Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tesko je reci sto ce biti sa Opte. Mislim da nece biti neke velike likvidnosti prije objave jako dobre ili jako lose vijesti. Onda je smjer jasan.

Ja trenutno ne vidim nikakav best buy. Dapace savjetujem prodaju graditelja.

Prodaju graditelja ? Pa jedino je u neku ruku gradjevina siguran posao u ZG tj HR kad će se ZG obnavljati bar 5 godina. Barem! K tome, obzirom na coronu gradjevinari rade “na zraku” te je mogućnost zaraze minimalna.

Kolega Jastreb valjda misli na kratkorocni trejd. Dugorocno gradjevinare sigurno ne treba rasprodati.

crnijastreb, 09.10.2020. u 16:41

Ja trenutno ne vidim nikakav best buy. Dapace savjetujem prodaju graditelja.

najveći potencijal za rast ima ulpl

Ulpl ima kada zavrsi PSN. Ali to je na ovim cijenama jako nelikvidna dionica.

@jasko & @Marielena

Na osnovu kojih podataka ULPL ima najveci potencijal rasta?

Dal ima neki konkretni pokazatelj koji to podupire?

Hvala

kirac, 16.10.2020. u 09:22

@jasko & @Marielena

Na osnovu kojih podataka ULPL ima najveci potencijal rasta?

Dal ima neki konkretni pokazatelj koji to podupire?

Hvala

Dobro pročitaj, da ne bi bilo nismo znali.

https://e-oglasna.pravosudje.hr/objave/46acceb9-e1d0-444d-8c42-b82fba7af429

https://e-oglasna.pravosudje.hr/objave/79e19baf-fff4-4547-8717-83f16ff3d840

 

Dalekovod definitivno a i građevinari općenito.

Idu infrastrukturni projekti pogotovo iz fondova EU jer jedino to može izvuć zemlju iz gliba.

crnijastreb, 09.10.2020. u 16:41

Ja trenutno ne vidim nikakav best buy. Dapace savjetujem prodaju graditelja.

slažem se , keš je kralj jer po svemu sudeći sprema se novi jaki pad na burzama

Po meni must have u ovo doba je Podr i Mdka.

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

@Josef

Tko iti malo drzi do sebe u ovo vrijeme uz Vas izbor mora imati i KODT, ATGR, SAPN, HT i ERNT…

Ups, pa to je moj portfelj😁😁 i jako sam sretan zbog toga…

 

Rastimo zajedno...

Vidim kolege da vi ne predvidjate kolosalan pad i da ste sretni u svojim dionicama.

Puno srece.

Mariela, doslovno pogledaj kretanje cijena tih dionica. Dok ih je većina već “kolosalno pala”, ove što valjaju ili rastu ili barem drže cijenu.

Inače, od dobrih bih još izdvojio PTKM, međutim zbog raznih specifičnosti koje nemaju veze s poslovanjem, ne predviđam novi rast tako skoro.

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Kolegice Marielena,

Nitko ne zna gdje će market, ali panične raprodaje većinom nastaju zbog malih ulagača/špekulanata kojih u ovim dionicama skoro pa i nema …osim toga pad u ožujku je krenuo sa 2000 bodova, a sad smo na 1575, a u medjuvremenu su sve navedne dionice povećale svoju vrijednost kroz generiranje dobiti, isplatile su i dividendu i postale znatno jeftinije nego u ožujku…za sad sam jako opušten i ne očekujem veće propade, čak mislim da je pad i vani pri kraju…

Rastimo zajedno...

New Report

Close