reda, npr smanjenje kapitala na pola i pokrice ostatka gubitka iz buducih dobiti.

 

 

Čekam nekog odvjetnika

 

https://eho.zse.hr/fileadmin/issuers/DDJH/COI-DDJH-791f4d828ff126f06946f90a7985d074.pdf

 

 







ĐURO ĐAKOVIĆ GRUPA d.d. – Objava o sklopljenom ugovoru

Ima li tko da mu potpišem punomoć da me zastupa na skupštini?

Možda bi nas bilo više kad bi nas neko zastupao, također bi potpisao punomoć za zastupanje na skupštini.

Radek

i ja pitao, a isto tako pitao da li netko krece iz Zg prema Brodu ali nitko se nije javio. Mislim da je ovime sve receno. Jos mjesec dana do potpunog kraha nas malih

Dioničari Đure ,

Idemo se okupiti u čim većem broju za GS, nas par smo prikupili već 360 000 glasova!

Javite ispod svi koliko imate dionica i da li bi išli osobno na GS ili bi platili 100 kn za

odvjetnika , možda i manje ako nas okupi više od 20 !

Molim neozbiljne primjedbe i pesimiste da zaobiđu ovu inicijativu , hvala

johnwayne, 30.05.2022. u 19:52

Dioničari Đure ,

Idemo se okupiti u čim većem broju za GS, nas par smo prikupili već 360 000 glasova!

Javite ispod svi koliko imate dionica i da li bi išli osobno na GS ili bi platili 100 kn za

odvjetnika , možda i manje ako nas okupi više od 20 !

Molim neozbiljne primjedbe i pesimiste da zaobiđu ovu inicijativu , hvala

8685 dionica, necu uspjeti osobno doci ali sam spreman dati punomoc.

johnwayne, 30.05.2022. u 19:52

Dioničari Đure ,

Idemo se okupiti u čim većem broju za GS, nas par smo prikupili već 360 000 glasova!

Javite ispod svi koliko imate dionica i da li bi išli osobno na GS ili bi platili 100 kn za

odvjetnika , možda i manje ako nas okupi više od 20 !

Molim neozbiljne primjedbe i pesimiste da zaobiđu ovu inicijativu , hvala

 

3500 dionica. Preskupo placenih.

 

Spreman sam doci.

 

New Report

Close