Zdravko Marić otkrio koji su negativni efekti uvođenja eura i čega se građani najviše boje

Naslovnica Forum Komentari članaka Zdravko Marić otkrio koji su negativni efekti uvođenja eura i čega se građani najviše boje

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

4.420.000.000 ! nitko odgovoran, ne slučajna država nego država za psihijatriju a mi s njom zajedno

mi smo ipak zemlja slučaj


4.420.000.000 ! nitko odgovoran, ne slučajna država nego država za psihijatriju a mi s njom zajedno

Zbog cega bi drzava bila za psihijatriju ??? Pa njima je med i mlijeko isto kao i uhljebima koji ih biraju …

Zasto poslovni opet promovira iseljavanje i jos uz to laze o placama. Pocetna placa je 2800 BRUTTO! To je u Münchenu od prilike 1800 Netto. I ako jos platis prosjecan stan 1200 Eura i ostale troskove 500 ostane ti 100 Eura. Molim da mi neobrisete komentar nego da dokazete da nisam upravu.

Tko mi nevjeruje evo link: https://www.praktischarzt.de/blog/krankenschwester-gehalt/


Zasto poslovni opet promovira iseljavanje i jos uz to laze o placama. Pocetna placa je 2800 BRUTTO! To je u Münchenu od prilike 1800 Netto. I ako jos platis prosjecan stan 1200 Eura i ostale troskove 500 ostane ti 100 Eura. Molim da mi neobrisete komentar nego da dokazete da nisam upravu.

Tko mi nevjeruje evo link: https://www.praktischarzt.de/blog/krankenschwester-gehalt/

Kažem ja, tko u HR ima svoj stan i bračni par svaki po 6000 kn, s 12 000 kn se kod nas bolje živi nego u Njemačkoj.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.


Tko mi nevjeruje evo link: https://www.praktischarzt.de/blog/krankenschwester-gehalt/

Kažem ja, tko u HR ima svoj stan i bračni par svaki po 6000 kn, s 12 000 kn se kod nas bolje živi nego u Njemačkoj.
[/quote]

Tako je. Zato svi iz njemacke bjeze k nama.

Sto moze reci ministar koji se izuzeo iz odlucivanja o Agrokoru ali se nije izuzeo. Koji je za Jollyevu lovu bio u Moskvi i skakako po Jollyu a kasnije odobrio transakciju kupnje autobusa od Jollya itd itd. Jadno je da je u ovoj supljoj vladi jedini ministar koji moze dobiti posao na trzistu rada. Pogledajte Horvata, Zalac, Kuscevica, Tolusica i sl

BigBoffin


Zasto poslovni opet promovira iseljavanje i jos uz to laze o placama. Pocetna placa je 2800 BRUTTO! To je u Münchenu od prilike 1800 Netto. I ako jos platis prosjecan stan 1200 Eura i ostale troskove 500 ostane ti 100 Eura. Molim da mi neobrisete komentar nego da dokazete da nisam upravu.

Tko mi nevjeruje evo link: https://www.praktischarzt.de/blog/krankenschwester-gehalt/

Pricas besmislice… ja zivim u Njemackoj, vec neko vrijeme.

Kao prvo, 98% ljudi ovdje ne zivi u Munchenu, niti u samom centru istog. Ovdje ima 100+ gradova i sela gdje mozes naci posao. U leipzigu ima ok stanova za 300eur, cak i za 500eur ili tako nesto u mnogim vecim gradovima. Koristis vrlo ekstreman slucaj.

Nadalje, u DE je cesto dobiti vise placa, ja dobim 15, svake g povisica garantirana. U mnogim djelatnostima se sve placa ekstra, smjene itd., znam da je tako i za doktore, a tu se nakupi puno.

Ja zivim s oko 1000eur troskova, sam u velikom stanu. Hrana je manje nego u HR, renta je ovdje ista kao u ZG. S placom koja je skoro 5x visa, u par g zaradim sto u HR ne bi u cijelom zivotu da sam u istoj poziciji.

A sloboda od hdza, sdpa, beskrajne korupcije i svega toga, isto vrijedi puno.



Zasto poslovni opet promovira iseljavanje i jos uz to laze o placama. Pocetna placa je 2800 BRUTTO! To je u Münchenu od prilike 1800 Netto. I ako jos platis prosjecan stan 1200 Eura i ostale troskove 500 ostane ti 100 Eura. Molim da mi neobrisete komentar nego da dokazete da nisam upravu.

Tko mi nevjeruje evo link: https://www.praktischarzt.de/blog/krankenschwester-gehalt/

Kažem ja, tko u HR ima svoj stan i bračni par svaki po 6000 kn, s 12 000 kn se kod nas bolje živi nego u Njemačkoj.
[/quote]

To je naravno isto besmislica. Ja sam iz ZG, i napravio sam svoju racunicu 100x. S 6000kn u ZG, danas, s cijelom placom jedva mozes platiti stan s rezijama, i mrvak hrane, ako i to.

Cak i s besplatnim stanom, stednja ovdje je visestruko veca nego placa dole. No ovjde uzmem kredu s gotovo 0% kamata i za 10g imam svoj stan. Da imam zenu, stednja bi bila jako visoka.

Ne vidim da itko dolazi u HR. Ni migranti iz 5. svijeta ne zele ostati… sto ti to govori? Hrvatska je potpuno besperspektivna, jako korumpirana zemlja gdje nema buducnosti za mlade. Cijela ekonomija se bazira na turizmu i javnom sektoru.

Uvodenje Eura nema nikakav ucinak na inflaciju, sigurno ne dugorocno. Iznimno sitni jednokratni pomaci su beznacajni. Uostalom, HR je fiksirana na Eur.

Nedavno sam bio u Portugalu, koji iako ima Eur, sve usluge na obali su i do 3x jeftinije nego u HR. Pio sam odlicnu duplu kavu na plazi za 1eur, cijeli meni s ribom i vinom, manje od 10eur. I sam sam se cudio, mnoge cijene su 50% manje nego u HR. Iako oni imaju vece place.

@razer-Portugal nema uhljebe, 5u kolonu i kokošare od političara koji bi državu, skupa s materom, ptodali za 200 Eura!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

New Report

Close