Brokerske kuće u RH

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Brokerske kuće u RH

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dobio od pbz-a ali mi nitko ne odgovara na forumu. Spominje se i neka naknada od 5000 kn prije ću se ubiti nego to platiti.

Meni to zvuci ovako: sve novce koje drzim kod brokera te sve dionice kojem imam kod njega registrirane, nepoznat netko moze uzeti, unovciti pa uzeti, kao kolateral za neciji margin

 

Ako to nije tako neka debili objasne ljudima, ako ne povlacim svu lovu i odregistriravam sve dionice dok se to ne razjasni

slijedi nam precesija

boca, 03.12.2021. u 15:49

Je li tko dobio mail od Agram brokera “Početak namire transakcija putem SKDD CCP d.d.”? Kakve su to sad ideje?!

Usklađenje s pravilima EU. Do sada su naši novci i dionice bili naši, a kako sad izgleda sve će biti na jednom računu i služiti i za pokriće tuđih gubitaka/minusa??!? Nikakvih detaljnijih objašnjenja nema, ali da sve ovo smrdi do neba-smrdi!

Ignore: KressoM, delux

Radi li vam danas agram trader, tj. logiranje?

Ignore: KressoM, delux

Agram trader niti meni ne radi.

discover, 06.12.2021. u 20:54

Meni to zvuci ovako: sve novce koje drzim kod brokera te sve dionice kojem imam kod njega registrirane, nepoznat netko moze uzeti, unovciti pa uzeti, kao kolateral za neciji margin

 

Ako to nije tako neka debili objasne ljudima, ako ne povlacim svu lovu i odregistriravam sve dionice dok se to ne razjasni

I meni to točno tako zvuči.

lojtra, 06.12.2021. u 16:16

Dobio od pbz-a ali mi nitko ne odgovara na forumu. Spominje se i neka naknada od 5000 kn prije ću se ubiti nego to platiti.

Godišnja naknada za otvaranje i održavanje Izdvojenog (Individualnog) računa za pojedinačnog klijenta iznosi 25.000 kuna.😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫

 





discover, 06.12.2021. u 20:54



 

Meni to zvuci ovako: sve novce koje drzim kod brokera te sve dionice kojem imam kod njega registrirane, nepoznat netko moze uzeti, unovciti pa uzeti, kao kolateral za neciji margin

 

Ako to nije tako neka debili objasne ljudima, ako ne povlacim svu lovu i odregistriravam sve dionice dok se to ne razjasni

 



 

I meni to točno tako zvuči.

[/quote]

lojtra, 06.12.2021. u 16:16

Dobio od pbz-a ali mi nitko ne odgovara na forumu. Spominje se i neka naknada od 5000 kn prije ću se ubiti nego to platiti.

New Report

Close