Registracija na portal Poslovni.hr je besplatna. Registracijom postajete dio najveće regionalne poslovne i financijske internet zajednice. Članovi se mogu povezivati s drugim članovima portala koristeći komunikacijske alate (forum, privatne poruke, liste prijatelja i dr.)
Kako bismo Vam poslali novu lozinku, molimo Vas da unesete e-mail adresu koju ste koristili prilikom registracije na portalu.
26. listopad 2010.
HUP Zagreb je u prvih devet mjeseci ove godine ostvario neto dobit u iznosu od 20,15 milijuna kuna što predstavlja smanjenje od 17,24 posto u odnosu na isto lanjsko razdoblje, vidljivo je iz financijskog izvješća objavljenog na Zagrebačkoj burzi.
Ukupni su prihodi u promatranom razdoblju dosegnuli 208,98 milijuna kuna i manji su za 5,78 posto. Ukupni su rashodi pali za 3,34 posto na 182,69 milijuna kuna. Iz HUP Zagreba su poručili da se posljedica svjetske gospodarske krize i dalje negativno odražavaju na poslovanje u hotelskoj djelatnosti pa tako i na poslovanje njihove grupacije. "Nakon smanjenja broja noćenja u prvom polugodištu ove godine u odnosu na prethodnu godinu, u trećem kvartalu 2010. godine bilježi se blagi porast noćenja. No, unatoč svim poteškoćama u gospodarstvu, grupa HUP Zagreb posluje stabilno i ostvaruje dobit, te se i nadalje poduzima čitav niz mjera i aktivnosti kako bi bili konkurenti na tržištu i pozitivno poslovali", poručili su iz tvrtke. (pd)
Facebook Croportal MySpace Delicious
Komentiraj članak Podijeli s drugima Pošalji članak Rss Ispiši članak Smanji slova Broj glasova: 0 | Prosjek: 0%