ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Medjutim, to s kretanjem vozarina danas i outlook-om za narednih par godina nema nikakve veze. Zar ne?

Bolje jeftino kupovati nego jeftino prodavati.

Kupoprodaj

 

cekaj, hoces reci da ti nisam pisao privatno da prodaš? Hoces da pronađem gdje si mi napisao da si kupio izvještaj i da mi ga ne možeš dati da pročitam jer si ga skupo platio? Znaci ja izmisljam da sam ti htio pomoci?

A sada cu ti naci i za koliko si prodao, lažove

Dobro se pripazi sto pricas…

Bolje jeftino kupovati nego jeftino prodavati.

A na ignore ides sad odmah.

Bolje jeftino kupovati nego jeftino prodavati.

Ahahahahah, jel ti to meni prijetis?  Pseto

Lazovcino nezahvalna

S bolesnicima se ne raspravlja.

Bolje jeftino kupovati nego jeftino prodavati.

Vidio bi ti bolesnika. On meni da se pripazim ahahahaah. A bas neki znaju na minu naletit

Nema diskusije. Ignore i bok.

Kao sto sam i sam napisao nekidan. Samo se treba drzati vlastitih zakljucaka.

Bolje jeftino kupovati nego jeftino prodavati.

ne trebas me na ignore vjeruj mi. ja sam s pomaganjem idio.tima zavrsio

Nekako mi se pari da trziste ne obadaje previse ovo crnjacenje. Sacekajmo vozarine, ispratimo trgovanje…

Bolje jeftino kupovati nego jeftino prodavati.

Meni je drago da na burzi postoje humanitarci kao gospon Percepcija. Za razliku, od na primjer mene, koja samo zeli jeftinije kupiti i prodati skuplje. On je ovdje radi pomaganja ljudima.

A to sto zena ne zna to cijeniti? Ni jedna zena ne zna cijeniti to sto ima doma.

Pa onda jadna potrazi drugdje… 🙂

Kakva brutala!!

Bolje jeftino kupovati nego jeftino prodavati.

Današnje trgovanje zanimljivo, cijena naraste na 213 i onda brutalno spuštanje na 205 a potom ne zeli pokupiti 1000 kom. sa kupnje na 205.

Ali neovisno o tome panamaxi rastu već 7 dan, od 900 na 13.700 dolara. Ovo nije samo skok vozarina nego trend jer je oporavak u Kini vec krenuo.

New Report

Close