ZVZD (Zvijezda d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZVZD (Zvijezda d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kako ova dionica još nema svoj topic, mislim da je vrijeme da i ona dobije zasluženo mjesto na ovom forumu. Zvijezda je (uz PIVK) jedina dionica Agrokora s kojom se još trži ispod BV-a.
Danas je izašao jedan zanimljiv članak vezan uz ovu dionicu: http://www.poslovni.hr/16986.aspx

NOVO

Zvijezda Mediteran ulje
Mješavina suncokretovog i extra djevičanskog maslinovog ulja

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

da li je nteko negdje vidio predvidanje kretanja ove dionice?kolike su mogucnosti za njezin rast ili mozda pad ili je ova sadasnja cijena realna?
[smiley10][smiley10][smiley10]

Ja mislim da nije realna…no sa Agrokorovim dionicama je tesko znati, mozda se premalo pise o njoj…ne znam..ako povucemo paralelu sa ostalim firmama iz koncerna, trebala bi se trziti na 5, a ne 4 znamenke

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

a po cemu ti odredujes realnu cijenu-po meni to je jako tesko uz “toliko”informacija o pojedinoj kompaniji i kada se ponekad ne zna pravi razlog o rastu i pada pojedine dionice ili se oni postizu uz prodaju par dionica

Premješteno iz teme: [color=blue]ZVZD (Zvijezda d.d.)[/color]


Jos jedna firma iz Agrogor koncerna… U petak je pocisceno sve do 7490 kuna na VSE (1.019.476,96 kn) i do 7500 na ZSE (7.500 000 kn). To je naravno rezultiralo i promjenama u prvih 10 Listam zadnja 2 stanja… Vlasnici prvih 10 računa na kojima je ubilježena najveća količina vrijednosnog papira ZVZD-R-A Stanje na dan: 25.08.2006 Naziv vlasnika računa Mjesto AGROKOR D.D. ZAGREB, HRVATSKA HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU ZAGREB, HRVATSKA INVESTCO VRIJEDNOSNICE D.O.O. ZAGREB, HRVATSKA Skrbnički račun: HPB D.D./HPB-INVEST – HPB GLOBAL OIF ZAGREB, HRVATSKA Skrbnički račun: ZAGREBAČKA BANKA D.D. ZAGREB, HRVATSKA Skrbnički račun: RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB ZAGREB, HRVATSKA Skrbnički račun: PODRAVSKA BANKA D.D. ZAGREB, HRVATSKA Skrbnički račun: HPB D.D./HPB-INVEST – HPB DIONIČKI OIF ZAGREB, HRVATSKA Skrbnički račun: HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./HYPO ALPE-ADRIA-BANK AG ZAGREB, HRVATSKA Skrbnički račun: HPB D.D. ZAGREB, HRVATSKA Vlasnici prvih 10 računa na kojima je ubilježena najveća količina vrijednosnog papira ZVZD-R-A Stanje na dan: 01.09.2006 Naziv vlasnika računa Mjesto AGROKOR D.D. ZAGREB, HRVATSKA HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU ZAGREB, HRVATSKA INVESTCO VRIJEDNOSNICE D.O.O. ZAGREB, HRVATSKA [color=blue]Skrbnički račun: HPB D.D./HPB-INVEST – HPB DYNAMIC OIF ZAGREB, HRVATSKA[/color] Skrbnički račun: ZAGREBAČKA BANKA D.D. ZAGREB, HRVATSKA Skrbnički račun: HPB D.D./HPB-INVEST – HPB GLOBAL OIF ZAGREB, HRVATSKA Skrbnički račun: RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB ZAGREB, HRVATSKA Skrbnički račun: PODRAVSKA BANKA D.D. ZAGREB, HRVATSKA Skrbnički račun: HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./HYPO ALPE-ADRIA-BANK AG ZAGREB, HRVATSKA Skrbnički račun: HPB D.D. ZAGREB, HRVATSKA

Suricata suricatta

Premješteno iz teme: [color=blue]ZVZD (Zvijezda d.d.)[/color]

Da… Samo kaj ovo po 7.500 je prošlo u petak pa se to vidi slijedeći petak…

Premješteno iz teme: [color=blue]ZVZD (Zvijezda d.d.)[/color]

Tu si u pravu…no vidljivo je da je i promet prije toga donio promjene…a vidjet cemo sto ce donjeti petak u petak[smiley11]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

finoooooooo

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Dobro ljudi, pa kaj ovaj dragulj nitko nema????
Ili? [smiley2]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Evo rezultata i Zvijezde,povećanje dobiti,pad prihoda,book im je otišo neš sitno gore,al još uvijek podcijenjena u odnosu na ostale iz Todorićevog sektora i sličnih dionica u regiji(npr.Dijamant Zrenjanin)

http://www.zsefeed.info/financ/ZVZD-fin2006_31-12-2006.xls

A ciji je Dijamant[smiley1]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Ode zvijezda samo tako:).
Transakcije:

And God says let there be light and be light, and it was good...

Meni se čini da nije nikud otišla. Stoji tamo gdje je i bila. Ili je ovaj prilog bio za jednokratnu upotrebu?

People do not get what they want or what they expect from the markets; they get what they deserve!

New Report

Close