BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

izgleda da će  HANFA-e donjeti odluku o zabrani dividende

 

I dalje je trend u okretanju i ne preporucujem dugorocne prodaje. Crobex ce uskoro preko 1600. Samo strpljenje.

Cjepiva ni na vidiku. Još nisu krenula izvješća i objave BDP-a. Mnogi ostaju bez posla, a još više njih smanjenih satnica i plaća.

Ako vam je to pozitivno okretanje i vrijeme za kupnju, ne znam što bih vam rekao.

salt, 28.03.2020. u 13:13

I dalje je trend u okretanju i ne preporucujem dugorocne prodaje. Crobex ce uskoro preko 1600. Samo strpljenje.

Ajme kolega,Vi necete dugo trajati na burzi.Dno je daleko,a neizvjesnost ogromna.Hvatati sada “padajuce nozeve” ne moze zavrsiti dobro.Niste vi prosli niti jednu “burzovnu krizu”.

http://www.energetika-net.com/vijesti/energetsko-gospodarstvo/duro-dakovic-zeli-preuzeti-ingru-14881

sjeca li se netko ovoga ? 🙂 smijem se i dana danas , a ima i jos bolje

Crni čelik posljednja šansa za Đuru Đakovića

crni čelik  ..;-)

vjerujem i zapravo sam gotovo siguran da se slicna stvar desava na opte 🙂

Ameri dosegnuli inflation adjusted peak iz 2000 godine. Kod njih je to malo manje od 100% koliko je kod nas jer euro. Tada je kamata bila 6%, a sada je između 0% (eur) i -2% (kuna). A sada, kuda koji, mili moji. Ja imam nešto siće ovih hrvatskih drpuša, ali to sam već ionako štetovao. Ulaganje na ZSE me naučilo skromnosti i štedljivom životu, kritičkom i samokritičkom razmišljanju, a razvio sam i određene satiričke sposobnosti.. Možda sam malo izgubio i vjeru u državu i naciju, ali sam se odlučio upisati u povijest svjetske filozofije izrekom homo homini glupus.

Na žalost, dugo će nam trebati vremena da izađemo iz kolopleta ovih energija, jer kao što ranije pisah ova karantena je u znaku energije Saturn 0º Pluton (totalna izolacija) koja se prelijeva u Saturn 90º Uran (socijalna distanca) i funkcioniraju u nekoj vrsti sinergije u kojoj se po periodima izmjenjuje njihova dominacija.

Sada smo u fazi kada je dominantan Saturn 90º Uran gdje Saturn sredinom svibnja opet prelazi u direktan hod, a svojim povratkom u znak jarca (1. srpnja 2020.) opet će osnažiti energiju karantene – Saturn 0º Pluton. No, sva sreća kao što napisah, neće se ponovo dodirnuti tj. konjugirati što znači da je u prošlom naletu (do 22. ožujka) isporučena glavnina energije te konjunkcije.

Dakle, energija Saturn 0º Pluton ponovo je na snazi od 1. srpnja sve do polovine prosinca, kada se u svom povratku u znak vodenjaka Saturnova energija opet prelijeva u Saturn 90º Uran. Taj kvadrat traje cijelu iduću godinu, a egzaktan je 17. veljače 2021. i 14. lipnja 2021.

Socijalna distanca – Saturn 90º Uran je dominantan cijelu iduću godinu, tek negdje veljača/ožujak 2022. polako prolazi iako ne završava, jer se u drugoj polovini 2022. godine, posebno krajem godine opet Saturn i Uran blaže kvadriraju u orbisu od par stupnjeva.

jovane

možeš li ti to prevesti na razumljiviji jezik? translater mi ne pomaže!

bisakovi, 30.03.2020. u 15:55

 





salt, 28.03.2020. u 13:13



 

I dalje je trend u okretanju i ne preporucujem dugorocne prodaje. Crobex ce uskoro preko 1600. Samo strpljenje.

 



 

Ajme kolega,Vi necete dugo trajati na burzi.Dno je daleko,a neizvjesnost ogromna.Hvatati sada “padajuce nozeve” ne moze zavrsiti dobro.Niste vi prosli niti jednu “burzovnu krizu”.

salt je bio u pravu, a bisakovi totalno promašio…red je priznati

ptolic, 07.04.2020. u 13:04

 










bisakovi, 30.03.2020. u 15:55



 

 





salt, 28.03.2020. u 13:13



I dalje je trend u okretanju i ne preporucujem dugorocne prodaje. Crobex ce uskoro preko 1600. Samo strpljenje. Ajme kolega,Vi necete dugo trajati na burzi.Dno je daleko,a neizvjesnost ogromna.Hvatati sada “padajuce nozeve” ne moze zavrsiti dobro.Niste vi prosli niti jednu “burzovnu krizu”.



 



 

salt je bio u pravu, a bisakovi totalno promašio…red je priznati


salt je ušao u uzlazni trend a i dopada mi se ova zavodnička faca nadam se da će salt dati prognozu daljnjeg rasta jer ćeka amere da otvore u zeleno koji će povuć dalje i eu

a kaj morete imam želja za Uskrs a i treba mi lova za crikvu

ova slika mi je stvarno primamljiva

Sad cu zvucati cudno..al Crobex moguca manja korekcija. I to je to. Nemojte prkositi trendu, a isti je trenutno uzlazan.

Ocekujem rast preko 1700.

O vrhu kad budemo blizu. Zasad samo kupnJa. Sistem uopce nije lose, prodaj u 12h i kupi oko 15h30.

randopph, 06.04.2020. u 21:30

jovane

možeš li ti to prevesti na razumljiviji jezik? translater mi ne pomaže!

i mene interesira prijevod inače moram priznati da ima nešto u tim čarolijama i sve više vjerujem u sve da je moguće

neki su govorili da bi nas 2020 moglo mešto zadesiti jer dugo već nešto nije bilo

znaš onu http://www.dubrovnikportal.com/kolumne/novitate_po_jadranki/sedam-debelih-i-sedam-mrsavih-krava/

 

pusa svima i zamolio bi malo dodatka za napisano bio bih zahvalan

može i na forum plavi01 ako radi

ptolic, 07.04.2020. u 13:04

 





bisakovi, 30.03.2020. u 15:55



 

 





salt, 28.03.2020. u 13:13



 

 

I dalje je trend u okretanju i ne preporucujem dugorocne prodaje. Crobex ce uskoro preko 1600. Samo strpljenje.

 

 



 

Ajme kolega,Vi necete dugo trajati na burzi.Dno je daleko,a neizvjesnost ogromna.Hvatati sada “padajuce nozeve” ne moze zavrsiti dobro.Niste vi prosli niti jednu “burzovnu krizu”.

 



 

salt je bio u pravu, a bisakovi totalno promašio…red je priznati

Vi donosite prognoze na temelju kretanja cijena dionica u 2-3 dana?Ovo je samo “dead cat bonce”!Nista se nije promjenilo.Bear market je u tijeku i Index ce dolje kao i cijene dionica.Cash je “king”.Tesko je sada predvidjeti dno,ali,pretpostavljam da ce 9-10 mjesec biti jako “ruzno”!

Koliko god da želimo jači pad, skeptičan sam oko toga. Svi smo sigurni da će  sve ovo završiti za koji mjesec. Industrija nije propala, samo stoji djelomično i vjerujemo u brzi oporavak. Kupujemo i par mjeseci prije oporavka. Svi smo puni keša i nestrpljivi znajući da tko prvi krene u kupovinu najviše profitira. Kao što je padalo strelovito, strelovito i raste i svi su na obaraču. Neki (trejd) na oba obarača i prodajnom i kupovnom.

redizajnlos, 08.04.2020. u 12:11

Koliko god da želimo jači pad, skeptičan sam oko toga. Svi smo sigurni da će  sve ovo završiti za koji mjesec. Industrija nije propala, samo stoji djelomično i vjerujemo u brzi oporavak. Kupujemo i par mjeseci prije oporavka. Svi smo puni keša i nestrpljivi znajući da tko prvi krene u kupovinu najviše profitira. Kao što je padalo strelovito, strelovito i raste i svi su na obaraču. Neki (trejd) na oba obarača i prodajnom i kupovnom.

Znate onu “o pjetlu koji je prerano propjevao pa zavrsio u loncu”?

New Report

Close