ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 23.04.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
44,00
12.672
288
43,50
44,50
0,45%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Sad se vidjelo kako su uska vrata za izaći.

Ne brinite tudje brige.

I ne brojite tudje novce.

Nisu vas ucili da to nije pristojno?

Bolje jeftino kupovati nego jeftino prodavati.

Koliko ja vidim zakljucna cijena 338 kuna, +6.62%.

Kakav je to pad?

Zanimljivo je pratiti onako sa strane bez stresa.

Jos je bolje zaraditi 50 keka ojrica u nekoliko dana.

Bolje jeftino kupovati nego jeftino prodavati.

jooooj, kako boli propuštena prilika! još vam nije kasno, dionica je još uvijek jeftina!

a ako vam nije zanimljiva…. zakaj mučite svoje pametne glavice i trošite dragocjeno vrijeme!!?? pretpostavljam da nije čisti altruizam!!

BudFox3, 07.05.2021. u 15:12

Stvarno mi nisu jasni oni koji sada toliko prodaju, kada će u ponedjeljak dionica biti već na 400kn

Ponedjeljak-srijeda, tu negdje.

Kako god, kraljica burze vratila se na tron u velikom stilu-danas promet od 4,36 mil.kuna i 12.684 dionica.

Ignore: KressoM, delux

Igor Bilbija, presidente, plus 5000 komada.

lojtra, 07.05.2021. u 16:58

Zanimljivo je pratiti onako sa strane bez stresa.

gdje ćeš veći stres nego kad si gledao kao raste od 180 kn i svaki dan pisao kako ide pad!?!

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Kako bilo da bilo, nesto mi govori da u pon idemo up.

Bolje jeftino kupovati nego jeftino prodavati.

Tih 5.000 komada je najvjerojatnije samo prebaceno s njegovog skrb. racuna na kojem je bilo ostalo oko 7.500 nakon zadnjeg prebacivanja prije mjesec-dva. Obavijest o tome je bila u ožujku 2021.

 

To je vase misljenje, tad je bila obavijest da mu je prestao zalog na 14 500 tisuca dionica, sve su to mali znaci velike price koja se kotrlja. Uglavnom ovih dana ocekujem da nastavi kupnju, Bilbija je poceo kao i mi i zna sve sto dionicari vole, dividende, kupnje ljudi iz firme……itd

kolega lapad

nakon svih tih silnih godina u dobroj vjeri u atpl…….. nastavite molim niz !!

Da da i Ingru ste anticipirali na 40 kn, dlkv isto a gdje su sad? Atpl ste digli ko da je unaprijed sigurno da će 5 g biti visoke vozarine. A možda će to biti samo 5 mjeseci ili manje. Početnici će imati bolne gubitke a vi će te nestati sa foruma.

Kao što ih nema na forumu na Ingri.

lapad, 08.05.2021. u 10:16

Tih 5.000 komada je najvjerojatnije samo prebaceno s njegovog skrb. racuna na kojem je bilo ostalo oko 7.500 nakon zadnjeg prebacivanja prije mjesec-dva. Obavijest o tome je bila u ožujku 2021.

 




Mislim da vam je kolega u pravu oko ovoga i da I.B. te dionice nije kupio ni stekao, jer bi inače išla obavijest o tome.


Tako da izgleda da sve ovo vrijeme on nije zapravo ništa kupio, a to nije dobar znak.


Ne znam zasto su svi pomislili da je kupio kad se zna da o tome mora ići obavijest.

A ako nije kupovao dosad dok je bilo jeftinije onda tek sada neće.

 






New Report

Close