DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

 

Oprema ovih vozila bit će takva da ukljulčuje automatski top, strojnicu te protuoklopne rakete. Hrvatska vojska će na taj način dobiti jednu novu kvalitetu. Modernizacija vozila odvijat će se u Slavonskom Brodu u Đuri Đakoviću. Oni će s američko britanskom kroporacijom biti zaduženi za modernizaciju”, rekao je.


Također je naglasio da strateški cilj Hrvatske o jačanju odnosa sa SAD-om je ispunjen.


“Drugi cilj glede samih vozila dobili smo dogovor koji sadrži manju cijenu za Hrvatsku, veću donaciju SAD-a… i osiguran posao za Đuro Đaković koji bi mogao postati i servisni centar šireg spektra aktivnosti nego što je posao na samim Bradleyima”, poručio je premijer

Plenković: ‘Kupujemo Bradleyje za 196 milijuna dolara!’. Nekoliko puta ponosno naglasio kakvu su uštedu napravili u odnosu na raniji dogovor

Citirajte i ostatk clanka…..Prva vozila trebaju pocet dolazit početkom 2023 …zavrsno sa 2026 !!!??..

 

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Kolega bez brige, čekajte da se taman do tad i cesta napravi do ĐĐ 😉👍 vi bi odma da sutra dođu 🙂

Čitajte i ovo

osiguran posao za Đuro Đaković koji bi mogao postati i servisni centar šireg spektra aktivnosti nego što je posao na samim Bradleyima”, poručio je premijer.

Plus kolega 2023 počinju stizat, a do 2026 je sve gotovo, što se tiče samih Bradleya, a gdje su drugi poslovi od Čeha 😉

 

Prva vozila Bradley Hrvatskoj će biti isporučena 2023, pristizat će sukcesivno uz istovremeno jačanje kapaciteta i modernizacije u tvornici u Slavonskom Brodu, dok će kompletna modernizacija i korištenje biti realizirani 2026. godine.

https://www.aa.com.tr/ba/balkan/hrvatska-od-sad-a-nabavlja-89-borbenih-vozila-bradley/2486209#

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Kupnja američkih ‘Bradleyja’ za ‘Đuru Đakovića’ znači da je pred poslom stoljeća: ‘Sačuvali smo kadrove za vojni odjel!’

 

Kupnjom Bradleyja neće profitirati samo Hrvatska vojska… Što ova milijunska investicija znači za Đuru Đakovića i njegove radnike? Znači puno, jer, radi se o sigurnom i jako stabilnom poslu i stabilnom prihodu, pogotovo ako Đuro Đaković postane regionalni centar za servisiranje Bradleya, što bi bio posao stoljeća.

 

https://www.rtl.hr/vijesti-hr/novosti/hrvatska/4182400/kupnja-americkih-bradleyja-za-djuru-djakovica-znaci-da-je-pred-poslom-stoljeca-sacuvali-smo-kadrove-za-vojni-odjel/

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Plus CSG 👍🙂😉 znači bolje nije moglo, posao stoljeća i prejaki vlasnik

https://youtu.be/toLG5JsqsHU;

Ako dođe slijedeći tjedan na 10, prodati obavezno, čak i oko osmice već.

Sa ovim novim saznanjima definitivno je isključen rizik “poništenja dionica

malih dioničara” spajanjima ala DLKV, ali neka smanjenja kapitala su sigurna,

i pitanje je hoće li kasnije X nova dionica nastala od XX ovih starih postići

vrijednost ekvivalentnu 10 ili 8 kuna sadašnje.  A vidimo iz slučaja

“Mali dioničari vs. Dalekovod” da od domaćih sudova nema vajde.

Većina malih dioničara će nažalost , kada se uzme u obzir vrijednost stjecanja

i kod 10 kuna biti oštrigana, ali važno da ne ide u stečaj! !

Posao stoljeca????

Alo????

Ko da sam se vratio u 2008 i kada je Bakic izvaljivao takve fraze

Ajde spustite se malo na zemlju svi vi nadobudni kao sto sam i ja bio kada sam usao u ddjh 2008 godine

Kolega @bently vi bi prvi trebali biti sretni jer koliko se sjećam ste ulazili po 70 kn 😊 barem bi ja bio na vašem mjestu 👍

Ako dođe na 10 prodajem odmah uz posvemašnji minus

 

johnwayne, 26.01.2022. u 22:21

Ako dođe slijedeći tjedan na 10, prodati obavezno, čak i oko osmice već.

Sa ovim novim saznanjima definitivno je isključen rizik “poništenja dionica

malih dioničara” spajanjima ala DLKV, ali neka smanjenja kapitala su sigurna,

i pitanje je hoće li kasnije X nova dionica nastala od XX ovih starih postići

vrijednost ekvivalentnu 10 ili 8 kuna sadašnje.  A vidimo iz slučaja

“Mali dioničari vs. Dalekovod” da od domaćih sudova nema vajde.

Većina malih dioničara će nažalost , kada se uzme u obzir vrijednost stjecanja

i kod 10 kuna biti oštrigana, ali važno da ne ide u stečaj! !

 

Ma nema prodaje ma 10 ni 20 kn ovo je ulaganje u budućnost 👍 posao sa Amerima i liderima iz CSG-a, sve ide prema planu 😉

Kakve sve vijesti stoljeća a dionica nikako da probije 4 kn. Ovime je sve rečeno, tako da svi oni koji možda razmišljaju da uđu u ddjh neka još 1.000 x razmisle.

Kako ono ide: Ovo nije nagovor na kupnju, nisam financijski savjetnik, i da imam dionice DDJH od 2008. godine

Nije vrijedno uopće komentirati bilo što 🤣🤣

Za pravo komentara bi se fino po meni dostavio izvod iz SKDD- a Adminima Poslovnog i OIB, jer ovako je sve trla baba lan 👍🤣

Nema stečaja, milijunski poslovi, vlasnici ne mogu biti jači i onda se nađe ekipa koja nema dionice i ima otvorene profile 2019 i 2020  kako ništa ne valja 🤣🤣👍

Do još boljih vijesti pozdrav

I da, definitivno spajanje nebitan omjer da se burek majstori eliminiraju, manje dionica i podizanje vrijednosti kroz naredne godine ☝

Moram reći da sam zadovoljan s ovom nabavom, ovo povećava sposobnost Hrvatske vojske i ispunjava cilj NATO-a, ovo će utjecati na hrvatsko gospodarstvo jer će Đuri Đakoviću omogućiti širi opseg poslova, također vjerujem da će ovo dati pozitivan vjetar razvoju naših odnosa sa SAD-om, rekao je Franko Vidović, predsjednik Odbora za obranu.

https://vijesti.hrt.hr/hrvatska/odbor-za-obranu-dao-pozitivno-misljenje-o-nabavi-borbenih-vozila-bradley-5035762

New Report

Close