Registracija na portal Poslovni.hr je besplatna. Registracijom postajete dio najveće regionalne poslovne i financijske internet zajednice. Članovi se mogu povezivati s drugim članovima portala koristeći komunikacijske alate (forum, privatne poruke, liste prijatelja i dr.)
Kako bismo Vam poslali novu lozinku, molimo Vas da unesete e-mail adresu koju ste koristili prilikom registracije na portalu.
7. veljača 2012.
Bivši premijer i predsjednik HDZ-a Ivo Sanader jutros je u pratnji odvjetnice došao u sjedište USKOK-a kako bi dao iskaz u aferi Dioki u kojoj je osumnjičen za zlouporabu položaja i ovlasti te primanje mita od vlasnika Diokija Roberta Ježića.
PXL U sjedište USKOK-a u Gajevoj ulici Sanader i njegova odvjetnica Jadranka Sloković došli su nešto prije 10 sati. Očekuje se da će se kod istražitelja zadržati manje od sat vremena što može značiti da će se bivši premijer najvjerojatnije braniti šutnjom. Kako je na predviđeno ispitivanje prošlog tjedna Sanader došao bez odvjetnika USKOK mu je zaprijetio da će na današnjem ročištu svakako biti ispitan, čak i ako mu sud pritom bude prisiljen odrediti branitelja po službenoj dužnosti. Sanadera se u ovoj istrazi sumnjiči da je zlouporabio premijerski položaj i Diokiju omogućio struju po nižoj cijeni, a upravu HEP-a naveo i da Ježiću isplati zajam od 15 milijuna kuna. Potom je, kako se sumnja, na štetu JANAF-a Diokiju pokušao pribaviti nezakonitu dobit od 10 milijuna eura, a za sve je od Ježića navodno nagrađen luksuznim BMW-om vrijednim 4,2 milijuna kuna. (Hina/pd)
Facebook Croportal MySpace Delicious
Komentiraj članak Podijeli s drugima Pošalji članak Rss Ispiši članak Smanji slova Broj glasova: 0 | Prosjek: 0%