ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.04.2024. u 00:04
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
43,56
80.062
1,838
43,10
44,10
2,56%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ne budi nervozan…nisam ti ja kriv što si krivo investirao…i kupio ružičaste očale koje ne skidaš…

Rastu tebi i društvu vozarine…od povijrsnog minimuma do 1500 bodova pa natrag….jak oporavak…

A administratora molim da ovakve postove…koji vrijeđaju briše…prijatelju, popij apaurin ili normabel…bit će još gore…samo čekaj…

Marcipan je govorio i ovima na varteksu…pa nisu slušali…kao i na ostalim brodarima…a bit će veselja i ovima na rivp…

Da skratim…keš…jedino je keš i zlato u čemu valja biti u ovakvim vremenima…

Dobro kaze kolega Budfox, ignore… Nesto slicno kao i nekad todeksovce. Pustiti ih da se utope u vlastitoj bijedi i nevaznosti.

Bolje jeftino kupovati nego jeftino prodavati.

Percepcia,

Nisam ja uvredljiva bez brige. Da, da Trump je primjer neuspjesnog tipa koji je od bake, ne tate, naslijedio obiteljsku tvrtku i pretvorio ga u koncern, ima 5ero djece, lijepu mladu zenu i predsjednik je najvece sile na svijetu. Dao i vama bog takav neuspjeh u zivotu!

Ovo mi je prvi racun i prvi nick.

Sto se tice ATPL ne slazem se sa vama crnjacima cesto, ali i razbijam iluzije ovima koji su klasa uvijek optimist.

Trenutno zbog korone brodarima ne cvjetaju ruze. Ali ATPL sigurno nije stecajusa.

P.S. Koliko vi imate nickova?

Samo ti udaraj ignore…pitaj ove koji su kupovali na 600 kn što misle o vašim viđenjima…kad su stvari izgledale kud i kamo bolje…

Atpl nije stečajuša…ali su na putu da postanu…rasprodajom brodova, promašenim investicijama i globalnom krizom…vrlo brzo bi mogli ključ u bravu…

A ono što je sigurno…da cijena od 200 kn…na gubitak od 57 mil kn na polugodištu nije realna…

Ovo bi se trebalo tržiti u 2.mjesecu iduće godine na 100 kn…

Eto…čujemo se onda…izvući ću post za one zaboravne…

Laku noc. Takvi in(tele)genti ce nam svakako jako nedostajati.

Can dry bulk woo stock gamblers who bet on tankers?

Nelos osvrt na trejd, fundamente itd. Ako to ikoga zanima.

Bolje jeftino kupovati nego jeftino prodavati.

kupoprodaj, mozda me se sjecas. pravio si se pametan za šećer, pa sam ti rekao da ne kupujes, a na kraju si fino izgubio. znas sad koji je moj stari nick?

da stvarno admin, oni postovi lika kupoprodaj su ispod svake razine komunikacije.

 

Percepcia

Svatko je u zivotu negdje izgubio. Ja nisam iznimka. Medjutim znam posteno i ubosti, s vremena na vrijeme, i zasad je score sasvim zadovoljavajuci, za moje malene prilike.

U svakom slucaju, mislim da je Atpl moj iduci dobar ubod, i vrijeme je to koje ce me uvjeriti ili razuvjeriti. Ovakva epizodna zujala sigurno nece, hehe.

Brinite svoje brige, manite se Atpl ako vam ne valja.

Bolje jeftino kupovati nego jeftino prodavati.

Gospon Klemenc naravno da vas prepoznajemo iza svih nickova.

Taj cinizam i smisao za humor negdje izmedju Monty Pythona i Crne guje prepoznam odmah.

A sto se tice prica kao Atpl ili Viro istina da su tu ljudi pogubili lovu, ali su i oni koji znaju tu dobro zaradili jer su znali izaci na vrijeme.

Naravno moze se samo i crnjaciti po forumu i drzati lovu u banci…

Evo male zanimljivosti iz clanka kojeg je postao kolega kupoprodaj :-)).

Inace clanak je odlican.

 

On Tuesday, 624.4 million shares of Capesize owner Seanergy (NASDAQ: SHIP) traded hands, valued at around $150 million. Now infamous retail stock trader Dave Portney was a buyer, not because he knew anything about Capesize rate trends, but because he liked that the ticker was the word “ship.” “I got no clue what it actually is,” he acknowledged.

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

Marielena, 04.08.2020. u 23:24

Gospon Klemenc naravno da vas prepoznajemo iza svih nickova.

Taj cinizam i smisao za humor negdje izmedju Monty Pythona i Crne guje prepoznam odmah.

A sto se tice prica kao Atpl ili Viro istina da su tu ljudi pogubili lovu, ali su i oni koji znaju tu dobro zaradili jer su znali izaci na vrijeme.

Naravno moze se samo i crnjaciti po forumu i drzati lovu u banci…

Marielena, ja zadnjih 20 godina nemam lipe u banci. Sve sta imam i zaradim drzim u dionicama. Ovo za struju i to ostavim, ali ostatak je na burzi. I stvarno nemam vise volje raspravljati. Dajte objavite prvih 10 tko je kupio ili prodao šta danas pa da smo svi na miru. I boze moj, vi umjesto da ucite od ljudi koji su pogodili na svim dionicama na kojima su pisali, vi umjesto da slusate i pokusate nesto nauciti, vi solite pamet. Evo i kupoprodaj je pametovao na ADPL-u nedavno da je to anticiklicna dionica. Ja rekao da je ne bih kupio. da nije losa, ali da je skupa. i da sam usao short u Peugeot na 24 eura. Se sjecas toga? Znaci za obje sam pogodio. I nema to veze s koronom, jer ako je anticiklicna onda ne bi ADPL pao. Evo, ja sam se za vrijeme koronoe nakrcao NEM-om (rudar zlata) i ATVI (igrice) i lijepo zaradio i u tom vremenu. Izgubio na boeingu, ali i tu vratio nesto pa izasao jer ne vidim da ce na bolje. Ima prilika drugdje. Sigurno nisam bubnuo da je boeing anticiklicna dionica. Boze sveti.

 

P.S. Prepoznajete me iza svih nickova? Koja sam to jos imao osim ta dva i ovaj? Pa nisam ja njih promjenio jer sam nesto fulao, kao ovdje papci s ATPL-a, nego sam pomagao da nesto shvatite i pisao postove pola jutra i onda ih deb.il od moderatora izbriše. Nakon što bi ga poslao u 3 pm mi je nickove izbrisao. Nadam se da shvaca da zelim da i ovog zadnjeg izbrise jer je gubitak vremena rasprava s balavcima od 20 godina koji su kupili 3 dionice u zivotu, a popili svu pamet svijeta. Jao, kad se tek sjetim kad sam ja tamo negdje oko 2004 dolazio na burzu, pa ja sam svima privatno slao poruke i davio ljude da mi pomognu i pitao pitanja i sve. Nitko nikad nije odgovarao. A ja svakome tko mi pise privatko odgovaram po pola sata bez da ih uopce znam. Čitao sam i ucio o tome dok sam se vozio tramvajem na faks i poslije na posao itd. A danas? Danas ova balavurdija procitala knjigu o TA i eliotovim valovima i misli da je popila svu pamet svijeta. Dečeci, stvarno nemam losu namjeru, ali vi jedino mozete eliotovu ki.tu zaraditi na burzi

Kad sam ja ovo ono, vi papci nemate pojma itd…. Ajme majko, kakav mindset…

Strava.

Stvarno mi dodje zao…

Bolje jeftino kupovati nego jeftino prodavati.

Inace, kolega, ja nemam 20g nego 41 i nekakvih skoro 20g inzenjerskog staza i 15ak na burzi. Tako da sam stigao ponesto procitati, nauciti, cesto i na svojim greskama, ali ono sto sam shvatio je da treba slusati instinkt. I ne propustati ulaz kad se ukaze prilika. A prilika je na depresiranom trzistu koje se pocinje buditi. Upravo ovo imate sad pa sve do 2022 u dry bulku. Sve pise. Sve je nacrtano. Samo treba skupiti muda i odraditi. Ili ne. Kako tko hoce.

To bi bilo to od mene. Stvarno je postalo kontraproduktivno i ako bas hocete, dosadno.

Bolje jeftino kupovati nego jeftino prodavati.

onda si do sada već morao naučiti i komunicirati na nivou injženjera i zrelog čovjeka, a ne pubertetlije!

Kupoprodaj

 

bumo ti spomenik digli koliko si učinio za ovu državu i tržište kapitala uopce. Budem s bandicem nesto dogovorio

New Report

Close