Forum

Naslovnica Forum Pretraga
Pretraživanje
Dionička društva

Tema: KORF (Dom Holding d.d.)

Mcinha

simao

Mesaja

Rekvijem

nevjerovatno da dok sve raste korf je u minusu 2%. može li netko to objasniti ikako

Kolega, na INGRi se truditi drukat na dole,a ovdje na gore
budite realni

Rekvijem

i evo ga konačno, 370 kom na prodaji ispod 38 koja mu je bila jučerašnja cijena ulaza. o bože dragi sačuvaj nas od ovakvih investitora…

KORF cete vidjet puno ispod ove cjene,samo strpljivo
svakako ispod 30 ( hint pogledajte graf)

pozdrav

Mi koji imamo dionice KORFA odavno smo oguglali na ovakve gluposti..padanje i sl..nemoj se ti previše brinut za nas..ti slobodno nemoj kupovat-ima tko će..

Kao što rekoh nedavno na cijeni od 42 kune; potpuno mi je svejedno da li je cijena 45 ili 30, ne prodajem prije minimalno 60 kuna, a ovi lažni prometi me uopće ne zanimaju. Realno da nema presipavanja iz šupljeg u prazno od strane fondova tržilo bi se sa 10 dionica i ukupan dnevni promet ne bi bio veći od 2 milijuna,a i to je pretjerano.

simao

Mesaja

Rekvijem

nevjerovatno da dok sve raste korf je u minusu 2%. može li netko to objasniti ikako

budite realni

Rekvijem

i evo ga konačno, 370 kom na prodaji ispod 38 koja mu je bila jučerašnja cijena ulaza. o bože dragi sačuvaj nas od ovakvih investitora…

pozdrav

Mi koji imamo dionice KORFA odavno smo oguglali na ovakve gluposti..padanje i sl..nemoj se ti previše brinut za nas..ti slobodno nemoj kupovat-ima tko će..

Mesaja

Rekvijem

budite realni

Rekvijem

pozdrav

lucky luke

kolega verdi odgovor na vaše nedoumice sam pronašao na temi tehnička analiza:

Brankica

kerefek76

Brankica

Deca, nije da se ne hvalim ali……

Ne želim biti grub ali savjetovao bih ti da se ne hvališ. To djeluje u najmanju ruku sumnjivo.
A pogotovo mi je čudno što se hvališ analizama dionica koje imaju promet šaku riže.
Evo za primjer uzmimo KORF. Tvoja ciljana cijena postignuta je sa 12000kn.
Slično i sa DDJH i sa THNK. Šaka kuna.
Čovjek bi pomislio da upravo ti sa svojom lovom realiziraš svoje targete za svrhu da ti ljudi povjeruju.
Kad vidim ostvarene targete na likvidnim dionicama tipa HT, ATPL, ERNT, IGH i sl. (da ne nabrajam dalje) onda se javi. Pa tamo onda možeš manipulirati ako hoćeš baš ulupati milju kuna da dođeš do svog targeta.
Crobex nemoj ni spominjati jer on ionako nema veze s mozgom. Njegova definicija se ionako mijenja svako malo.

A dajte molim vas pogledajte ovaj komentar. Dakle, čovjek ne zna kaj bi rekao jer sam ja pogodila svoje prognoze i onda veli da sam ja kupovala i prodavala te dionice da mi targeti budu točni.
Mislim, stvarno ostanem uvijek začuđena kakvih sve fenomena ima.
***obrisano***

bob1391

Rekvijem

bob1391

Jel ima KORF kakve veze sa LRH?

ne.

evo i naših burek investitora. 2 naloga prošla po 38,00. 370 i 280 komada u 15:42 i 15:43 i odmah su postavljeni na prodaju na 39,48 i 39,99.

To su ti market makeri. Osiguravaju likvidnost

Rekvijem

bob1391

ne.

evo i naših burek investitora. 2 naloga prošla po 38,00. 370 i 280 komada u 15:42 i 15:43 i odmah su postavljeni na prodaju na 39,48 i 39,99.

bob1391

MatLalic2

Rekvijem

Nije u fokusu. Jer da je rasla bi tj. netko bi i lupao po asku, ovak

valentine

Rekvijem

može.
zapravo, gledajući burza ima 3 igrača
jedan je muško, a druga dva su muškarci
muško nabaci muškarcu
a muškarac muškarcu
kužiš?
imaš 21.000.000 kuna prometa
pa to je milina

Rekvijem