ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 25.04.2024. u 21:25
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
44,83
30.801
687
43,70
45,20
-1,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

salt, 26.03.2020. u 23:51

Ulagaci moraju biti svjesni da ce se virus rijesiti kroz 2mj. A i cjepivo je uskoro gotovo.

ne može se ništa riješiti kroz 2 mjeseca, štoviše znanstvenici upozoravaju da se očekuje drugi val virusa u 8.mjesecu! a za cjepivo je objavljeno da ga ove godine neće biti jer najprije treba proći široka testiranja radi nuspojava, a za to treba bar godinu dana

Atpl ce preko 200kn. Samo odradjuje valove..jos 1 povrat do 144kn i onda up up up.

Barem ja to tako vidim.

Dobro je da su se razdužili dobrim djelom te i dalje imaju rezervi i opstanak nije upitan. Možda budu trebali prodati još koji brod ali kad vidite njihov book u odnosu na cijenu dionice i cijenu brodova nema sumnje u opstanak. Da rasprodaju sve brodove i projekt na Batali te udio u luci i ostale nekretnine te vrate sav dug plivali bi u cashu.

salt, 28.03.2020. u 18:35

Atpl ce preko 200kn. Samo odradjuje valove..jos 1 povrat do 144kn i onda up up up.

Barem ja to tako vidim.

krivo vidiš….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

salt, 28.03.2020. u 18:35

Atpl ce preko 200kn. Samo odradjuje valove..jos 1 povrat do 144kn i onda up up up.

Barem ja to tako vidim.

Ovako mogu pricati samo mladi i neiskusni koji jos nisu prezivjeli ni jednu krizu.

Ako mislite da je sada jeftino pricekajte jos koji mjesec pa cu vas onda pitati.

Pitanje je hoce li ATPL uopce ovo i prezivjeti. Mnogi brodari ce bankrotirati kao i mnoge kompanije sirom svijeta.

salt, 28.03.2020. u 18:35

Atpl ce preko 200kn. Samo odradjuje valove..jos 1 povrat do 144kn i onda up up up.

Barem ja to tako vidim.

nisi ti dječko vidio 2008. šta je kriza na burzi i u privredi..a ova zbog corone biti će 2X gora za privredu nego što je bilo 2008. pa kad se sadašnje cjene na burzi prepolove,onda možemo pričati o dnu. sad je to sve još visoko i preskupo za ekonomski horor koji dolazi kad krene brutalna recesija

Atlantska plovidba opozvala izvršnog direktora i zaustavila radove na Batali

sta Biblija prodaje?

zasto?

Može li netko objasnit šta znači preraspodjela dionica unutar vlastitih pozicija;hvala.

Danas pred zatvaranje netko stavio 900 komada po 160 kn,najnizoj cijeni danas…

kakvi su ovo prometi??

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

brani se cjena na 155 kn al neko veliki trpa po bidu ko da ih je džabe dobio

Da taj veliki nije gospodin Bilbija ?

Paulie, 01.04.2020. u 15:57

Da taj veliki nije gospodin Bilbija ?

Sad sam išao gledati i ako dobro vidim, on više nije na 1. mjestu, a broj dionica smanjio mu se od 27.03. do 01.04. sa 140.537 na 118.844 ??

 

Ignore: KressoM, delux

sjećam se 2016.  gledal sam na ovim cijenama kak se neki IB krca i reko sebi ..pa ak je njemu ok ..idem i ja …i nakrco se do 250 sa više od tisućicom …pa onaj njegov ludi rast na 680…

ko zna….možda bu repriza…ne odmah ..ali u roku 3-4 godine …pa kad gledaš kao dugoročno ulaganje …ispalo bu sjajan job …eee..sad ti imaj muda pa kupuj sine …

New Report

Close