Forum

Naslovnica Forum Komentari članaka Zamjena dionica zapinje na obvezi javne ponude
Pretraživanje
Dionička društva
Pravnici istražuju mogućnost da Mol nakon razmjene izbjegne javnu ponudu
tip top 7.4.2006.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

Te likove treba pod hitno u zatvor!
Zašto postoji TRŽIŠTE koje će najbolje odrediti cijenu dionice?

mmarkovic 5.5.2008.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

slazem se …. zasto da ti i ja i tisuce drugih malih dionicara zaradimo ili da naprimjer razvijamo burzovno poslovanje ….. da su uveli porez na kapitalnu dobit onda bi i drzava zaradila, a meni ne bi bilo zao platiti …. ovako oni razmisljaju samo o svojim politickim bodovima, a u tu matematiku mali dionicari ne ulaze … za drzavu ih bas briga ..kad su tako i onako “drzavotvorni”

kako je krenulo uskoro cemo place dobivati u dionicama jer je to najjeftinije za tvrtke …. evo ti 2 dionice INE i brisi … svelja u Varteksu ce dobiti po 1 dionicu mjesecno i mora biti tiho

Ostap Bender: “Ideje naše benzin Vaš!”

super24 13.4.2007.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

“Razmjenom dionica Mol će postati još veći vlasnik Ine, ali Ina će dobiti dionice Mola, a preko državnog vlasništva u Ini moći ćemo ostvarivati i utjecaj na Molove odluke, što je bitno za energetsku neovisnost zemlje”,

moze mi netko ovo objasniti? meni se cini da nasa vlada DAJE dionice MOL-u a natrag ne dobija nista… to bar (meni) tako izgleda..

kako INA dobija jebene dionice kad VLADA daje INIne dionice.. ne mijenja ina svoje dionice za MOL-ove..

ne u zatvor, na giljotinu treb s njima..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2...

super24 13.4.2007.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

Pravnici istražuju mogućnost da Mol nakon razmjene izbjegne javnu ponudu

Pravnici i vlada istrazuju mogucnosti kako da prevare zakon.. jako lijepo

https://childhealthsafety.wordpress.com/2...

Ford 21.9.2006.
Mali krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

žalosno da ne može biti žalosnije

Vrana 22.1.2007.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

Odjeb je lansiran,
lagano plasiran hrvatskom narodu.
Još jednom.