ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 23.04.2024. u 13:43
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
12,96
6.492
501
12,90
12,95
-0,38%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

spalato33, 07.01.2021. u 19:37

Izgleda da ova dionica nikoga ne zanima nego mene kad jedino je ja odrzavan na zivotu na forumu,Da se ova dionica nalazi na bilo kojom uređenom trzistu a ne na zse cijena bi joj bila udvostrucena.Čim se počne povećavat likvidnost i cijena će ici prema gore.

Kolega, na krivom ste forumu, ovaj forum je mrtav.  Svi su prešli prije cca pola godine na Dionice.net

PwC: U 2021. slijedi rekordno brz rast, oporavak neće biti jednak za sve, najavljena i moguća prekretnica

COI-ADPL-84d336417cf7e26e37629ca18438a61c.pdf (zse.hr)

Danas mi je prošlo po 185kn. Mjesec i pol mi je nalog stajao… Pitanje je kako će se glasovati na glavnoj skupštini. Možda bolje ne isplatiti predujam, nego sačekati do nakon Q1 pa onda ocijeniti situaciju. Osim, naravno, ako su dosta jaki već sad, a to ćemo znati kroz desetak dana.

https://www.seebiz.eu/tvrtke/ad-plastik-najavljuje-isplatu-dividende-iz-zadrzane-dobiti/249741/

 

 

nisam uvjeren da oni smiju isplatiti dividendu obzirom da su lani koristili državnu pomoć?? tj.država bi ih mogla tražiti da vrate sve subvencije za radna mjesta koje su dobili

Vijest o isplati dividende ‘razbudila’ trgovanje, dionica ove tvrtke od prosinca ojačala 22%

 

“Na dnevnom redu sjednice NO-a bit će prijedlog isplate dividende (zasad nepoznatog iznosa) već 26. ožujka uz uvjet prethodne potvrde izvanredne skupštine.”

Samo 4 kn lani?

divka je sigurno između 10-12 kn,2020 godina ima dobit 56milja,bez i jedne naruđžbe imaju posla iducih ne 3 nego 5 godina ,u fazi su di kontinuirano zaposljavaju.Ovo firma koja ima veliku perspektivu.Cijena dionice je popratila dioničare ali mislim ne dovoljno.Kad sluzbeno izađe vijest o dividendi realno ocekujem skok za jos 10kn kuna,

Solin, 26. 1. 2021.
Održana sjednica Nadzornog odbora
Temeljem članka 133. Pravila Zagrebačke burze i članka 17. Uredbe o zlouporabi tržišta, obavještavamo
kako je Nadzorni odbor na danas održanoj sjednici potvrdio prijedlog odluke o isplati dividende koji će se
dostaviti Glavnoj skupštini na odlučivanje.
U prijedlogu Odluke predviđena je isplata od 8,00 kuna po dionici iz zadržane dobiti za 2019. godinu, a
isplata je predviđena dioničarima koji su upisani u depozitorij Središnjeg klirinškog depozitarnog društva
d.d. na dan 23. ožujka 2021. godine kao imatelji dionica oznake ADPL. Od 22. ožujka 2021. godine
predviđeno je trgovanje bez prava na isplatu dividende, a isplata dividende predviđena je 26. ožujka 2021.
godine.

8 dividende i 4kn  šta je isplaćeno predujma ukupno isplaćenoj za 2019 je 12kn koliko sam i pisao.A za 2020 još treba viditi?

divka se isplacuje u 3. misecu jednokratno ,a oni u svom planu objevili da se i u7.mjesecu sastaje skupstina prije toga NO i isplacuje se dividenda.Dali se to odnosi na divku iz poslovanja iz 2020 godine ili nesto drugo?

spalato33, 26.01.2021. u 17:04

8 dividende i 4kn  šta je isplaćeno predujma ukupno isplaćenoj za 2019 je 12kn koliko sam i pisao.A za 2020 još treba viditi?

obzirom da su koristili potpore za 2020,. za tu godinu ne bi smjeli isplatiti dividendu ili će morati vraćati potpore, tako je bar pisalo kad su uvodili mjere….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

nisam siguran ali mislim da su nesto vracali ali sad koliko i sta neznam.Mogu li isplatiti iz predhodnih godina dobit ako je imaju?

Novac – Ako se isplaćuje zadržana dobit, mora se vratiti potpora (jutarnji.hr)

New Report

Close