Zagrepčanka zbog 21 sekunde zaustavljanja, mora platiti 300 kuna kazne

Naslovnica Forum Komentari članaka Zagrepčanka zbog 21 sekunde zaustavljanja, mora platiti 300 kuna kazne

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

nemres vjerovat …

Ja sam dobio kaznu jer sam bio na sva 4 na Kaptolu, nekako su previdjeli vađenje djeteta od 3 mjeseca van iz auta u kolica koje je trajalo ravno 1 min…uhljebi bez mozga zarađuju za plaću.

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Identicna stvar mi se dogodila kod autobusnog kolodvora, na strojarskoj. Isao sam pomoci majci torbu odnijeti do busa, parkiran sa sva 4, otprilike 45-60 sekundi je to trajalo. I onaj mali crv mora jesti, kao i paraziti i uhljebi….

Koje gluposti. Ako ste dobili kaznu a misite da nije ispravna (niste je zaslužili) žalite se. Teret dokazivanja zaustavljanja je na njima. Opišete što se dogodilo i ne postoji sud koji ne će uvažiti žalbu.

Kaznu dobivate jer je opasno na jednom mjestu biti duže od 10 sekundi.

Naime kvaliteta asfalta i izvedba radova je takva da u slučaju dužeg zaustavljanja možete upasti u asfaltnu rupu.

Nesposobni bosanac i njegovi lo.povski kumovi.

Ma treba kaznu pisat svakome tko upravlja vozilom …. nek.se puni proracun. Treba novaca za kvalitetna ulaganja 🙂


Kaznu dobivate jer je opasno na jednom mjestu biti duže od 10 sekundi.

Naime kvaliteta asfalta i izvedba radova je takva da u slučaju dužeg zaustavljanja možete upasti u asfaltnu rupu.

Nesposobni bosanac i njegovi lo.povski kumovi.

vidiš ipak ima logike neke :)))))


Identicna stvar mi se dogodila kod autobusnog kolodvora, na strojarskoj. Isao sam pomoci majci torbu odnijeti do busa, parkiran sa sva 4, otprilike 45-60 sekundi je to trajalo. I onaj mali crv mora jesti, kao i paraziti i uhljebi….

bio si zaustavljen na cesti, ispred ogromnog parkiralista koje nisi htio koristiti kao svi normalni vozaci, i sad se zalis da je to bilo samo na trenutak?

New Report

Close