BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kvart99, 28.04.2020. u 16:06

 





dreamworks, 20.04.2020. u 11:40



 

ja imam pitanje za one koji zele odgovoriti .

koji “guru ” vam je trenutno in ? nakon sto vas je bloger dobro nasanjkao(sebe najvise) sa svojim barcelonama  a bome i onaj drugi na brodarima .hvala

 



 

Dobro pitanje.

Samo CASH…..do daljnjega.

 

da, cijene su se previše odbile od nedavnog dna da bi se sada ulazilo u dionice a pogotovo će rizik biti velik kad počnu dolaziti izvješća o gubicima zbog obustava rada tijekom pandemije.

sad je najbolje držati cash do novog jačeg pada tržišta i tek onda ulaziti u dionice

dreamworks, 20.04.2020. u 11:40

ja imam pitanje za one koji zele odgovoriti .

koji “guru ” vam je trenutno in ? nakon sto vas je bloger dobro nasanjkao(sebe najvise) sa svojim barcelonama  a bome i onaj drugi na brodarima .hvala

Više nemamo “gurua”. Sada razmišljamo svojom glavom. (trebao sam i prije)

 

https://www.vecernji.hr/biznis/dionicari-ogorceni-drzava-uzima-novac-podravki-pa-ga-daje-kladionicama-i-pjevacima-1399037

adris ne dijeli dividendu jer prima pomoć za maistru hebiga što se može ne možemo svi biti zadovoljni novac se daje zakladi i kad se sve zbroji i ne može drukčije jer predpostavljam da će adris biti u prvom planu u nastavku privatizacije ali ankete govore da državne firme ne žele privatizaciju jer im je i ovak dobro ko  bubreg u loju

i prestanite strepiti sve susjede buju dopelale svoje muževe u CRO na more

ima li sanse da bilo ko isplati divku ove godine?

navodno da skupstine moraju biti do avgusta o.g.??

Tacno ili ne??

posmatrac, 07.05.2020. u 19:18

ima li sanse da bilo ko isplati divku ove godine?

navodno da skupstine moraju biti do avgusta o.g.??

Tacno ili ne??

 

https://hr.investiramo.com/stocks/dividends

 

Skupštine se moraju održati do 31. kolovoza po zakonu.

Kako ja to vidim, dividendu su isplatile, i isplatiti će firme iz industrija koje nisu jako pogođene s COVID-19, ili dobro kapitalizirane firme koje žele imati kontinuitet isplata kao signal.

ok.fala.

samo banke neka pljusnu.

Ameri stancaju dolare kao ludi.To stvara privid viska novca koji se mahnito ulaze na burzu.Sve je to “kula od karata”.Biti ce ovo gadna kriza u jesen.

Ljudi mijenjaju navike. Sukladno zadnjim takvim promjenama cijene hrvatskih turističkih dionica moraju padati.

Pozdrav,jel postoji koja aplikacija (IOS) za pracenje Zagrebacke burze (cijene,promet itd)?
Zahvaljujem unaprijed na odgovoru!

PODRAVKA…Jeste  vidli onog  klauna  Huljića i  izbornika Dalića..kako  pomažu u reklamiranju  Podravkinih proizvoda…

Izbori  će doći….treba skupiti love na HDZ računu….?

Pa, zakaj ne reklamiraju npr.  madrace,ili  kobasice, ili  kontejnerski  prijevoz…..  jbt …baš  firme u kojima je Uprava HDZ..?

imate li komentar na polujavnu ponudu za dionice ZEP-a?

Može li netko otvoriti topic za novoizlistanu u http://ciakgrupa.hr/ Ciak GRUPA d.do. (CIAK)

 

Mislim da se ovdje krije jako dobra prilika za investiciju u ovoj početnoj fazi, tako da bi volio čuti mišljenje i drugih članova foruma.

pa ovo je nevjerojatno da nigdje na Poslovnom dnevniku nema niti jedan najmanji članak o situaciji koja se vec danima događa na USA dioničkom tržištu,dolazi do potpunog preokreta u psihologiji tržišta i načinu kako veliki hedge fondovi igraju namještenu igru našturb malih investitora,egzodus tih malih ulagača sa tradicionalnih tržišta na kripto tržišta i preljev kapitala shodan tome, konačni dokaz da free market to ipak nije,a u našoj hrvackoj valjda ljudi nemoraju znati ništa o tome, moramo ostati glupi. sramota

pa ne moraju to uopće izvještavati!!! mi smo sve tu i takve slične pljačke već prošli! dakle, za nas ništa novo.

Pozdrav,

s obzirom da sam novi u dionicama a i s obzirom na korona krizu i politiku o dividendama na koji način tvrtke isplacuju dividende odnosno na dali mi dionicari trebamo poduzeti neke korake ukoliko je donesena odluka o isplati dividende ili sve ide automatski?

hvala.

New Report

Close