ZB aktiv

Smatram da ovaj fond definitivno zaslužuje malo naše pažnje, pa molim sve one koji imaju neko mišljenje, saznanje ili čak samo očekivanja da se pridruže i daju svoj doprinos u mukotrpnom nastojanju svih nas da ponešto zaradimo za stare dane.

"The idea flow from the human spirit is absolutely unlimited. All you have to do is tap into that well."

18.04. kn 191,1200 kn, +1.04 %

Danas opet izvrsno, samo se bojim sutrašnjeg i prekosutrašnjeg izvješća zbog crvenila na burzi.

"The idea flow from the human spirit is absolutely unlimited. All you have to do is tap into that well."

I danas je odlično, ali kad pogledam stanje belex dionica koje ovaj fond ima u vlasništu sve me je strah i pomisliti šta će sutra biti


I danas je odlično, ali kad pogledam stanje belex dionica koje ovaj fond ima u vlasništu sve me je strah i pomisliti šta će sutra biti

I ja sam zadovoljan kako se ovdje stvari odvijaju i samo sam na sebe ljut što sam odavde dio povuko u
jxxxxx AC Rusiju.Uf,,kako bi bilo ljepo da ne prtljam puno i tražim “žita s vrh šenice”
ZB 1mj.i12dana +17,99 ACRusija 1mj.i8dana +1,02[smiley9]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Korekciju smo jako dobro prošli. Pitanje što če biti dalje – istok se jako crveni. [smiley2]

slabo vidiš ili si pogriješio dan

dan je pametniji od noći

Šta slabo vidi?

na istoku sve se zeleni i to je problem vida, daltonizam

dan je pametniji od noći

pa valjda je mislio na petak kad su sve dionice u Srbiji koje Aktiv ima u portfelju (osim Dijamanta) bile u minusu ?!

20.04. 190,5200 kn, -0.06 %

Pomalo iznenađujuće, ali u petak su ipak imali najmanji pad, tako da i ovo izgleda sasvim normalno.

"The idea flow from the human spirit is absolutely unlimited. All you have to do is tap into that well."

23.04. kn 190,5600 + 0.02%

Pomalo ali sigurno [smiley2]

"The idea flow from the human spirit is absolutely unlimited. All you have to do is tap into that well."

kad kapa nakapa, to je najsigurniji način zarade!

dan je pametniji od noći

24.04. kn 189,3500 -0.63 %

Malo nizbrdice.

"The idea flow from the human spirit is absolutely unlimited. All you have to do is tap into that well."

koliko znam oni najviše imaju uloženo u Srbiji a tamo indexi zadnjih dana padaju tako da i aktiv pada

New Report

Close