Registracija na portal Poslovni.hr je besplatna. Registracijom postajete dio najveće regionalne poslovne i financijske internet zajednice. Članovi se mogu povezivati s drugim članovima portala koristeći komunikacijske alate (forum, privatne poruke, liste prijatelja i dr.)
Kako bismo Vam poslali novu lozinku, molimo Vas da unesete e-mail adresu koju ste koristili prilikom registracije na portalu.
9. veljača 2010.
Analitičari Erste banke smanjili su ciljanu cijenu za dionicu mađarske OTP banke, no zadržali su preporuku za “akumuliranje” te dionice.
Nova ciljana cijena iznosi 6100 forinti, dok je prije iznosila 6550 forinti. U ponedjeljak se njome na Budimpeštanskoj burzi trgovalo u rasponu od 5120 do 5250 forinti. (pd)
Facebook Digg Croportal Dvanula.com MySpace Delicious
Komentiraj članak Podijeli s drugima Pošalji članak Rss Ispiši članak Smanji slova Broj glasova: 0 | Prosjek: 0%