Registracija na portal Poslovni.hr je besplatna. Registracijom postajete dio najveće regionalne poslovne i financijske internet zajednice. Članovi se mogu povezivati s drugim članovima portala koristeći komunikacijske alate (forum, privatne poruke, liste prijatelja i dr.)
Kako bismo Vam poslali novu lozinku, molimo Vas da unesete e-mail adresu koju ste koristili prilikom registracije na portalu.
18. studeni 2011.| Ivica Profaca,VLM
Splitsko Gradsko vijeće jednoglasno je u četvrtak potvrdilo sedmero kandidata za Nadzorni odbor Hajduka koji su predstavnici grada kao većinskog vlasnika.
Nadzirat će mu poslovanje: Hrvoje Maleš, predsjednik Hajduka Budući nadzornici su izabrani "u paketu", kako su vijećnici i obećali kad su pravo njihovog izbora prepustili navijačima iz udruge Naš Hajduk. Tako je samo preostalo da predstojeća skupština dioničara potvrdi izabrane Josipa Paladina, Šimu Luketina, Branku Ramljak, Vjekoslava Hrabara, Nikolu Koceića Bilana, Ljubu Pavasovića Viskovića i Antu Majića. U udrugu se upisalo nešto više od 8300 navijača, ali dio ih je maloljetan pa je pravo izbora imalo njih 7900, a glasački listić ispunilo je njih samo 3700.
Facebook Croportal MySpace Delicious
Komentiraj članak Podijeli s drugima Pošalji članak Rss Ispiši članak Smanji slova Broj glasova: 0 | Prosjek: 0%