Registracija na portal Poslovni.hr je besplatna. Registracijom postajete dio najveće regionalne poslovne i financijske internet zajednice. Članovi se mogu povezivati s drugim članovima portala koristeći komunikacijske alate (forum, privatne poruke, liste prijatelja i dr.)
Kako bismo Vam poslali novu lozinku, molimo Vas da unesete e-mail adresu koju ste koristili prilikom registracije na portalu.
16. veljača 2011.
Drvna industrija Spačva u prošloj je godini zabilježila gubitak u visini 22,4 milijuna kuna, što predstavlja smanjenje u odnosu na 2009. kada je gubitak iznosio 30,4 milijuna kuna, vidljivo je iz financijskog izvješća objavljenog na Zagrebačkoj burzi.
Ukupni su prihodi Spačve iznosili 178,7 milijuna kuna i povećani su 1,7 posto. Iz Spačve u objašnjenju poslovnih rezultata napominju kako im je u ukupnoj prodaji proizvoda i roba udio na domaćem tržištu 47,86 posto, a inozemnog 52,14 posto. Najznačajnije zemlje izvoza su Italija, Njemačka, Francuska, Austrija, Srbija i Slovenija. Ukupni rashodi Spačve lani su iznosili 201,18 milijuna kuna i smanjeni su prema godini ranije za 2,3 posto. Poteškoće kod naplate potraživanja prisutne su u duljem razdoblju, pogoršanje je nastupilo koncem 2009. i nastavilo se u 2010., navodi se u objašnjenjima i dodaje da su aktivnosti na naplati kontinuirane i intenzivne i uz stalno preispitivanje lista kupaca kojima se isporučuje roba. (pd)
Facebook Croportal MySpace Delicious
Komentiraj članak Podijeli s drugima Pošalji članak Rss Ispiši članak Smanji slova Broj glasova: 0 | Prosjek: 0%
Moller14:36 16.02.11.