Zapošljavaju 11 ljudi, a rastu od 2008. godine

Naslovnica Forum Komentari članaka Zapošljavaju 11 ljudi, a rastu od 2008. godine

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Ako Su našli lijek za akne i psorijazu trebaju dobit Nobela a ako nisu onda Su prevaranti. Nema tinejdžera koji ne bi dao kolko god ima novca da to riješi…

***psorijazu su uspješno izliječili svi oni koji su se mazali prahom lišća drva Neem i pili taj prah s vodom, a ublažili simptome oni koji su se samo mazali ili pili…za akne imaš još više lijekova iz prirode i za takve stvari nije potrebno davati Nobelovu nagradu… ljudi su jednostavno ili prelijeni ili programirani subliminalnim epp porukama pa hrle u ljekarne, gutaju bezvrijedne ili stetne tablete ili se mažu takvim kremama… u Hrvatskoj nema više od 500 ljudi koji poznaju kak izgleda najobičnija Gospina trava, da ne govorim o Gospinom trnu(koji isto tako raste posvuda) od kojeg Belupo zaradjuje desetke milijuna kuna godišnje jer od njega radi čuveni Silimarin… meni je stoga još fascinantniji uspjeh ovih ljudi i njihove firme s 11 zaposlenih, a bave se samo ljekovitim uljima

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

Ma daj..to je bacanje novca..za psorijazu i akne je ‘nadjen’ lijek ili preparat kao i za celavost…mislis da bi gospodin koji je jučer bio u RH bio celav da ima pravog rješenja? Težak je 18 mlrd dolara…

***ja ćelavost nisam ni spomenul i neznam zasto ti prodaješ te preparate u svojoj(ili Miami) ljekarni kad i sam kažeš da ne djeluju… i jučer se fino vidjelo da gospodin od 18 milijardi dolara nema nijednu aknu niti psorijazu [emo_smijeh]

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

New Report

Close