Zbog velikog odljeva domaćih kvalificiranih zaposlenika, trebaju 3 tisuće stranih radnika

Naslovnica Forum Komentari članaka Zbog velikog odljeva domaćih kvalificiranih zaposlenika, trebaju 3 tisuće stranih radnika

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

jako primamljiv posao.. sat od 15-25kn radi po cijeli dan od jutra do sutra bez radnog vremena.. ima stranci da navale..

Platit pa ce bit radnika. U svakom slucaju kratkorocno ce se morati izdavati radne dozvole bosancima i ne znam zasto bi tu postojale bilo kakve ‘kvote’. Poduzetnik za radnu dozvolu treba aplicirati na policiji i radna dozvola se ima izdati u roku 24 sata. Te kvote samo razgrabe velike firme. Male firme niti netko informira niti je koga briga. Isti pristup svima treba biti. Ja ne znam od cega se drzava stiti s tim kvotama. Pola Njemacke i Slovenije su izgradili Turci i Balkanci. I sta njima fali. Nista.

Ha ha ha…to bi značilo samo jedno:
Skuplje cijene građevinskih radova i projektiranja. Hm..tko bi mogao od toga profitirati?

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

***aha, a nebi trebalo nekoga žestoko kazniti zbog “Zbog velikog odljeva domaćih kvalificiranih zaposlenika”?

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

New Report

Close