DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

radek, 05.03.2021. u 09:38

 





konoko, 03.03.2021. u 17:03



 

 





Česi češljaju đđ iznutra,koliko ja znam već 2 mjeseca su njihovi ljudi unutra







 

 

Konoko, što su Česi našli nakon toliko “češljanja”?

Tu informaciju nemam,ali svaki dan nadgledaju proizvodnju.

Konoko, to je stvarno dobra vijest.

Neka nadgledaju ulazne i izlazne račune rekao bih da su tamo veće rupe nego li u pogonu. Česi koji su Slaveni s njemačkim mentalitetom sigurno se čude kreativnosti hrvatskog trudbenika. To nisu ni od Rusa doživjeli. Neka nam oni čim prije odluče oko dokapitalizacije i preuzimanja upravljanja.

Vjerujem da je Česima i br.Bakić prenio dosta informacija i ne bi oni ulazili u nešto o čemu nisu informirani, a sad vjerujem da rade budinsku kontrolu i čude se naravno 🙂 ali bit će to sve ok..

kakvo je sad ovo čišćenje  aska???

@tovarish

SAD nam donira 84 borbena vozila, opremu kupujemo, a bit će posla i za Đuru Đakovića


Posao za “Đaković”


U tom kontekstu posebno je važan nedavni sastanak predstavnika MORH-a i Glavnog stožera s predstavnicima američkog veleposlanstva u Zagrebu, a na kojem su dogovoreni detalji nabave te je pronađeno rješenje zatvaranja financijske konstrukcije projekta. Sva 62 vozila remontirala bi se u tvrtki “Đuro Đaković” u Slavonskom Brodu, što bi prema grubim procjenama trebalo trajati oko tri godine.


Osim 84 vozila, u paketu ide i simulator za obuku, komunikacijska oprema, velika količina rezervnih dijelova, obuka, razni alati i testna oprema, usluga logističke potpore itd. Kolika će biti ukupna vrijednost paketa opreme i obuke, bit će jasno nakon što Ministarstvo obrane u SAD uputi zahtjev za konačnom ponudom, što bi se trebalo uskoro dogoditi, a nakon toga kreće procedura odobrenja s američke strane i završni pregovori oko ugovora.


https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/sad-nam-donira-84-borbena-vozila-opremu-kupujemo-a-bit-ce-posla-i-za-duru-dakovica-15056210

Ignore: KressoM, delux

Posao za “Đaković”


U tom kontekstu posebno je važan nedavni sastanak predstavnika MORH-a i Glavnog stožera s predstavnicima američkog veleposlanstva u Zagrebu, a na kojem su dogovoreni detalji nabave te je pronađeno rješenje zatvaranja financijske konstrukcije projekta. Sva 62 vozila remontirala bi se u tvrtki “Đuro Đaković” u Slavonskom Brodu, što bi prema grubim procjenama trebalo trajati oko tri godine.

sitnariba, 09.03.2021. u 09:20

Vjerujem da je Česima i br.Bakić prenio dosta informacija i ne bi oni ulazili u nešto o čemu nisu informirani, a sad vjerujem da rade budinsku kontrolu i čude se naravno 🙂 ali bit će to sve ok..

proći će česi ovdje kao i bakić..zapravo on je bar nešto od uloga spasio na kraju, a pitanje je hoće li oni uspjeti?

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)

sitnariba, 09.03.2021. u 09:20

Vjerujem da je Česima i br.Bakić prenio dosta informacija i ne bi oni ulazili u nešto o čemu nisu informirani

izgleda da su Česi od ranije znali za ove Bradleye koji će se remontirati u Đakoviću, a piše da će Đaković  od toga imati posla za 3 godine..i to nisu uobičajeni jeftini poslići kakve đuro inače radi, ovo je dobra lova!

 

Odlicno. Uspjet cemo izaci na cijeni od 7.50 – 10 kuna. Vrijedilo je cekati…

amadeo, 09.03.2021. u 11:59

 





sitnariba, 09.03.2021. u 09:20



 

Vjerujem da je Česima i br.Bakić prenio dosta informacija i ne bi oni ulazili u nešto o čemu nisu informirani, a sad vjerujem da rade budinsku kontrolu i čude se naravno 🙂 ali bit će to sve ok..

 



 

proći će česi ovdje kao i bakić..zapravo on je bar nešto od uloga spasio na kraju, a pitanje je hoće li oni uspjeti?

Ako Česi budu loše prošli ne znači da će đđ proći loše , može im se dogoditi samo još nešto bolje ,ali gledajući Bakićev angažman u cjelosti od samog početka ,nije li netko već zacrtao sve ovo unaprijed i Bakića i Čehe i mnogo toga što mi još niti ne znamo a kamoli da pretpostavimo o čemu je rječ

Interesantno kako cjena odjednom sa 4.7 padne na 4.4 , nebitno ali ne može proći ne zamijećeno

Oho pa fina vijest danas , tek sada vidio 🙂

Česi samo trljaju ruke i smiješkaju se , a uskoro i mi dioničari 😉

Polako. Dok Česi ne poguraju svoj udio na 24,99% ništa im ne treba vjerovati.

 

sitnariba, 09.03.2021. u 18:40

Oho pa fina vijest danas , tek sada vidio 🙂

Česi samo trljaju ruke i smiješkaju se , a uskoro i mi dioničari 😉

 

Je slažem se kolega radek, ne vjerujem ni ja dok ne vidim 😉 pogotovo medijima što natrkeljaju..

New Report

Close