ZTNJ (Žitnjak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZTNJ (Žitnjak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zna li tko stogod o ovm poduzecu. Od nedavno se pocelo pomalo trgovati njome, ali ne mogu naci nikakve podatke.

Hvala svima koji su mi poslali nick. Zivjela demokracija, dolje govnokracija.

Ne možeš pronaći s toga što ne postoje, ovo društvo nije obvezno davati javno izvještaje… već jučer sam prekopao sve što se prekopat moglo i ništa.

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

Zgodno mi je ovo…vec jucer[smiley1][smiley2]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

[smiley2][smiley1][smiley2] pa do jučer nisam znao niti da dionica postoji [smiley1][smiley1][smiley1][smiley1][smiley1]

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

E sad je pitanje tko ili sto ti je reklo da postoji, spekulantu jedan[smiley2]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

E moj Zeko cudi me ta tvoja neinformiranost. Pa ti si barem car od brzine reakcije i da nisi nista uspija iskopat. A nema veze evo i ja sam zainteresiran, idem i ja malo kopat, makar to nije preporucljivo po ovoj vrucini, majku joj zahebanu i vrucini. Da sam na moru bilo bi mi lakse pri dusi.[smiley1]

[b]If you work for a living whay do you kill your self working ??[/b]

Dok vi kopate, ja pivu hladim i cekam vase dobrohotne informacije preko ukopanih kablova [smiley11]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Evo jednog do dva podatka: temeljni kapital cca 141mil kn, broj dijonica cca 205tisuca plus nesto sitno.
Iz svega navedenog proizlazi da je nominala 680-690 kuna. Jeste li zadovoljni mojim istrazivackim predispozicijama?
Mogu li sad dobit ladno pivo?[smiley1]

[b]If you work for a living whay do you kill your self working ??[/b]

Vlasnici prvih 10 računa na kojima je ubilježena najveća količina vrijednosnog papira ZTNJ-R-A
Stanje na dan: 07.07.2006

Naziv vlasnika računa Mjesto
MLINAR D.D. KRIŽEVCI KRIŽEVCI, HRVATSKA
HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU ZAGREB, HRVATSKA
ŽITNJAK D.D. ZAGREB, HRVATSKA
JOZIĆ ZORAN ZAGREB, HRVATSKA
BARIŠIĆ DRAGUTIN ZAGREB, HRVATSKA
BRIZAR BRANISLAV ZAGREB, HRVATSKA
Zastupnički račun, zastupana osoba:
HZMO ZAGREB, HRVATSKA
RUMIHA FRANJO SESVETE, HRVATSKA
SAKOMAN KATA ZAGREB, HRVATSKA
KNEZ MARICA ZAGREB, HRVATSKA

"Dragi investitore, greška nije u zvijezdama, niti u dionicama, već u nama samima..."

Hm…prebrzo da bi se ohladilo 😉

Ali jos malo…i sad ce 😉
Hvala na informacijama!

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

ZTNJ-R-A
ŽITNJAK D.D./REDOVNA ZTNJ-R-A
ISIN: HRZTNJRA0005
CFI: ESVUFR
Podaci o vrijednosnom papiru
Izdana količina: 205.643
Nominalna vrijednost: 690,00 HRK
Jedinična količina: 1,00000
Datum izdanja:
Datum isteka:
Usluge depozitorija
Uključen u depozitorij: DA
Datum uključenja: 16.07.2001
Usluge prijeboja i namire
Uključen u prijeboj i namiru: DA
Datum uključenja: 16.07.2001
Promjene
Datum upisa: 26.06.2001
Datum promjene: 10.04.2006

"Dragi investitore, greška nije u zvijezdama, niti u dionicama, već u nama samima..."

mogu i ja pivo
[smiley2]

"Dragi investitore, greška nije u zvijezdama, niti u dionicama, već u nama samima..."

vrlo dobro [smiley1] pa di si to uspio pronać [smiley7] dobro zvuči

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

http://www.sda.hr

"Dragi investitore, greška nije u zvijezdama, niti u dionicama, već u nama samima..."

New Report

Close