DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

da koji… pa fond naravno. istalo im je vjerojatno jako malo ako i išta uopće, vidjet ćemo večeras. Kao i na DLKV i ovdje očekujem zanimljivo trgovanje narednih tjedana. Lijep profit zarađen, idemo dalje. Žilava je ZSE.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Bently, 11.05.2020. u 21:12

Pogledajte koliko su azurni na stranica ddjh kad od proslo godine stoji cijena dionice 7.80 kn. Posljednja injekcija dobivena prosli tjedan, izbori u 7 mjesecu tako da ce ddjh prije negoli se formira vlada ostat bez placa, ponovo u strajk a sko sdp opcija pobijedi tada to znaci game over. Sto bih dao da se ova cijena koja je neazurirana pa da izadjem van na 1€ i kupim novi auto, da barem nesto ostane kao podsjetnik da ne treba ulagati u hrvackoj!!!!!!!!

“Game over” će biti i ako HDZ pobjedi, radi corone država uskoro neće imati niti za biber a kamoli za ušutkavanje galamđija.

https://sbonline.net/horvat-u-brodu–strateskog-partnera-jos-uvijek-nema–specijalna-vozila-i-sluzbeno-buducnost-djure-djakovica-191

https://sbonline.net/vracaju-li–pametne–glave-djuru-djakovica-sto-godina-u-nazad–495

icem

slazem se ja u potpunosti sa vama jer clanak od jucer s Horvatom govori samo jedno a to je dobili smo lovu, imamo za place pa cekamo kraj. Vec jucer su morali imati strateskog partnera da je uprava imalo sposobna a ne podobna kao sto su bile i sve dosadasnje uprave koje bi trebalo kazneno goniti za laganje nama dionicarima i navodjenje na ulaganje u ono sto nikada nece ispuniti. Stoga u meni tinja taj mali plamen da se nesto ludo desi i da izadjem van na 1euro da imam nesto za uspomenu i dugoooooo sjecanje na bezvrijedno ulaganje u hrvatsku koje se nikada desiti vise nece.

dioničar br 2. se vrlo ugodno osjeća ovdje?

mislim da je oko 40-60 kn punio kesu

Dionicar broj 2? Ili mislite na broj 1?

 

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/izvlacenje-hrvatskih-radnika-iz-svedske-uprava-dure-dakovica-predlozila-epidemiolozima-plan-njihovog-povratka-u-domovinu-evo-koje-su-opcije-u-igri/10312225/

Bently, pa sta ti nisi stalno govorio protiv ddjh-a? kako to da imas dionice?

Pa govorim i dalje. Pazljivo citajte postove. Govorim kako vise nikada ne bih ulozio u hrvatske kompanije i da se nadam da ce cim prije u stecaj. Sve uprave kazneno goniti jer su nam pricali bajke o poslovima stoljeca a vidi se da nemaju ni za posten svas aparat!!!

Danas opet jača kupnja.je li ovo opet ide rast ddjh?

Đuro je sad top ulaganje, 3 kune po dionici. Ovo je zlatna koka za buducnost.

zvonar, 29.05.2020. u 18:33

Đuro je sad top ulaganje, 3 kune po dionici. Ovo je zlatna koka za buducnost.

a zašto?

neki argumentić…bez obzira kako mali ili nerealan bio?

zvonar, 29.05.2020. u 18:33

Đuro je sad top ulaganje, 3 kune po dionici. Ovo je zlatna koka za buducnost.

Zlatna koka koja je požderala puno kukuruza. Koliko nese jaja vidi se u FI za prvi kvartal 2020. Tko vjeruje u floskule neka ulaze, idealna je prilika a biti ce jos bolja kada cijena bude oko 1 kn a naknadno se juha od koke razvodni u omjeru 3:1

zvonar

zbog ovakvih spinova mogli biste lose zavrsiti, stoga nemojte kao novi clan foruma i Vi kao i sve uprave lagati i obmanjivati moguce buduce ulagace u dionicu i kompaniju koja je pred stecajem!!!!!!!!

Fond jos ima cca 1.7 milja kuna. Dok to ne istrese nece cijena nikuda. Vecina ce hvatati 20-30% pa je 5kn neki plafon po meni.

Ovdje se doista kupuje buducnost!

Samo sto je ta buducnost vjerovatno vrlo crna.

Bolje jeftino kupovati nego jeftino prodavati.

New Report

Close