DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

lojtra varas se ,jaki igrači sa zanimljivim ponudama su u igri…

Prodat ili ne sto mislite? Objektivno za 3 mjeseca sta ocekivati?

Sa kojim brojem treba ovih 5kn podijeliti? Koliko je TK našega Djurice po 5kn?

Zar ce stvarno netko preuzeti dugove i još nesto platiti dionicarima, to mi je nestvarno.😳😳

zvonar, 16.09.2020. u 11:45

Prodat ili ne sto mislite? Objektivno za 3 mjeseca sta ocekivati?

Cca 25 kn

Posljedni Đurin ratnik

Bitno da su ponude stigle, ne jedna već više 🙂 što je već dobar znak , znači interesa ima to je već veliki plus..

Obzirom da dioničari ne pristaju na 50/1 opciju što se dalo zaključiti od zadnje skupštine, sumnjam da će do takve podjele i doći.

Ugl. dalje također odlučuju dioničari kojima je puna kapa nazadovanja tvrtke..

Uprava, naime, “dodatno naglašava da su zaprimljene ponude potencijalnih investitora isključivo neobvezujuće naravi te da bilo kakva odluka o restrukturiranju Đuro Đaković grupe dokapitalizacijom spada isključivo u domenu glavne skupštine, odnosno dioničara društva”.

 

https://www.seebiz.eu/tvrtke/duro-dakovic-grupa-zaprimila-neobvezujuce-ponude-investitora-za-dokapitalizaciju/241018

Ma ovo je sad dobra priča koja  ima glavu i rep.

Do sad sam se nadao, al sad vjerujem da nije više pitanje da li će netko dokapitalizirati Đuru nego tko.

Najviše me veseli su potencijalni kupci ozbiljni i imaju novac, a jos više sto ima stranih pot. kupaca.

Broj radnika se smanjuje tako da nakon 10 godina propadanja sad vjerujem da dolazi bolje sutra.

Po pričama ljudi ovdje u Brodu šanse za stečaj sada su nikakve, ali to su priče tako da svatko neka sam prosuduje.

 

Zbog ovakvih HNS-ovaca je i Djuro zavrsio tu gdje je zavrsio

 

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/uhicen-sef-janafa-i-jos-desetak-osoba-pod-sumnjom-i-hdz-ov-saborski-zastupnik-15019510

A ovako su ga uništavali:

 

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/uhicen-sef-janafa-i-jos-desetak-osoba-pod-sumnjom-i-hdz-ov-saborski-zastupnik-15019510

 

gule, 17.09.2020. u 07:09

Ma ovo je sad dobra priča koja  ima glavu i rep.

 

bio je i “crni čelik”,,tako će i ovo,a onda zna se što sljedi

 

Dali je moguce da ne dode do smanjivanja temeljnog kapitala?

jaro, 17.09.2020. u 11:03

 





gule, 17.09.2020. u 07:09



 

Ma ovo je sad dobra priča koja  ima glavu i rep.

 



 

 

bio je i “crni čelik”,,tako će i ovo,a onda zna se što sljedi

 

Opreza nikad dosta,ali o Crnom Čeliku se nije znalo ništa. Firma bila tek registrirana. ( i opet sam p…. šio priču).

Po meni sad je bitno drugačije jer ponude su stigle, ozbiljni kupci su tu tako da sam optimist.

 

Osigurac, 16.09.2020. u 15:18

 





zvonar, 16.09.2020. u 11:45



 

Prodat ili ne sto mislite? Objektivno za 3 mjeseca sta ocekivati?

 



 

Cca 25 kn

Misliš ta cijena nakon spajanja dionica?

Vidjeli smo kak je proslo to spajanje dionica. Vec godinama tu pisete o nekom fantomskom spajanju a ja vam vec isto tolko vremena pisem da to nece nikad proc glavnu skupstinu. I kao sta kszem vidjeli smo kak je to proslo prosli mjesec.

Posljedni Đurin ratnik

zvonar, 17.09.2020. u 14:29

Dali je moguce da ne dode do smanjivanja temeljnog kapitala?

Bojim se – jako tesko. Drzava i Popijac “drukaju” i siluju” da do toga dodje, na GS im je jasno receno NE. Ako nas male dionicare bilo drzava bilo investitori odluce ucijeniti na nacin ili smanjenje TK ili stecaj, bojim se da ce smanjenje TK prevladati.

Možda se sada otkrije kako ĐĐ nije dobio poslove izgradnje naftnih spremnika za JANAF

New Report

Close