BPBA (VABA d.d. banka Varaždin)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BPBA (VABA d.d. banka Varaždin)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.jtbanka.hr/UserDocsImages/arhiva/Poziv%20za%20Glavnu%20skup%C5%A1tinu%2029.6.2020.pdf

ukratko, jednostrano provode otkup po 3,31kn po dionici

kažu da imaju ukupno 96,03% dionica:

J&T banka – 82,55% dionica s 84,17% glasova

alternative upravljanje 11,86%

 

Imam li ja pravo ne prodati?

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Crumarix, 21.05.2020. u 17:44

Imam li ja pravo ne prodati?

Ne

Rastimo zajedno...






  • J&T BANKA d.d. – promjena vrste namire




    09.07.2020


    Na temelju Pravila Središnjeg klirinškog depozitarnog društva d.d. (dalje u tekstu: SKDD) i Statuta SKDD-a, Uprava SKDD-a na 53. sjednici održanoj 9. srpnja 2020. godine donosi



    O d l u k u

    o promjeni vrste namire za transakcije dionicama

    izdavatelja J&T BANKA d.d.




    1. Određuje se 9. srpnja 2020. godine kao zadnji dan na koji se u SKDD-u razvrstavaju u postupak ugovorne namire transakcije dionicama



    ISIN: HRBPBARA0000 oznaka: BPBA-R-A



    izdavatelja J&T BANKA dioničko društvo, Varaždin, OIB 38182927268, te se od 10. srpnja 2020. godine iste razvrstavaju u postupak pojedinačne namire.



    2. Za transakcije navedenim dionicama koje su od ranije razvrstane u ugovornu namiru, a za koje na T+3 nije nastupio predviđeni dan namire, mijenja se vrsta namire iz ugovorne u pojedinačnu.



    3. Razvrstavanje transakcija u postupak pojedinačne namire traje do izvršenja korporativne akcije prijenosa dionica manjinskih dioničara.



    O b r a z l o ž e n j e

    Društvo J&T BANKA d.d. je 29. Lipnja 2020. godine na održanoj Glavnoj skupštini donijelo odluku o prijenosu dionica manjinskih dioničara na glavnog dioničara J&T BANKA A.S., Prag, Češka, OIB 02314285742. Budući da se zbog provedbe korporativne akcije, prijenos dionica manjinskih dioničara, transakcije vrijednosnim papirima člana depozitorija smatraju visokorizičnim transakcijama koje ne ispunjavaju uvjete za razvrstavanje u ugovornu namiru, u skladu čl. 109. i 110. Pravila SKDD-a odlučeno je kao u izreci.










  • https://dionice.net/forum/tema/1173-bpba-j-t-banka-d-d/?postID=22478#top” data-sort-order=”ASC”>

drukeri na ignore: bisakovi, serislav,, neumoran, https://www.youtube.com/watch?v=VKlf7Llcl5U&list=LLzzxP81UKsk5js-Yy0dtuHw&index=79

Dionice su na PBZ investoru,treba li ih odregistrirati,što dalje činiti.

Po gore navedenom kad se očekuje priljev od otkupa.

i dalje su na stanju u skdd..

 

ima li itko ideju koliko ce ovo još trajati?

slijedi nam precesija

di su pare?

 

idu li kamate?

 

bilo kakav info?

slijedi nam precesija

Zbog tuzbe nije odluka skupstine upisana u sudski registar

tko je tužio?

Jel`moze netko potvrditi da je stvarno tuzba podignuta (idealno osoba koja ju je podignula) da znam 100% jer mi se to direktno reflektira na HMST, gdje računam da će se desiti ista stvar…..?

ima itko ikakav info?

slijedi nam precesija

jel se može topic preimenovati u j&t banka?

slijedi nam precesija

Sta ce ti preimenovanje i onako ta drek banka istiskuje dionicare po drek cijeni

da bude lakse nac na guglu tu sramotu

slijedi nam precesija

šanto

ti si spomenuo prije par mjeseci neku tužbu. o čemu se konkretno radi ili si to nabacio…. onako?

ako se tuži zbog procjene fer vrijednosti pa se udružimo?

New Report

Close