Registracija na portal Poslovni.hr je besplatna. Registracijom postajete dio najveće regionalne poslovne i financijske internet zajednice. Članovi se mogu povezivati s drugim članovima portala koristeći komunikacijske alate (forum, privatne poruke, liste prijatelja i dr.)
Kako bismo Vam poslali novu lozinku, molimo Vas da unesete e-mail adresu koju ste koristili prilikom registracije na portalu.
22. veljača 2012.
Uprava Zagrebačke burze donijela je danas rješenje kojim se odbija zahtjev za uvrštenje na Službeno tržište 1,900.711 dionica Magme.
U obrazloženju stoji kako je 30. prosinca 2011. Zagrebačka burza zaprimila je zahtjev za uvrštenje na Službeno tržište 1,900.711 dionica Magme. U provedenom postupku, uvidom u dokumentaciju priloženu zahtjevu za uvrštenje na Službeno tržište utvrđeno je da su dostavljene sve isprave propisane člankom 100. Pravila Burze ali da Magma nije, sukladno članku dostavila prospekt, stoji u rješenju. Izdavatelj je zaključkom Burze od 27. siječnja 2012. godine, a temeljem članka 47. stavak 3. Zakona o općem upravnom postupku u vezi s člankom 315. stavak 1. Zakona o tržištu kapitala, pozvan da uredi zahtjev i dostavi traženu dokumentaciju u roku od 8 (osam) dana od dana zaprimanja predmetnog pismena. Predmetnim zaključkom Burze izdavatelj je upozoren da ako u navedenom roku ne dostavi propisanu dokumentaciju da će zahtjev za uvrštenje na Službeno tržište biti odbijen. S obzirom da izdavatelj, iako je dana 27. siječnja 2012. pozvan urediti zahtjev i dostaviti propisanu dokumentaciju, do isteka ostavljenog roka, a niti do dana donošenja rješenja Burze nije dostavio propisanu dokumentacija nužnu za postupanje po predmetnom zahtjevu, zahtjev za uvrštenje na Službeno tržište 1.900.711 dionice je odbijen. (pd)
Facebook Croportal MySpace Delicious
Komentiraj članak Podijeli s drugima Pošalji članak Rss Ispiši članak Smanji slova Broj glasova: 0 | Prosjek: 0%
Dada2317:06 24.02.12.