ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

plavi01, 14.09.2022. u 14:52

Pozdravi iz Rovinja gdje turizam obara sve rekorde pa ruši u crveno i maistru i adris a ostale dionice iz grupe su ne likvidne. Dnevno. hr piše da je hotel Marjan izgrađen nezakonito. Ne daj Bože da to može biti kod nas. Iz Rovinja je nedugo došla i jedna službena vijest koju istina i bog mi dioničari ne razumijemo ali nije ni bitno jer ona i tako nije za nas. Haha ha uživajte u CRO

hotel Marjan je izgrađen 1963

Novi list novi pozdravi iz Rovinja o rekordnom poslovanju u odnosu na 2019/22 godinu.

Navodno rekordna dobit adris oko 800 mkn. Poštovani, ima li neki članak. 

Izvješće je u ponedjeljak.

Izvjesna poštovana gospoda imaju i znaju puno toga ali ne ćeju to napisati jer meni vele da trabunjam svašta o adrisu. Pa kaj ja tu mogu kad novine izvode likovnu knjigovodstvenu matematiku a ja moram priznat do kupil bum adris jer dolaze dobre vijesti da će doći do spektakularnog rasta dionica.

Ukupni prihod 5,2 milij. kn. Neto dobit 705 mkn

Nlist

Spektakularnog rasta dionica u svijetu i to napisano ne odnosi se drito na adris. (Amerika)

O bombastičnom naslovu nlista o dobiti dali što piše o obveznicama. Sva sreća što postoji likovna knjigovodstvena matematika.

 

Rast u svim segmentima: Rekordi u Adris grupi, dobit 705 milijuna kuna

pa onda

https://privredni.hr/adris-grupa-rast-prihoda-za-16-posto-neto-dobit-trostruko-veca

adris grupa trostruko veća dobit

https://progressive.com.hr/?p=22096

 

98000 kom

Ništ ne razmem tak piše na redovnoj?

Premještanje fondova ili novi igrač

Poštovani,

Dali je pb na povlaštenoj dionici 0,4?

Bio bih zahvalan na odgovoru.

Nekad davno u dobra stara vremena prvi put sam kupio adris negdje po 285 kn i uživao u rastu cijene i dividenda ma a planovi po financ. topu bili su ostvarivi tako da je i 600 kn bilo malo nakon prodaje duhana. Apetiti dobri/država susretljiva a love do krova. A onda lapapa slovenci, aci, suradnja sa državom, pa loše upravljanje imovinom i djelenje dionica samo u AV fond. Dionica daje i loše rezultate za etf 7cro. Icapital upravlja operacijom a analiza loša.

plavi01, 07.11.2022. u 10:58

Poštovani,

Dali je pb na povlaštenoj dionici 0,4?

Bio bih zahvalan na odgovoru.

P/B na povlaštenoj je 0,66. Vrti se unazad tri godine na toj brojci…

Na redovnoj je 0,76.

Za moje dionice znamo.

Koliko je recimo kod Fime ili kod ante na investirao. com poslije 3q. Koliki je Bvps.

Nisam nigdje pretplatnik

2022/9
A) KAPITAL I REZERVE    10.696.453.000,00
broj dionica    16.400.000,00
bv    652,22
cijena dionice ADRS PA    370,00
p/B ADRS PA    0,57
cijena dionice ADRS RA    420,00
p/B ADRS RA    0,64

 





plavi01, 07.11.2022. u 21:25



Za moje dionice znamo.

Koliko je recimo kod Fime ili kod ante na investirao. com poslije 3q. Koliki je Bvps.

Nisam nigdje pretplatnik



 

AV je osigurao svoj položaj i tu ne može doći do nikakvih preuzimanja adris pa s time i nema nikakvog nteresa za kupnju dionica pa će se cijena dionice pacati na ovim razinama povoljna za daljnje stjecanje dionica u korist AV. No da ne bude sve crno podsjetit ću da su AL i AV kod preuzimanja Hupz gdje Leko nije imao kome ostaviti hotele jer se djeca nisu htjela baviti očevim biznisom pa su dva biznismena napravili sporazum kroz ugovor i time je Leko prodao hotele. Što planira AV?

New Report

Close