Poslovna knjižara

Konvertibilnost valuta

Konvertibilnost hrvatske valute objašnjena je kroz izravne veze prema pojedinim zemljama, kroz liberalizaciju deviznog sustava, internu konvertibilnost i kroz tekuće transakcije s inozemstvom

 

OSNOVNI PODACI

Izdavač:Masmedia

Urednik:Stjepan Andrašić

Godina:1997

Broj stranica:64

Uvez:meki

Knjiga obrađuje pojam i nužne operativne poslove vezane za konvertibilnost valuta od modaliteta uvođenja konvertibilnosti do konvertibilnosti hrvatske valute.
Ti modaliteti su brojni i posljedice ulaze u svaku poru gospodarskog života svake zemlje.
U knjizi je posebno obrađen odnos između konvertibilnosti valute i kliringa i svih restrikcija koje se mogu pojaviti na bilateralnim odnosima pojedinih zemalja.
Konvertibilnost hrvatske valute objašnjena je kroz izravne veze prema pojedinim zemljama, kroz liberalizaciju deviznog sustava, internu konvertibilnost i kroz tekuće transakcije s inozemstvom.

KUPCI KOJI SU KUPILI OVO KUPILI SU I

Vlastiti kapital trgovačkog društva

Vlastiti kapital trgovačkog društva

Hrvoje Zgombić, Tin Dolički

Ovo djelo zavrjeđuje pozornost naše znanosti i prakse

Cijena:60,00 KN

komentari (0)

Citiraj Ubaci link Podebljaj tekst Nakosi tekst Podcrtaj tekst
broj znakova: 4000 Pošalji poruku