BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Helpić.
Koliki je postotak potreban većinskom za istiskivanje ?

95%

Hvala 🙂

U skladu s Odlukom Glavne skupštine društva CHROMOS d.d. koja je održana 19. prosinca 2019. godine SKDD će 31. siječnja 2020. godine provesti isplatu otpremnine u iznosu od 730,00 HRK po dionici. Nominala dionice 400,00 kuna.
Lijepi novci mi sjeli na račun.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

nitko nije komentirao vickasto imenovanje u djuri?

Nepoduzetnik

a sto se ima komentirati. Pa prije dosta godina bio je ministar ako se dobro sjecam i obilazio je ddjh kad je cijena bila na 50 kn. Zar mislite da ce on spasiti ddjh?

Najveći pad broja zaraženih koronavirusom u Kini

A sad biti strpljiv i polako krenuti u dokup… mnogi će žaliti zbog panične prodaje.

Da se malo požalim , sve što sam stvarao u posljednjih 12 godina s reinvestiranim dividendama se je otopilo u 3 tjedna!

(radio kao konj, prekovremene, subote, nedjelje , praznike; šparao i štedio na svemu , odricao se godišnjeg , odječe, auta , sitnih stvari ; kupovao isključivo na akcijama smo što mi treba, živio s roditeljima (najgore je živio s roditeljima).

link777, 11.03.2020. u 09:51

Najveći pad broja zaraženih koronavirusom u Kini

A sad biti strpljiv i polako krenuti u dokup… mnogi će žaliti zbog panične prodaje.

i..jesi dokupio 11.3.?

 

darac11, 20.03.2020. u 09:26

Da se malo požalim , sve što sam stvarao u posljednjih 12 godina s reinvestiranim dividendama se je otopilo u 3 tjedna!

(radio kao konj, prekovremene, subote, nedjelje , praznike; šparao i štedio na svemu , odricao se godišnjeg , odječe, auta , sitnih stvari ; kupovao isključivo na akcijama smo što mi treba, živio s roditeljima (najgore je živio s roditeljima).

Isto to prošao 2009 ):

darac11, 20.03.2020. u 09:26

Da se malo požalim , sve što sam stvarao u posljednjih 12 godina s reinvestiranim dividendama se je otopilo u 3 tjedna!

(radio kao konj, prekovremene, subote, nedjelje , praznike; šparao i štedio na svemu , odricao se godišnjeg , odječe, auta , sitnih stvari ; kupovao isključivo na akcijama smo što mi treba, živio s roditeljima (najgore je živio s roditeljima).

 

a dobro…kud si mislio? do penzije tako?

moglo se očekivat da će u 2020. udarit neko…s*anje….ova korona je došla ko točka na i….ovo se već duže kuhalo…

ajde, naučit ćeš…

Uskoro ce nestati i kolege sa foruma. Bit ce sve isto kao 2008. god.

Zadnje recenice nekih forumasa su bile da vise treba cijeniti slobodno vrijeme i prirodu, a ne gledalicu.

link777, 11.03.2020. u 09:51

Najveći pad broja zaraženih koronavirusom u Kini

A sad biti strpljiv i polako krenuti u dokup… mnogi će žaliti zbog panične prodaje.

Najgori moguci savjet,po meni.Jos nije doslo ni do 1Q,2Q,a vidite sto se dogada.Sto ce biti tek kada “brojke pocnu govoriti”???Sve je gotovo stalo.Nema protoka ljudi ,a niti mnogih roba.Turizam i avio kompanije ce po svim analiticarima biti najvise pogodene.Svi vec pisu o recesijama u skoro svim ekonomski jacim drzavama.Ljudi ostaju bez posla masovno,centralne banke interveniraju,valute padaju.Pada cak i zlato,nafta i to stravicno .

Rivijera je zaduzena,obaveze idu,a sezone izgleda nema.Recesija cini svoje i sto ce biti slijedece 2 godine u turizmu je veliko pitanje.

Da se razumijemo,ja mislim da je tvrtka dobra,ali mnoge dobre tvrtke su stradale u “teskim vremenima” poput ovoga sada i narocito onih vremena koja dolaze.Ja osobno smatram da ce se po potrebi firma dokapitalizirati i da nece propasti,ali cijena ce u tom slucaju za “male dionicare biti velika”!

Postoji jedna izreka tipa”Kada je vani velika oluja ne izlazite van i cekajte”.Za dionice je sinonim “kada padaju nozevi ne pokusavajte ih hvatati,ozlijedit ce Vas”!

Ovo je vrijeme kada ljudi ne mare za dionice nego kako ce prezivjeti.

 

bisakovi, 21.03.2020. u 06:53

 





link777, 11.03.2020. u 09:51



 

Najveći pad broja zaraženih koronavirusom u Kini

A sad biti strpljiv i polako krenuti u dokup… mnogi će žaliti zbog panične prodaje.

 



 

Najgori moguci savjet,po meni.Jos nije doslo ni do 1Q,2Q,a vidite sto se dogada.Sto ce biti tek kada “brojke pocnu govoriti”???Sve je gotovo stalo.Nema protoka ljudi ,a niti mnogih roba.Turizam i avio kompanije ce po svim analiticarima biti najvise pogodene.Svi vec pisu o recesijama u skoro svim ekonomski jacim drzavama.Ljudi ostaju bez posla masovno,centralne banke interveniraju,valute padaju.Pada cak i zlato,nafta i to stravicno .

Rivijera je zaduzena,obaveze idu,a sezone izgleda nema.Recesija cini svoje i sto ce biti slijedece 2 godine u turizmu je veliko pitanje.

Da se razumijemo,ja mislim da je tvrtka dobra,ali mnoge dobre tvrtke su stradale u “teskim vremenima” poput ovoga sada i narocito onih vremena koja dolaze.Ja osobno smatram da ce se po potrebi firma dokapitalizirati i da nece propasti,ali cijena ce u tom slucaju za “male dionicare biti velika”!

Postoji jedna izreka tipa”Kada je vani velika oluja ne izlazite van i cekajte”.Za dionice je sinonim “kada padaju nozevi ne pokusavajte ih hvatati,ozlijedit ce Vas”!

Ovo je vrijeme kada ljudi ne mare za dionice nego kako ce prezivjeti.

 

Stotine postova si napisao i svr crnji id crnjeg..;))

Shvatili smo odavno da si u cashu…. opusti se i uživaj. Ti barem ne moraš paničariti, uživaj u karanteni i kad sve prođe nastavi kupovati po diskontu….

New Report

Close