Zakon o strateškim ulaganjima još jedan potpuni promašaj Vlade

Naslovnica Forum Komentari članaka Zakon o strateškim ulaganjima još jedan potpuni promašaj Vlade

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Budalesliga

Ma kakav promašaj…zaposlili su gomilu uhljeba za veliku paru, u Agenciji za investicije i gubljenje vremena, u bespotrebne činovničiće koji besplatno lete po kugli zemaljskoj i troše moje novce!!!

Grčić ne može voditi niti malu točku u cirkusu, a kamo li nekakvo svrsishodno Povjerenstvo! Mišljenja sam da mu je budućnost stand-up komičara zagarantirana!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.


Grčić ne može voditi niti malu točku u cirkusu, a kamo li nekakvo svrsishodno Povjerenstvo! Mišljenja sam da mu je budućnost stand-up komičara zagarantirana!

Tako nekako [emo_palacg]

kalendar, 10.02.2015. u 12:26
…potpuni promašaj…

Naslov teksta je “potpuni promašaj” za poslovni.hr. Molim vas više činjenica, a manje senzacionalizma. Koliko pratim – Vi znate i bolje. U tekstu nabrajate da ipak postoje rezultati.[emo_zacudjen]
kalendar, 10.02.2015. u 12:26
…nema konkretnih rezultata i vidljivih pomaka u ubrzanju prelaska administrativnih barijera…

Tko to kaže? Moja prababa misli drugačije.
Trenutno stanje? Očekivano stanje? Objektivna analiza razlika između trenutnog i očekivanog stanja? Usporedba sa potezima prethodnih vlada? Činjenice?
kalendar, 10.02.2015. u 12:26
…lani je održalo tek nekoliko sjednica…

A koliko je sjednica trebalo biti po mišljenju gđe.Brnić i na osnovu ćega ima to mišljenje? Možemo li čuti mišljenje o broju sastanaka na nekom fakultetu ili u bolnici ili pak kućnom savjetu?
kalendar, 10.02.2015. u 12:26
…mali intenzivitet rada tog tijela pravdalo se nemogućnošću investitora da dokažu da imaju zatvorenu financijsku konstrukciju projekta.

1. Broj održanih sjednica ne govori ništa o intenzitetu rada. Želite li reći da se više posla obavi ako se više sastanči?
2. Nisu li možda investitori ti koji su podbacili.
kalendar, 10.02.2015. u 12:26
…iz Vlade predložene izmjene zakona kako bi se ojačalo tu kariku…

Vlada reagira i predlaže izmjene kako bi se nešto poboljšalo. To joj je i posao. Pozitivno.
kalendar, 10.02.2015. u 12:26
…čini se da najveći dio ulagača koji žele status strateškoga ne zadovoljava niti fleksibilizirane kriterije.

Čini se da su ponovo investitori ti koji su podbacili.
kalendar, 10.02.2015. u 12:26
…iako to i dalje nitko ne želi javno priznati…

Tko priznati? Što priznati? Zašto? Molim manje intriga, a više činjenica.

Spominju se projekti LNG terminal na Krku, Zračna luka Mali Lošinj, TE Plomin C, Regionalni centar za gospodarenje otpadom Piškornica i Kontejnerski terminal Zagrebačko pristanište u Luci Rijeka.
Što je zapelo, AKO je zapelo?
Nedostatak novca?
Nesređene zemljišne knjige?
Zeleni i ini aktivisti?

Ovo je dobronamjerna kritika.[emo_cool]

New Report

Close