Zbog karte od 4 kune za 20 milijuna kuna srozali se prihodi ZET-a

Naslovnica Forum Komentari članaka Zbog karte od 4 kune za 20 milijuna kuna srozali se prihodi ZET-a

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Lošiji je rezultat za 28,3 milijuna kuna. Pih pa to je sitnica. ZET ima subvencije godišnje oko 1 000 000milijuna kuna, odnosno 1milijarda kuna direktno iz budžeta grada. Rashodi su oko 1.4 milijarde kuna, prihodi su oko 350milijuna kuna, a ovih 28milijna, pa toliko oni potroše na čačkalice!


Lošiji je rezultat za 28,3 milijuna kuna. Pih pa to je sitnica. ZET ima subvencije godišnje oko 1 000 000milijuna kuna, odnosno 1milijarda kuna direktno iz budžeta grada. Rashodi su oko 1.4 milijarde kuna, prihodi su oko 350milijuna kuna, a ovih 28milijna, pa toliko oni potroše na čačkalice!

Mi koji smo u Zagrebu, i preplacujemo sve ovo… realno, i s ovakvim prirezom i haracima, mi bi to trebali imati svi free. neka “selendra” ima prirez nula, i kuka, a mi trebamo cepiti njihove rupe.

Neka se ZET oslobodi rodbine i uhljeba, i sumnjivih nabava, i eto ustede. Karta nikada niej trebala biti vise od tih 4kn. Ljudi ovdje rade i za 2eur na sat…

1, 1.5 eur je ok kad ti zaradis 15+ na sat, ali ovdje…

New Report

Close