Registracija na portal Poslovni.hr je besplatna. Registracijom postajete dio najveće regionalne poslovne i financijske internet zajednice. Članovi se mogu povezivati s drugim članovima portala koristeći komunikacijske alate (forum, privatne poruke, liste prijatelja i dr.)
Kako bismo Vam poslali novu lozinku, molimo Vas da unesete e-mail adresu koju ste koristili prilikom registracije na portalu.
31. siječanj 2012.| Ana Blašković
Hrvatska agencija za nadzor financijskih usluga (Hanfa) ipak neće izgubiti neke od svojih ključnih ovlasti, poput mogućnosti da oduzima odobrenja za rad te nadzire poslovanje faktoring društava. Izmjene zakona o tom regulatoru Agenciju su ustrojile po modelu ustanova, što znači da će njome upravljati Upravno vijeće i glavni tajnik koji se tek treba izabrati na javnom natječaju.
Poslovni dnevnik nenamjernom je pogreškom, preuzimajući materijal sa službenih stranica Sabora, objavio da Hanfa ubuduće neće javno objavljivati svoja rješenja u Narodnim novinama, imati pravo oduzeti licenciju kao krajnju kaznu te nadzirati poslovanje faktoringa. Na materijal kojim smo raspolagali, službenog naziva "Prijedlog zakona o izmjenama i dopunama zakona o Hrvatskoj agenciji za nadzor financijskih usluga s konačnim prijedlogom zakona", naknadno su se pojavili amandmani koji su tijekom glasovanja prihvaćeni. Izmjene propisa koje definiraju zakonske ovlasti regulatora time su se pokazale daleko od konačnih. Štoviše, izglasani je zakon drastično različit, s tim da na službenim stranicama Sabora ne postoji finalna verzija izglasanoga zakona. Pogrešku smo primijetili tek nakon objave u Narodnim novinama. Ispričavamo se svim čitateljima Poslovnog dnevnika i Upravnom vijeću Hanfe.
Facebook Croportal MySpace Delicious
Komentiraj članak Podijeli s drugima Pošalji članak Rss Ispiši članak Smanji slova Broj glasova: 0 | Prosjek: 0%