DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 26.05.2022. u 01:02
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
2,00
1.700
850
1,86
2,04
-5,66%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Oprema ovih vozila bit će takva da ukljulčuje automatski top, strojnicu te protuoklopne rakete. Hrvatska vojska će na taj način dobiti jednu novu kvalitetu. Modernizacija vozila odvijat će se u Slavonskom Brodu u Đuri Đakoviću. Oni će s američko britanskom kroporacijom biti zaduženi za modernizaciju”, rekao je.

Također je naglasio da strateški cilj Hrvatske o jačanju odnosa sa SAD-om je ispunjen.

“Drugi cilj glede samih vozila dobili smo dogovor koji sadrži manju cijenu za Hrvatsku, veću donaciju SAD-a… i osiguran posao za Đuro Đaković koji bi mogao postati i servisni centar šireg spektra aktivnosti nego što je posao na samim Bradleyima”, poručio je premijer

Plenković: ‘Kupujemo Bradleyje za 196 milijuna dolara!’. Nekoliko puta ponosno naglasio kakvu su uštedu napravili u odnosu na raniji dogovor

Citirajte i ostatk clanka…..Prva vozila trebaju pocet dolazit početkom 2023 …zavrsno sa 2026 !!!??..

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Kolega bez brige, čekajte da se taman do tad i cesta napravi do ĐĐ 😉👍 vi bi odma da sutra dođu 🙂

Čitajte i ovo

osiguran posao za Đuro Đaković koji bi mogao postati i servisni centar šireg spektra aktivnosti nego što je posao na samim Bradleyima”, poručio je premijer.

Plus kolega 2023 počinju stizat, a do 2026 je sve gotovo, što se tiče samih Bradleya, a gdje su drugi poslovi od Čeha 😉

Prva vozila Bradley Hrvatskoj će biti isporučena 2023, pristizat će sukcesivno uz istovremeno jačanje kapaciteta i modernizacije u tvornici u Slavonskom Brodu, dok će kompletna modernizacija i korištenje biti realizirani 2026. godine.

https://www.aa.com.tr/ba/balkan/hrvatska-od-sad-a-nabavlja-89-borbenih-vozila-bradley/2486209#

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Kupnja američkih ‘Bradleyja’ za ‘Đuru Đakovića’ znači da je pred poslom stoljeća: ‘Sačuvali smo kadrove za vojni odjel!’

Kupnjom Bradleyja neće profitirati samo Hrvatska vojska… Što ova milijunska investicija znači za Đuru Đakovića i njegove radnike? Znači puno, jer, radi se o sigurnom i jako stabilnom poslu i stabilnom prihodu, pogotovo ako Đuro Đaković postane regionalni centar za servisiranje Bradleya, što bi bio posao stoljeća.

https://www.rtl.hr/vijesti-hr/novosti/hrvatska/4182400/kupnja-americkih-bradleyja-za-djuru-djakovica-znaci-da-je-pred-poslom-stoljeca-sacuvali-smo-kadrove-za-vojni-odjel/

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Plus CSG 👍🙂😉 znači bolje nije moglo, posao stoljeća i prejaki vlasnik

https://youtu.be/toLG5JsqsHU;

Ako dođe slijedeći tjedan na 10, prodati obavezno, čak i oko osmice već.

Sa ovim novim saznanjima definitivno je isključen rizik “poništenja dionica

malih dioničara” spajanjima ala DLKV, ali neka smanjenja kapitala su sigurna,

i pitanje je hoće li kasnije X nova dionica nastala od XX ovih starih postići

vrijednost ekvivalentnu 10 ili 8 kuna sadašnje.  A vidimo iz slučaja

“Mali dioničari vs. Dalekovod” da od domaćih sudova nema vajde.

Većina malih dioničara će nažalost , kada se uzme u obzir vrijednost stjecanja

i kod 10 kuna biti oštrigana, ali važno da ne ide u stečaj! !

Posao stoljeca????

Alo????

Ko da sam se vratio u 2008 i kada je Bakic izvaljivao takve fraze

Ajde spustite se malo na zemlju svi vi nadobudni kao sto sam i ja bio kada sam usao u ddjh 2008 godine

Kolega @Bently vi bi prvi trebali biti sretni jer koliko se sjećam ste ulazili po 70 kn 😊 barem bi ja bio na vašem mjestu 👍

Ako dođe na 10 prodajem odmah uz posvemašnji minus

johnwayne, 26.01.2022. u 22:21

Ako dođe slijedeći tjedan na 10, prodati obavezno, čak i oko osmice već.

Sa ovim novim saznanjima definitivno je isključen rizik “poništenja dionica

malih dioničara” spajanjima ala DLKV, ali neka smanjenja kapitala su sigurna,

i pitanje je hoće li kasnije X nova dionica nastala od XX ovih starih postići

vrijednost ekvivalentnu 10 ili 8 kuna sadašnje.  A vidimo iz slučaja

“Mali dioničari vs. Dalekovod” da od domaćih sudova nema vajde.

Većina malih dioničara će nažalost , kada se uzme u obzir vrijednost stjecanja

i kod 10 kuna biti oštrigana, ali važno da ne ide u stečaj! !

Ma nema prodaje ma 10 ni 20 kn ovo je ulaganje u budućnost 👍 posao sa Amerima i liderima iz CSG-a, sve ide prema planu 😉

Kakve sve vijesti stoljeća a dionica nikako da probije 4 kn. Ovime je sve rečeno, tako da svi oni koji možda razmišljaju da uđu u ddjh neka još 1.000 x razmisle.

Kako ono ide: Ovo nije nagovor na kupnju, nisam financijski savjetnik, i da imam dionice DDJH od 2008. godine

Nije vrijedno uopće komentirati bilo što 🤣🤣

Za pravo komentara bi se fino po meni dostavio izvod iz SKDD- a Adminima Poslovnog i OIB, jer ovako je sve trla baba lan 👍🤣

Nema stečaja, milijunski poslovi, vlasnici ne mogu biti jači i onda se nađe ekipa koja nema dionice i ima otvorene profile 2019 i 2020  kako ništa ne valja 🤣🤣👍

Do još boljih vijesti pozdrav

I da, definitivno spajanje nebitan omjer da se burek majstori eliminiraju, manje dionica i podizanje vrijednosti kroz naredne godine ☝

Moram reći da sam zadovoljan s ovom nabavom, ovo povećava sposobnost Hrvatske vojske i ispunjava cilj NATO-a, ovo će utjecati na hrvatsko gospodarstvo jer će Đuri Đakoviću omogućiti širi opseg poslova, također vjerujem da će ovo dati pozitivan vjetar razvoju naših odnosa sa SAD-om, rekao je Franko Vidović, predsjednik Odbora za obranu.

https://vijesti.hrt.hr/hrvatska/odbor-za-obranu-dao-pozitivno-misljenje-o-nabavi-borbenih-vozila-bradley-5035762

New Report

Close