Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dakle preporucujem trgovanje iskljucivo po kupnji po principu skidanja samo asku.

Ostale nacine trgovanja bi zabranio jer se dosta manipulira. Trebamo svi skupa raditi ko Ameri po principu kupi i prodaj skuplje. Na taj nacin burza bi kontuinuirano rasla.

 

Kupi i prodaj skuplje, a dobiti nikakve i dugovi ogromni.

Do koje bi to razine skupoće trebalo ići?

Da bi ti prodavao skupo, netko treba to kupovati skupo. Fantaziraš o CROBEXU, a dobro sam ti i jednostavno objasnio od čega se sastoji 90% tog indeksa… Ti fantaziraš o 1,100 bodova, onda kasnije kad si razotkriven kao lakrdijaš, povlačiš izrečeno i glumiš kao da nisi mislio ozbiljno, samo si se šalio. Kaj je najbolje, tad opet izbaciš još jednu neistinu. Reci šta će past od glavnih sastavnica CROBEXA i zašto, potkrijepi to argumentima. Ti pišeš o tome na temelju toga kakvog si raspoloženja koji dan… Nikad ne spominješ koliko si novca izgubio. To još nismo čuli. Čudi me da već nisi preuzeo upravljanje nekim fondom. To bi bili samo prinosi, 70% godišnje svake godine, svi bi nahrlili k tebi da ti daju novac… Imaš portfelj od stotinjak tisuća kuna koje stalno pretačeš iz šupljeg u prazno i pomalo hraniš brokere svaki drugi burzovni dan. Ako nešto i zaradiš, gledaš kako došlo tako prošlo pa ubaciš u neku jamu u kojoj onda izgubiš i više nego si ‘zaradio’ i to tako ide iz mjeseca u mjesec i godine u godinu.

Meni je baš kolega Salt super. Bilo bi dosadno bez njega a vidim da ima sljedbenika koji trguju po njegovim savjetima pa to možete iskoristiti.

lojtra, 10.09.2020. u 09:23

Meni je baš kolega Salt super. Bilo bi dosadno bez njega a vidim da ima sljedbenika koji trguju po njegovim savjetima pa to možete iskoristiti.

 

Jedno je ako kolega salt iz nekih superficijelnih razloga misli da će neka lijeva dionica dolje ili gore, a drugo je kad lupeta o CROBEXu i S&P 500 i to do mjere da se pokazuje kao da moja baka priča o tome.

Ne znam što bih  mislila.

Što god nacrtam, ne izgleda dobro, počevši od daxa

Mi samo imamo osjećaj da to ne može dolje, jer nismo išli niti gore. Na žalost, u padu ćemo  i bez realnih razloga, kojih ima.. priča o velikoj kadi i maloj kadi, Kostolany, u padu ćemo slijediti vanjske indekse

Samo logirani korisnici mogu vidjeti privitke.

Drage kolege..imam jos nesto sitno dionica. Vrijeme je za izlaz s burze jer uzima previse vremena. Jedbostavno ova godina mi je odlicna. Al treba znati i reci stop.

Zelim Vam uspjesno trgovanje i puno dobitaka!

Vratiti cete se kolega @Salt, ili vas brat, kada dionice padnu na vama prihvatljivu razinu 😉

P.S. Vidimo se.

Ne kolegice…nema povrata. Pokrecem uskoro 1 drukciji business pa za trgovanje necu imati vremena. Jos imam 14% u dionicama i to izlazim jer trebam kompletan kapital.

Ponekad cu svratiti da vam pomognem.

Sretno trgovanje svima!

P.S. Crobex nece ispod 1440 al dogodine ga vidim na cca 1700-1750. Sve u svemu ne ocekujem velike oscilacije narednih 10-12mj.

Vidim da se i vi i kolega Mittko povlacite. On navodno zbog privatnih razloga😅

Pa smatram da vidite pad.

Sumnjam da bi propustili prilike za zaradu 😀

salt, 11.09.2020. u 17:52

Drage kolege..imam jos nesto sitno dionica. Vrijeme je za izlaz s burze jer uzima previse vremena. Jedbostavno ova godina mi je odlicna. Al treba znati i reci stop.

Zelim Vam uspjesno trgovanje i puno dobitaka!

Hvala kolega na lijepim zeljama…

Samo mi recite koji Vam je novi nick???

Rastimo zajedno...

Parica, 13.09.2020. u 08:36

 





salt, 11.09.2020. u 17:52



 

Drage kolege..imam jos nesto sitno dionica. Vrijeme je za izlaz s burze jer uzima previse vremena. Jedbostavno ova godina mi je odlicna. Al treba znati i reci stop.

Zelim Vam uspjesno trgovanje i puno dobitaka!

 



 

Hvala kolega na lijepim zeljama…

Samo mi recite koji Vam je novi nick???

 

Ne treba nam reći jer ćemo prepoznati po rečeničnoj konstrukciji, ali i silnoj mudrosti novih postova.

Uglavnom, svima će nam faliti ovaj heroj Zagrebačke burze.

Na zalost ili radost mnogih uskoro sam nazad na burzi. Na ovom svijetu uvijek me nesto pozitivno iznenadi. Dobar dio love sam izvukao s burze jer krecem u jedno privatno ulaganje. Cak i solidan kredit digao za ukupno zatvaranje konstrukcije. Isto ulaganje bi trebalo zapoceti iza 20.10. Gradjevinski radovi su u pitanju. Iza toga cu trgovati bez trejdanja.

Igrom slucaja sam uspio dogovoriti prodaju jednog zemljista i bez rijesenih papira (u fazi rjesavanja). Kupac ima povjerenje iako nije jos sve cisto i ostao sam zatecen istim. Bas ima dobrih ljudi na ovom svijetu. Nevjerovatno.

Stizem natrag s cca pola milje. Povratak i vrijeme za shopping dok se neki neckaju.

Dobro dosli natrag kolega Salt 🙂

Hvala..lova jos nije na racunu al uskoro ce biti

Nisi li rekao da će dlkv na 5,5 kn… itd. Mijenjaš mišljenje svaki dan. Ali ok, ja slušam svačije mišljenje ali na kraju napravim po svom.

New Report

Close